Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučení kempu

Autor Joe A. 
Re: Doporučení kempu
18. 06. 2020 07:40
Děkuji za odpovědi, máme projeto za 20 let hlavně Pelješac, jak do kempu (Nevio), tak po apartmánů (Borak, Orebič, Potočine, Perna) . Potom Murter (Kosirinu) a Istrii (Premanturu, Koversadu a několikrát Valaltu). Všude bylo krásně, ostatně jako po celém Chorvatsku, letos chceme zkusit právě ty ostrovy - Cres, popř. Krk, Lošinj. Tak všem přeji krásnouuuu dovolenou.
19. 06. 2020 05:34
Na Cresu se nám líbily Kovačine a Slatina.Jinak jsme teď byli vedle Nevia v Lavandě.Uplně nový kemp a super.
27. 06. 2020 14:26
Krk je totální top kemp Ježevac, změněný je Politin. Něco u Vrbniku. A za Punatem smer Baska.
V Basce je top adac kemp Bunculuka fkk. Doporucuji ale nejezdit tam smiling smiley
27. 06. 2020 14:27
Bezva je kemp na Hvaru Jelsa.
Jinak jak pise Tvsat i Peljesac ma parádní mista.. Viganj s vyhledem na Korculu..
21. 06. 2021 14:25
Vloni jsme navštívili na Cresu Baldarin - pro mne TOP (klid, příroda, krásné moře) a Uliku na Istrii. Pokud vše vyjde, chceme letos vzít dva malé vnoučky, doporučíte Polari u Rovinje nebo Čikat - ostrov Lošinj? (pro mne pěknou přírodu a moře, pro vnoučky nějaký bazén a hřiště)? Klidně i jiná doporučení. Děkuji a přeji krásnou dovolenou.
23. 06. 2021 12:29
Rad bych vedel jaka je situce v kampech. Hlavne mne zajima mnouzstvi lidi. Kdekoliv prosim o info. Jak plaze, zda je vsude narvano, jako vzdy ?
26. 06. 2021 16:32
No tak vzhledem k tomu co se děje, bude narváno úplně všude, pokud nebudeš na na nejnižším ostrově.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 35
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.