Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučení kempu

Autor Joe A. 
Doporučení kempu
28. 07. 2010 16:47
Dobrý den, doporučte mi nějaký klidný kemp v Chorvatsku u moře (kdekoliv), vhodný prorodinu.
Re: Doporučení kempu
31. 01. 2011 20:47
Kemp Planik Razanac

Pronájem stanů a přívěsů


avatar Re: Doporučení kempu
01. 02. 2011 03:25

Re: Doporučení kempu
01. 02. 2011 09:38
.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (01. 02. 2011 10:11).
Re: Doporučení kempu
01. 02. 2011 19:51
Ahoj Milošhr! Pěkný fotky ale nechlub se cizím peřím ta překrásná pláž je NAŠE! Teda těch co bydlej v kempu DOLE. No nic ve zlým můžeš tam chodit a kdy tam jezdíš? Karel
avatar Re: Doporučení kempu
02. 02. 2011 03:11
Ahoj Karel z HK, pro jistotu jsem 2 "sporné" fotky vyměnil, opravdu byly z teritoria Dole což je nějakých 50 m od "NAŠÍ hospůdky Bili Kuk"..kam samozřejmě můžeš chodit i ty smileys with beer Ale jinak, jezdil jsem dříve od r. 1984 do Dole a Čiste. Co existuje Boban, tak posledních 6 let už jen tam a jak můžu- jsem tam smoking smiley... www.namakarskou.estranky.czUpraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (02. 02. 2011 04:43).
Re: Doporučení kempu
02. 02. 2011 19:59
Ahoj Milošhr! Taky chodíme do Bílího kuka i když je to u VÁS. Je to asi taková řevnivost jako u nás mezi HK a Pardubicema u HK ale já jsem z HK a ženu jsem si našel až v Pardubicích a už skoro třicet let poslouchám, že mě v HK žádná nechtěla. Loni jsem srovnával ceny v DOLE a v BOBANU a BOBAN je levnější. Ale protože do DOLE jezdíme už deset let a máme tam vždy sraz s kamarády tak tam musím.
Karel
avatar Re: Doporučení kempu
03. 02. 2011 04:14


Drašnice - Živogošče - Mala Duba - Blato - Dole - Boban - Čiste - Drvenik, to je sestava krásných perel Makarské riviery. Ale i koutem jedním z nejvyhledávanějších, od nepaměti hlavně pro "čechoslováky" s krásnou exkluzivní krajinu pod Biokovem za ještě dosud slušné ceny. smileys with beerUpraveno 3krát. Naposledy upravil milošhr (04. 02. 2011 02:39).
Re: Doporučení kempu
03. 02. 2011 21:35
Živogošče a okolí je samá špína a zlí lidi nejezdětě tam.
Sakra Milošhr vžyť tam na těch našich krásnejch plážích nebude k hnutí musíme to i pomlouvat!
avatar Re: Doporučení kempu
04. 02. 2011 03:30
To jem si neuvědomil, ale svým způsobem máš Karel z HR pravdu..snad to ještě napravímeye rolling smiley
ANTIREKLAMA…

Pokud by Vás něco z toho co zde budete číst zaujalo, důrazně varujeme a dáváme podnět k zamyšlení, že ne všechno musí být pravda. Tak například..občas se stane, že na Jadran uprostřed léta připlují z Grónska obrovské masy ledu, které ochladí moře natolik, že se na něm dá i bruslit. Proto doporučujeme přibalit si potřebnou zimní výbavu- brusle, teplé oblečení a hlavně klapky na uši. Už i proto, že od samého rána neslyšíte nic jiného, než zběsilý řev rozvášněných cikád s podobou jednoho nejmenovaného filmu- Slunce seno atd.

V kempu nepříjemná blízkost nervy drásajícího šplouchání moře a v noci až zas moc podezřelý klid- vyřešili jsme to na plný pecky zapnutým rádiem, teprve poté jsme byli tak trošku jako doma..prostě pohoda.

Pohled na moře ?..No hrůza, samá voda, všude kolem jen a jen samá voda. Co jsme se těšili s představou komfortu van se zlatými kohoutky a moderními vymoženostmi, jako vyhřívané bazény, umělé vlny, solárka, tak máme neustále v patách stále nabuzenou manželkou se řvoucími dětmi v závěsu..opět jsme rozčarováni.

Příroda..fuj tajfl, v moři se to hemží samou neznámou havětí a proto nikomu nedoporučujeme do toho vlézt- natož se koupat, hrozí i pozvolné vylouhování v příšerně slané vodě. A to si představte, že dodnes v kempu nemají ani splachovací WC- chodí se na „bidýlko“ (pro nezasvěcené=lehká polní latrína) a že je to i s asistencí hejny much a jiného podobného neřádstva je víc než jasné.

Přátelé, ale co je úplně nejhorší, nemaj tam v široširém okolí ani jeden ze známých supermarketů, jako např. Blilla apod, a nemáte na vybranou, potom jste vlastně nuceni občas někomu něco šlohnout (ukrást), nejlépe sousedům vedle i proto abyste se nemuseli spoléhat jen na své mrzké a pofidérní úlovky z moře, či dokonce být na všelijakých patlaninách, nabízené tu místními kejklíři a hokynáři po hampejzích a putykách.

Pokousání krabem, škorpióny i jinou havětí není žádnou vzácností, zvláště pozor na žraloky, kterými se to v moři jen hemží a tradičně se zaměřují hlavně na české blond učitelky i jiné pobudy.

Pokud se ale přes všechna naše varování rozhodnete navštívit tuto neznámou zemi na samém konci výspy civilizace, doporučujeme podniknout cestu nějakým levnějším vozem např. Trabantem, což se později může hodit v kempu např. při vykuřování dotěrného hmyzu, nebo k přehlušení smradu z levandulí, oleandrů či podobné bylinného neřádstva. Navíc uděláte tímto skvělým dopravním prostředkem nezapomenutelný dojem na místní policii a celníky. Peníze si zásadně nechte doma, stačí vzít sebou pro směnný obchod s domorodci nějaké ty přebytečky z domova, například Jabloneckou bižuterii (Bijoux Bohéme) nebo pravé Olomócké tvarůžky. Ale i s čerstvými jaterničkami se zde můžete pokoušet o štěstí a byznys, neboť nic tak exotického tu ještě místní domorodci nikdy neviděli. Jinak to vše se dá docela dobře směnit na místních trzích třeba za teplé bačkory nebo ručně pleteného kulicha i s futrálem na nos!

Chlapi bacha! Pivo tu maj teplý a bez pěny, k menu vůbec nedoporučujeme ani z dálky nakouknout, vaří se tu po hospodách všelijaké mořské potvory, které vám po pozření ještě dobu hýbou žaludkem. Taky se tu všelijací podivíni sem tam povalujou po plážích jak je pán Bůh stvořil- úplně nahatý ?..asi nemaj na plavky, no ale to je přeci škandááál.

Není konec konců lepší sedět doma na zadku a kochat se krásnými pohledy naší krajiny, tak jak kdysi i náš praotec Čech učinil ? confused smiley

KFC - klub fanatických cestovatelůUpraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (06. 02. 2011 09:27).
avatar Re: Doporučení kempu
04. 02. 2011 08:20
Nevim co tim vobá sledujete , dáváte tady dobré rozumy pro nové foristy ...........no jak řikají zde mudrcové fora všichni jsme zde přátelé tak proč dobře neporadit.
Re: Doporučení kempu
06. 02. 2011 21:38
Já byla vloni s dětmi v kempu PLANIK v Ražanac a také absolutní spokojenost.
Na pláž je to asi 300m, v kempu je dostatek stínu díky borovicím, děti se tam brzy seznámily s ostatními
na dětském hřišti. Programy kinder klubu, večery s hudbou, beach volejbal. Nadchly mě místa určená pro grilování!
Je možno stanovat, karavany, přívěsy, viděla jsem i jejich vlastní "domky" k pronajmutí.
Pláže kamínkové a hrubší písek...
V kempu je večer klid, sociálky čisté .... vřele doporučuji!

[www.planik.hr]
Re: Doporučení kempu
07. 02. 2011 17:49
Kemp Cuka v Pakoštane mohu vřele doporučit. je to klidný menší kemp,kde se dá jet v pohodě s dětma. Bylo jich tam moc a nemají moc kam utéct. Když jsme byli loni my,sešlo se tam několik rodin s dětma,kteří už byli poněkolikáté. mrňata měla hodně odrážedla,kola a lítala si po kempu,ujet neměla kam. Je tam klídek a k vodě není daleko. Sociálky malé,ale stačí ,pěkné, udržované,voda ve sprchách stále teplá.Když vás to nebaví u moře,delegáti nabízí řadu výletů, kam se dá zajet. Byli jsme busem a nebyl problém ,delegáti nás zavezli svým autem.Prostě chválím,chválím.Ubytování je v dřevěných srubech,pro 4 osoby, dvě samostatné ložnice a+ plně vybavená kuchyńka.Upraveno 2krát. Naposledy upravil madla (07. 02. 2011 17:53).
Re: Doporučení kempu
11. 02. 2011 23:36
Kempů u moře je spousta - zkus chytnout inspiraci na mých stránkách : www.daliborfojt.cz
Pokud budeš chtít vědět něco více, tak písni na e-mail.Upraveno 1krát. Naposledy upravil daliborfojt (11. 02. 2011 23:37).
avatar Re: Doporučení kempu
13. 02. 2011 11:35
Dalibor, místo abych vařila nedělní oběd, prohlížím vaše fotky. Jezdívali jsme se stejnou CK také do těchto srubů, takže jsem si připomněla hodně známá místa v Baško Polje, Primoštenu a Lošinju. Vaše fotečky jsou moc krásné. My jsme tato místa fotili před lety ještě obyčejným foťákem a papírových fotek moc nemáme.
avatar Re: Doporučení kempu
28. 02. 2011 09:36
Karavanistům, a všem cestovatelům doporučuji v okolí Živogošče cestu do malé horské vesničky Strnj. Jako výlet se dá spojit i návštěvou stylové restaurace s nádherným výhledem.. [www.zivogosce.com]
Re: Doporučení kempu
11. 03. 2011 10:17
ahoj miloši, nejsi nějak moc na hospůdky? téměř v každém příspěvku je odkaz na nějakou. do hospůdky nemusím jezdit tak daleko. já jezdím za teplou. čistou a slanou vodou
klárka
avatar Re: Doporučení kempu
11. 03. 2011 10:29
Ahoj Klárko, no já samozřejmě taky a jedině za Jadranem. Ty stylové hospůdky myslím k tomu tak trochu patří a pokud jde o Strnj, je to od kempu navečer krásnou procházkou a nádherným výhledem na moře a ostrovy i s romantickým posezenímsmoking smiley
Re: Doporučení kempu
10. 05. 2011 22:07
Nový toalete pro rok 2011


Re: Doporučení kempu
11. 11. 2011 23:42
Kemp Planik 2011


Re: Doporučení kempu
13. 04. 2012 07:44


Určite autokemp Solaris na Šibenické riviére,Super vybudované stredisko,zábava,animácie,tobogány,4km pláže od kamienkov po piesok,ihriská atd.Máme tu karavan s klímou po celú sezónu.Ak by bol záujem píšte na email,alebo aj môžem pomôcť s ubytkom v Podsolarsku/apartmány na príjazdovej ceste do Solarisu
Chorvatsko autem
16. 08. 2016 16:51
Zdravím,

jedeme za týden s přítelem autem do Chorvatska. Rádi si necháme poradit od zkušených cestovatelů smiling smiley Budeme spát po autokempech ( ložnici máme v autě ) a cestovat, na netu jsme toho moc nenašli - cena ubytování v kempech, doporučené dobré kempy přímo u moře, na které kempy si naopak dát pozor apod..Budem rádi za jakoukoliv zkušenost, dobrou i tu špatnou. Chceme jet co nejvíc dolu za pořádným sluníčkem a krásně čistým mořem. Chorvatsko znám, ale spíše z pohledu různých apartmánů..

Děkujeme za rady a hezký zbytek léta všem!
Monika
avatar Re: Chorvatsko autem
16. 08. 2016 17:11
Admin má seznam kempů zde na webu viz odkaz.
-
Dále jsem tvoje téma sloučil s již stávajícím.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Chorvatsko autem
16. 08. 2016 20:43
Kempy
Tady jsou videa,ceny a názory.Dá se z toho udělat obrázek,ale nejlépe se podívat na místě a pak bud zůstat nebo jet dál.Za mne Cres -Kovačine,Pag-Straško,Primošten-Adriatic,Zaostrog-Viter,Orebič-Nevio.Někomu se může líbit něco jiného.
Re: Doporučení kempu
21. 05. 2017 19:57
Dobrý den, po několika dovolených strávených v kempu Dole bychom chtěli zkusit něco nového, můžete mi doporučit něco srovnatelného, to znamená oblázkovou pláž, klídek, stan pod stromy? Zatím hledám kempy na netu, ale není nad osobní zkušenost. Pár kempů mám už vytypovaných, ale Dole nám nastavilo laťku poměrně vysoko :-) . Když se mi líbí kemp, tak mi tam zase třeba nesedí pláž, ono skákat v našem věku ze skalnatého pobřeží do moře není to pravé ořechové...
Re: Doporučení kempu
15. 07. 2018 23:14
souhlas, některé příspěvky pouze zabírají místo, předejte si na sebe kontakt a špičkujte se soukromně, díky
Re: Doporučení kempu
20. 09. 2019 12:08
Navštívili jsme letos začátkem záři kemp Valalta a musím říct, že jsme byli velice mile překvapeni. Samozřejmě, ne každý vyznává naturismus ale pokud ano, Valaltu doporučuji ! Ubytovaní jsme byli v bungalovu, s polopenzí - ubytování dobré, každý den uklízeli a měnili ručníky, jídlo super, pláže všech variant a všude neuvěřitelně čisto !
Re: Doporučení kempu
15. 06. 2020 11:58
Dobrý den, chceme jet snad na motorce pod stan na Cres - kemp Baldarin FKK oblast. Byl někdo? Zkušenosti, doporučení??Dle videa a fotek vypadá moc hezky.
Re: Doporučení kempu
16. 06. 2020 20:11
Byli jsme se tam mrknout.Trochu bokem civilizace ale pěkné.Jinak se mrkněte na Kovačine je to napůl Fkk a pěkná procházka kolem moře do města Cres.
Re: Doporučení kempu
17. 06. 2020 14:11
evíku napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, chceme jet snad na motorce pod stan na
> Cres - kemp Baldarin FKK oblast. Byl někdo?
> Zkušenosti, doporučení??Dle videa a fotek vypadá
> moc hezky.

V Baldarinu jsme nebyli, ale během posledních čtyř let jsme navštívili kempy Poljana (Lošinj), Slatina a Bijar na Cresu a Krk Premium Resort. Ubytování vždy v mobilhousech, sjednáno na přímo bez CK. Dále jsme si udělali exkurzi v kempech, které jsme měli ve výběru a z nějakého důvodu na ně nedošlo.Jednalo se o Kovačine, Medveja a Čikat. Pokud vás bude něco zajímat, dejte vědět. Letos jsme kemp kvůli Covid vynechali a objednali apartmán v zátoce Valdarke, Lošinj přes Airbnb.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.