Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

na ktery ostrov jet?

Autor denisa 
na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 18:22
Jak se blizi zima, tak zacinam premyslet o dovce u morespinning smiley sticking its tongue out, ale mame radi spis mista, ktera nejsou prelidnena, kde je moznost vybrat si "svoje misto" nekde u vody, kde nebude prervano a pomalu jedna velka plaz, kde je "hlava na hlave". dala bych prednost ostrovu, ale znam poradne z ostrovu jen mali lošinj. na kterem ostrove je moznost i v cervenci zazit pocit ze tam neni "hlava na hlave" ale da se tam najit i nejaka mensi zatoka nebo plaz kde neni tak plno, je tam slusny hotel a vecer kam jit? zaujal me rab, ale nevim nevim, jestli zrovna ten bude v cervenci neprelidnenysmiling smiley, takze budu rada za kazdou radu, nebo osobni zkusenost, protoze z katalogu moc nevim co vybrat a znovu na mali losinj i kdyz je krasny se mi nechce, navic dle katalogu a doporuceni z CK, 3hvezdickovy hotel Bellevue, nakonec tem hvezdickam docela hodne neodpovidal, takze bych radsi kdyby mohl nekdo z vlastnich zkusenosti neco doporucit, dekujismiling smiley
Re: na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 21:36
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:44).
Re: na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 21:57
Spatne jsem se vyjadrila, nelaka me tedy pouze mali losinj ale cely ostrov losinj. chtela jsem zmenu, a zajimaly me zkusenosti s jinymi misty, resp.ostrovy. ubytovani v soukromi me nelaka, nehodlam travit cas u plotny, mam radsi komfort hotelu.a v neposledni rade vyssi cena u ostrovu mi nevadi, nevolim dle ceny. ale dik za raduyawning smiley
Re: na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 22:07
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:44).
Re: na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 22:32
Tak to se holka prohne....yawning smiley
Re: na ktery ostrov jet?
02. 12. 2008 23:39
Ale me neslo "jen"o hotel, ale i o misto jako takove. to vim taky, ze si muzu vybrat nejdrazsi hotel kdekoliv, a budu spokojena - v hotelu. ale me slo i o to ostatni..eye rolling smiley proste ktery ostrov si vybrat, hotel uz si najdu sama, napsala jsem to proto, aby bylo jasne co hledam. zajimaji mne i jine veci nez hvezdicky na hoteluyawning smiley. a kdyz napisu ze nevolim dovolenou dle ceny, tak to znamena ze vim ze na ostrovech je draz, ale nevadi mi to, a ne proto ze se potrebuju vytahovat. o hvaru jsem premyslela, zajimavy mi prisel i rab, brač, mljet - ale zajimala me spis osobni zkusenost nekoho kdo tam byl..s ostrovem, hotelem, atd a pokud nikdo do hotelu nejezdi, tak mi stacilo info o ostrove.. a ne o cenach..eye rolling smiley
Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 08:17
Hotel Issa - ostrov Vis, město Vis. Strava špičková. Ostrov krásný. Je ale potřeba auto, protože ostrov má spoustu krásných míst bez auta nedostupných.
Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 10:21
My sme byli asi před sedmi lety na Rabu.
V červnu dost zima, ale žádný nával lidu. Kdo hledá klid, tak jsou lepší vesničky. Ráno nám kolem terasy vodila babička kozy na pastvu. Takže klidný venkov. Do města, které je rušné a krásné, je to pár minut autem.
Ceny mimo sezónu nijak přehnané. Písčité dno plné mušlí, vezli jsme toho domů velkou krabici.Nevím jak dlouho se ale v sezónu čeká na trajekt, v červnu to bylo v pohodě. Ale je to už pár let.
Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 12:49
..kombinace červenec - hotel - klidné místo mi nějak nejde dohoromady. Tam kde jsou hotely není klid a obzvlášť v červenci, a nejsou u nich ani hezké ani klidné pláže. Já miluju Hvar, ale hotely jsou pouze v městě Hvaru (drahé a není tam hezké koupání) a nebo ve Stari Gradu, Jelse či Vrbosce, ale koupání u hotelů taky nic moc. Pak jedině vlastní dopravou a za koupáním si jezdit autem. Myslím že obecně na ostrovech převládá nabídka ubytování v soukromí.
avatar Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 13:40
Súhlasím s Jankou,mestečká ako stari Grad a Jelsa na Hvare sú s peknými promenádami a nočným životom-kúpanie ale radšej na druhej strane Hvaru,asi pol hodinka autom.Pláž pod hotelom Fontana v Jelse nebola plná ani uprostred júla(července).

Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 14:01
Dekuju vsem za rady, uz se tesim az budu vybiratsmiling smiley jinak, nam nevadi vydat se za hezkou plazi nebo zatokou nekam dal od hotelu, taky vetsinou na hotelovou plaz nechodime, jen me zajimalo, aby tam nejaky kloudny hotel na ostrove vubec bylsmiling smiley radi podnikame vylety takze se urcite na vsechno podivam yawning smiley
Re: na ktery ostrov jet?
03. 12. 2008 17:08
Pro Denisu: na tomto fóru, v části "Místa v Chorvatsku" - na str. 2, v tématu ...Vela Luka ...na Korčule..., jsem popsal můj názor na hotel Adria ve Vela Luce na Korčule. Přečti si a klidně písni, a pokud budeš mít zájem, odpovím Ti podrobněji
Re: na ktery ostrov jet?
09. 12. 2008 10:11
Jestli můžu "poradit", tak určitě ostrov RAB a vol hotel Carolina. My s manželem a dítkem jsme spíš takoví samotáři, takže přelidněné pláže a města nám nic neříkají. Tento hotel je úplně tzv.hozen do moře v zeleni, cikády tam řvou jak krávy smiling smiley, pláže jak kamínky a pozvolný vstup /což zrovna nemusíme/, tak hlavně skály a laguny /což zrovna musíme!!!/ a hlavně, jezdíme vždy okolo prvních 14 dnů a lidi žádný!!! Bereme vždy i kola a máme projetej celej Rab. Takže okolí Loparu nás třeba absolutně otrávilo. Nejhorší ovšem je dostat se na Rab trajektem, kde čekáme vždy frontu tak cca 2 hod. sad smiley A první pohled na Rab-šok, ale nelekat se, přehoupneš se přes měsíční krajinu a pak jen zeleno.
Byli jsme také na Lošinji /hotel Vespera/ a tam to bylo super. Jen ta dlouhá cesta přes Cres sad smiley D.
Re: na ktery ostrov jet?
26. 01. 2009 20:39
...loňské léto jsme zažili nádherný poslední týden prázdnin na ostrově Tkon...večerní procházky po pláži..no na romantickou dovolenou mohu vřele doporučit..spousta temných zákoutí pro temné úmysly...ne to zas en ale jedno je tam doopravd ykrásné thumbs up
avatar Re: na ktery ostrov jet?
26. 01. 2009 21:59
Asi to bol ostrov Pašman a mestečko Tkon.Ale ostatné sedí,je tam pekne.yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.