Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poreč

Autor macinkaza 
Poreč
09. 06. 2008 18:14
Nevíte někdo, zda se dá z Poreče vycestovat lodí na jednodenní výlet do Itálie ? Někde jsem to četla na netu, že je to možné, ale nemohu si vybavit kde. Díky za info M.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil macinkaza (09. 06. 2008 18:16).
Dagmarka
Re: Poreč
09. 06. 2008 19:52
Jezdí se rychlolodí Venezia do Benátek. Nevím kolik to stojí, my jsme jeli na fishpiknik
Poreč, Rovinj, Vrsar, Limský záliv, Červený ostrov - bylo to moc fajn.
avatar Re: Poreč
09. 06. 2008 20:06
Loni jsme jeli na výlet z Puly do Rovinje. Když jsme parkovaly na nábřeží tak tam zrovna připlouvala nějaká rychloloď z benátek. Když jsme zašly do informací zeptat se co to stojí tak nám řekli 450kn. Nejeli jsme a teď mě to docela mrzí. Zdálo se nám to moc. Jestli tam budeš tak jeď všichni co tam byli říkali že to stojí zato.
Re: Poreč
09. 06. 2008 20:18
Díky za info, ale to co jsem četla, tak nebylo do Benátek ale do Terstu. Už jsem to našla [www.chorvatsko.cz]
Nevím zda je to novinka, nebo už to fungovalo i loni. Každopádně to vypadá hodně lákavě.
Nessa
Re: Poreč
10. 06. 2008 19:47
Nedávno jsem se dívala, z Poreče do Benátek jezdí Venezia Linez, cena za zpáteční jízdenku je 89 euro pro dospělého. Ceník sad smiley
Nessa
Re: Poreč
20. 07. 2008 19:01
Tak už jsem měla možnost zjistit situaci přímo v Poreči smiling smiley
Kromě VL nabízejí cestu do Benátek také cestovky v Poreči (480 kn za osobu) nebo můžete najít nabídky přímo v přístavišti, například Kristina - 420 kn za osobu a nabízeli dítě gratis. Nakonec jsme tam ale nejeli, absolvovali jsme také výlet do Rovinje, s Kristinou, trochu masová záležitost, ale zážitky pěkné. Přeji šťastnou cestu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.