Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

KAMPOR

Autor siminni 
KAMPOR
02. 06. 2008 14:06
Hezký den všem,
Mám na Vás velkou prosbu. Potřebuji získat veškeré informace o letovisku KAMPOR, které se nachází na ostrově RAB.
Zajímám se o zajímavosti, zajímavá zákoutí, pláže či mysy.
Vše co je zajímavé a dostupné autem či pěšky.
Co by jste mi doporučili???
Díky a hezký den

Ondra
Anonymní uživatel
Re: KAMPOR
02. 06. 2008 14:20
Kampor, to je podle mne dobrá volba. Smenárna, samoobsluha, turiatická kancelář, malá marina, několik restaurací, pláž v jedné zátoce písčitá, v ost. zátokách kamení, v Gonaru i půjčovny kdečeho. Hlavně- je to klidné, narozdíl od San Marina, Supetarske Dragy. Pěšky e dostupné právě to pěkné koupání, do městečka Rab jezdí i hromadná, je to do deseti km, a pokud tam budeš mít auto, pak je to dobře - budeš moci jezdit na Suha Puntu, do Loparu, kamkoliv. Benzínka tam ještě před třema lety nebyla.
Případně Ti na privat mail pošlu nějakou fotku, dej do soukromých zpráv.
Tom
Re: KAMPOR
21. 07. 2008 14:43
Ahoj, ahoj,

kdo jste byl v nedávné době na Rabu?
Či do konce v Kamporu?

Budu rád za všechny komentáře..
doprava, poplatky, trajekt atd...

Vše se hodí..

díky moc

Ondra
Anonymní uživatel
Re: KAMPOR
21. 07. 2008 16:05
Pokud jde o dopravu: Kudy pojedeš do HR řešit nebudu, to je na Tobě. Každopádně máš dve možnosti trajektu:
1. trajekt Jablanac-Mišnjakk, je to rychlé,m nějakých 12 minut plavby a levnjěší než druháí možnost, kterou jsem nevyzkoušel, neb jezdí od minulého týdně, a to je trajekt valbiska(na Krku)- Lopar(otok Rab).
2:- Valbiska -Lopar- neznám, je to letos nové.

ad1.Už jsem několikrát zveřejnil svou zkušenost. Zvláště v sobotu je to hrůza. Osobně doporučuji naplánovat cestu tak, jak to dělám, já, abych do Jablanacu přijel okolo jedné až druhé v noci a jsem na začátku fronty. První ranní trajekt jede okolo páté či půl šesté. Ty tři hodinky jsem opakovaně, několiklet prospal v spacáku na nafukovačce na chodníku vedle auta(zbytek se tlačil v autě). Jízdní řád a ceny na www.rapski-plovidba.hr.
O příspěvek výš jsem něco Rabu napsal.
Konkretně v Kamporu jsem byl opakovaně. Doporučuju. Najdi si mé příspěvky na téma Rabu a uděláš si obrázek.
Případně i mlůžeme něco probrat po telefonu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.