Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor pepuard 
Gebi
Re: Biograd na moru
15. 06. 2008 13:09
Ještě bych k tomu všemu dodala úžasný přístav...
Re: Biograd na moru
04. 07. 2008 17:53
Zdravím, ovládám jak bílou, tak i černou magii. Zdravím a přeji krásný den.
Re: Biograd na moru
09. 07. 2008 19:17
Zdravím všechny,chystám se zhruba za 10 dní do Biogradu,nemáte někdo tip na apartmán pro 4 osoby? nebo mám jet naslepo a něco určitě najdu? díky.Jirka
Re: Biograd na moru
30. 07. 2008 23:34
jj a já radím podívat se na solné jezero, bylo to tam fakt užasný!thumbs up smiley
Re: Biograd na moru
30. 07. 2008 23:38
prosím a nemáte někdo nějaké fotky lodi ŠANGULIN? jakékoliv... děkujuspinning smiley sticking its tongue out
Re: Biograd na moru
31. 07. 2008 10:13
sabinkam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> prosím a nemáte někdo nějaké fotky lodi ŠANGULIN?
> jakékoliv... děkujuspinning smiley sticking its tongue out

Kortnatska vila



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vitalita (31. 07. 2008 10:17).
Re: Biograd na moru
04. 08. 2008 23:00
děkuju, ale tamta lod byla dříve trajektsmiling smiley
Re: Biograd na moru
08. 08. 2008 00:54
chystáme se od soboty do Biogradu....myslíte že se tam dá v pohodě sehnat ubytování pro dvě osoby na týden za rozumnou cenu a jakou kdyžtak? smiling smiley nebo to bude volnější v okolních městečkách...sv filip a jakov, atd...
Re: Biograd na moru
02. 09. 2008 11:47
Neví někdo, kde je v Biogradu a Benkovaci fotbalové hřiště?
avatar Re: Biograd na moru
02. 09. 2008 22:34
Stačí takhle Biograd na moru?
S Benkovacem nepomůžu, není zaostřen.

Re: Biograd na moru
03. 09. 2008 10:18
Dík, s tím s Benkovacem je to fakt problém. Ale snad to najdu nebo se doptám...
Re: Biograd na moru
02. 03. 2009 22:45
Ahojky, nemáte někdo z vlastní zkušenostikontakt na nějaké vhodné ubytování 4 dospělí a 2 děti, nemusí to být přímo v Biogradu, nemáme zatím pevně stanovenou lokalitu, hlavně aby to bylo vhodné pro děti a za rozumnou cenu. Děkuji
marcela.kurova@centrum.cz
Re: Biograd na moru
03. 03. 2009 17:46
V Biograd na moru jsme byli 2006 byli jsme 3dospělí a roční vnučka.Kvuli vunuče jsme chtěli písečnou pláž ale byla tak přeplněná a bylo tam moc hluku.Proto jsme jezdili 2xdeně za Biograd se kupat na divoké pláže.Většina apartmánu je docela daleko od vody.A bylo tam moře komáru.Ale jestli máte větši děti tak si to tam užijou je tam tobogán veliký bazén kolotoče a jiné atrakce všechny stojí kolem 20kn.Přeji krásnou dovolenou.Koukněte se na ca Eliška
Re: Biograd na moru
04. 03. 2009 19:20
V Biogradu jsem byla jiz 2 krat a jeto tam super.Ubytovani se sezene uplne v pohode i na slepo.Tak zatim cus.Marihu.
Re: Biograd na moru
05. 03. 2009 10:57
Zdravím,nemá někdo zkušenost s hotelem Adria v Biogradu?Díky za info



Upraveno 1krát. Naposledy upravil andrea.81 (05. 03. 2009 10:58).
Re: Biograd na moru
05. 03. 2009 18:20
andrea.81 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím,nemá někdo zkušenost s hotelem Adria v
> Biogradu?Díky za info
Co konkrétně bys chtěla vědět?
Re: Biograd na moru
06. 03. 2009 10:49
to Globík:Zkrátka vše.Nabízejí all inclusive,tak co si pod tím třeba představit.
Re: Biograd na moru
06. 03. 2009 20:00
andrea.81 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Globík:Zkrátka vše.Nabízejí all inclusive,tak
> co si pod tím třeba představit.
Tak to tam za mých časů ještě nebylo... Omlouvám se, neporadím.
Re: Biograd na moru
26. 03. 2009 07:57
Ahojky, do Biogradu vyrážíme v srpnu a bereme sebou i právoplatnou členku domácnosti naší ohařku Tiju. Chtěla jsem se zeptat, zda náhodou nemáte někdo zkušenosti jak se místní tváří na psíky a jak je to s tou městskou pláží Bošana? Zjistila jsem si, že tam psi můžou. Všichni se neustále zmiňují o těch dvou hlavních hotelových plážíchconfused smiley A jak to vypadá na těch divokých plážích za městem? Je to tam pro pesany vhodný? Díky moc. Tijulu bereme poprvé k moři. Jelikož si ovšem dovolenou bez ní nedokážu užít, jede s náma. SEhnali jsme si soukromý baráček s velkou zahradou takže ubytování bude super. Teď se spíš snažím zjistit možnosti ohledně koupání páč naše Tija se spíš měla narodit jako vydracool smiley
Re: Biograd na moru
30. 03. 2009 09:12
tijadc napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky, do Biogradu vyrážíme v srpnu a bereme
> sebou i právoplatnou členku domácnosti naší ohařku
> Tiju. Chtěla jsem se zeptat, zda náhodou nemáte
> někdo zkušenosti jak se místní tváří na psíky a
> jak je to s tou městskou pláží Bošana? Zjistila
> jsem si, že tam psi můžou. Všichni se neustále
> zmiňují o těch dvou hlavních hotelových plážíchconfused smiley
> A jak to vypadá na těch divokých plážích za
> městem? Je to tam pro pesany vhodný? Díky moc.
> Tijulu bereme poprvé k moři. Jelikož si ovšem
> dovolenou bez ní nedokážu užít, jede s náma.
> SEhnali jsme si soukromý baráček s velkou zahradou
> takže ubytování bude super. Teď se spíš snažím
> zjistit možnosti ohledně koupání páč naše Tija se
> spíš měla narodit jako vydracool smiley


Ahoj, ja jsem v biogradu byla tak pred 3rokama myslimsmiling smiley jeste s mamkou na dovce a pejsku tam meli lidi sebou dost,hlavne nemci.mistni se tvari v pohode, ale je fakt, ze vetsina lidi se chova slusne a pejska maji na prochazce i pri presunu z ubytovani smer plaz na voditku, bez ohledu na rasu a velikost a nenechaji je volne behat a obtezovat okoli a pak neni zadny problem.nejaci nemci meli sveho voriska ve vode i na hlavni plazi,ale pokud bude vas pejsek ve vode casto s vama a je vetsi, tak je urcite lepsi jit na mene frekventovanou plaz, kde je min lidi.misto najdete urcite, staci jit myslim od te hlavni plaze doleva po promenade a tam pak uz nejsou zadne plaze ala hlava na hlave, coz na tech hlavnich v sezone celkem je. Takze pokud nepujdete na hlavni plaze a nenechate pejska litat volne mezi lidma,tak si myslim ze neni ceho se batyawning smileya preju peknou dovcu.
Re: Biograd na moru Denisa
02. 04. 2009 09:50
Prosím, kde jste sehnali ten baráček v Biogradu, jedu také s pejskem moc díky za kontakt.
Re: Biograd na moru
02. 04. 2009 10:45
prosím pošlte na email bjaja@seznam. aby ten kontakt nesmazali, hledala jsem ,ale všude chtějí bez pejsků. Ještě jednou moc děkuji Deniso
Re: Biograd na moru
02. 04. 2009 12:37
bjaja napsal(a):
-------------------------------------------------------
> prosím pošlte na email bjaja@seznam. aby ten
> kontakt nesmazali, hledala jsem ,ale všude chtějí
> bez pejsků. Ještě jednou moc děkuji Deniso


To bude asi dotaz na tijadc, ta jede s pejskem.Ja jsem byla s mamkou v hotelu,ale vim ze tam lidi s pejsky byli, a to i v soukromych penzionech a myslim ze i v kempech.
Na mail vam poslu nejaky odkazyawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil denisa (02. 04. 2009 12:43).
Re: Biograd na moru Denisa
07. 04. 2009 13:39
Ahojky, baráček jsme sehnali přes jednu kolegyni v práci. Její rodiče bydlí přes léto v Biogradu, takže mají spousty možností a informací. Baráček je ovšem pro 10 lidí. Stanovili nám cenu 100€ za všechny lidi i pejska, takže nám to vyhovuje. Pokud opravdu budete chtít ten kontakt, tak není problém.
Re: Biograd na moru Denisa
27. 06. 2009 06:55
Dobrý den,
byl jste někdo letos v Biogradu? Jaké jsou novinky? Chceme tam jet za týden na blint.
díky za info
Re: Biograd na moru
14. 07. 2009 13:41
Ahoj, dost jsem zde četla o tzv. divokých plážích za Biogradem. Můžete mi prosím někdo poradit jak se na ně dostaneme? Určitě nechceme strávit většinu času na přelidněných plážích a raději se uklidíme někam stranou.
Díky předem
Re: Biograd na moru
16. 07. 2009 07:15
Zdravím, děkuji za rychlou reakci. My odjíždíme v neděli 2. srpna a máme domluvené hotel v Ptuji. Jelikož jedeme s kamarády co mají děti a my s naším pesanem. Takže my se budem koupat v pondělí 3.:-)) Ubytovaný budeme kousek na nějakým supermarketem. Sehnali jsme si soukromý baráček jelikož nás jede víc a hlavně jsem chtěla soukromou zahradu.
Jedeme poprvé, takže za každou radu budu vděčná.

díky
Re: Biograd na moru
19. 07. 2009 17:25
Nema nekdo nejaky kontak na ubytovani v okoli Biogradu?diky
Re: Biograd na moru
11. 11. 2009 21:47
To vypadá jako by tam letos nikdo nebyl
Re: Biograd na moru
22. 01. 2010 16:10
Zdravím
Tak letos Biograd Na Moru,apartmán Frane.Nezná někdo??Uvítám jakékoliv informace,fotky.........
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.