Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor pepuard 
avatar Re: Biograd na moru
03. 12. 2007 19:56
Jak ti závidím confused smiley

MirekŠi
Re: Biograd na moru
06. 12. 2007 14:30
Zdravím Vás a jsem rád, že odpovídáte, myslím si, že dovolená v Chorvatsku je super, by jsem skoro všude, ale atmosféra krásných pláží severní Dalmacie, no prostě to je super, vzpomínám na časná rána na plážích u bazénu, na krásné noční procházky naší rodiny ( manželka (37 let), 17ti letý syn a Já (56 let) po molu V Biogradu na Moru, na perfektní sezení ve všech těch konopách na samotném molu a v samotném centru města ( MAMA MIA nebo pizerie ROCCO ). Vždy jsme uneseni tou nádherou města, všech těch lidí a tou krásou, kterou nám samotné město dává, ti lidé, hospůdky, obchody, pekárny s prodejem pečiva, které u nás ( myslím město, kde žiji ) není, tržnice v centru města, kde jsem platil 50 Eu, ty dámy byly super a hned mi vše dávaly zpět ( měl jsem zaplatit pouze 10 Kun za Rakii ). Vždy jsme ubytováni v hotelu "KORNATI", nelze nic vytknout, recepce je na 100% úrovni, dámy, jako pokojské - prostě nelze nic vytknout, ba naopak, lze jen poděkovat, kuchyně je přímo skvělá a obsluha, jsou to super lidé, kteří se opravdu snaží dělat jméno hotelu "KORNATI", vždy jim patří nejen můj dík, ale i mé celé rodiny. V neposlední řadě musím vzpoměnout i úsilí lidu Chorvatska na budování cest a dálnic k moři, co udělala tato vláda, tito obyčejní lidé, kteří zůstanou v zapomění, po nichž zůstanou cesty, dálnice, tunely "Malá" a "Velká Kapela" atd. a čas, kterým jsme se dostali daleko rychleji my suchozemci k moři a k námi vybraným destinacím? Díky za dovolenou u našich přátel, díky za jejich ubytování, stravu, krásné dny a noční procházky, za perfektní noční prožitky, za krásná rána, za vůni ranního moře a bujaré veselí nočního života v Biogradu na Moru, prostě, jak říkám, - "všude je krášně, domě je nejlépe, ale vždy mne to táhne do Biogradu, sednout si na molu, dívat se na ostrůvny "Kornati" na ty lodě - Jadrolinii a Šangulin, pak sedět domka u P.C., prohlížet si fotky a těšit se na rok 2008 a na tu krásnou, toužebně očekávanou, rodinou oblíbenou dovolenou. Silvestr (31.12.) prožiji na molu v Biogradu na Moru, budu líbat svoji ženu, držet za ruku svého syna a mé myšlenky budou doma, ale kde je domov??? Budu rád, když odpovíte. Děkkuji. kiute
TomTom
Re: Biograd na moru
08. 12. 2007 20:18
kutie: LOL
Re: Biograd na moru
11. 01. 2008 13:32
Má někdo přehled jestli je v Biogradu na moru někde nudistická pláž?
Předem děkuji
Re: Biograd na moru
15. 01. 2008 10:49
Přímo v Biogradu není nudistická pláž, ale směrem na Crvenou Luku jsou divoké pláže, které jsou využívány nudisty. Nejblišší nudi je naproti na ostrově Pašman, ve vesničce Tkon. Je tam nudistický kemp a prý je super. Já jsem se tam zatím nevydal, využívám již sedm let tyto divoké pláže.
Re: Biograd na moru
16. 01. 2008 19:03
Zdravím, ano, v Biogradu jsme nuda pláž určitě neměli, ale mohu sdělit, že nádherných a krásných dívek bez "svršku" tam je každým rokem tolik, že si každý přijde na své, ale snad to není právě to, co nás láká do Chorvatska, ale i tak děkuji za každé nové ráno na plážích v Biogradu na Moru, pokud se vám tak líbí jako nám, piště, posílejte foto, syn mi vše vymazal z P.C., co k tomu dodat.?
Re: Biograd na moru
17. 01. 2008 13:17
Zdravím vás, tržnice je skoro u prostřed starého města, najdete-li autobusové nádraží a máte-li za zády moře, pak je na levé straně, průchod starým domem hned na světelné křižovatce, kdy na levé straně v průchodu je řeznictví, pak jste právě na tržnici, pár kroků, ... a můžete dýchat vůni jižní tržnice, vše je super, ovoce, rakia, ryby, mořské plody, perfektní trhovnice, vždy tam rádi nakupujeme, ráno - většinou na pláž ovoce, rakii, maso na gril, večer pak něco pouze pro chuť, víno ale nakupujeme v postranních uličkách, v konopách, kde je velké množství velmi dobrých sýrů, uzených rybek, skvělého (laciného) vína, perfektních specialit místního charakteru a velmi dobrého vína - APERITIVU PROŠEK. Přeji krásný pobyt a mnoho slunných a kouzelných chvil v Biogradu na Moru, KF.
Re: Biograd na moru
20. 01. 2008 11:23
Ahojky. Minulý rok jsem byla v Biogradu ve vile Márii. Vzala jsem si na ně e-mail, ale ztratila jsem ho. Neznáte někdo kontakt? Klidně i telefon. Děkuju.
Re: Biograd na moru
21. 01. 2008 16:48
Zdravím, jediné co mohu napsat, je sdělení, které jsem k uvedené vile našel: hledat na adrese: info@adriatic.net, tel. 0420/2/46019070, nebo 00385/1/2415617, odkaz na: www..... Přeji krásný den. KF
Re: Biograd na moru
01. 02. 2008 08:35
To Spendlicek.

Ahoj.
Rozmýšlíme se na letošek s Vilou Maria v Biogradu. Můžeš mi, prosím Tě, napsat nějaké postřehy (kde se ubytování nachází, jaké to tam je atd atd...) ? (Klidně jako soukromou zprávu).
Díky moc
Jirka
Re: Biograd na moru
14. 04. 2008 19:39
Vážení, hodnotím-li loňský rok (dovolenou), mohu pouze napsat: ..." Biograd na Moru", vše v tomto krásném a kouzelném městě bylo super, byl jsem tam s rodinou tři týdny, nelze si na nic stěžovat, snad jen lze říci, že toto velmi krásné město se stává velmi žádanou destinací a sehnat zde ubytování bude pro příští čas velmi náročné. Děkuji obyvatelům Biogradu, Vážení, buďte hrdí, jste prostě JEDNIČKY. Taky zdravím všechny pracovníky hotelu"KORNATI", Vážení, jste super a zasloužíte mé poděkování. DĚKUJI VÁM ZA KRÁSNÉ CHVÍLE, NA KTERÉ PRÁVĚ VZPOMÍNÁM S CELOU RODINOU A TĚŠÍM SE NA DOVOLENOU OPĚT U VÁS V CHORVATSKU. KF
Re: Biograd na moru
22. 04. 2008 20:21
Já osobně byl v kempu Mia od ck Adrialand a nemůžu si stěžovat na nic.
Re: Biograd na moru
21. 05. 2008 14:15
nevíte někdo kde je Villa Anka??? prosím ... kdyžtak mejlíka :-) kajosek@gmail.com
Gába
Re: Biograd na moru
22. 05. 2008 15:31
Pro Kajosek:
Pokud znáš jméno majitele nebo alespoň ulici napiš,zjistím
Re: Biograd na moru
22. 05. 2008 20:39
Právě že sem tam nikdy nebyl; takže netuším nic ... pouze toto:

Villa Anka
Gába
Re: Biograd na moru
25. 05. 2008 00:46
Villa Anka:

Biograd na Moru - Kumenat /předměstí Biogradu/

mno jestli to je 5 min.do centra tak jak píše cestovka tak zřejmě mají delší krok jak já ,ale jinak velmi klidná část ,blízko písečná pláž Soline ,jde vidět i na fotkách od cest.je to ta kde hrají voliš,ta druhá s tím tobogánem je kousek dál směrem k centru .Jinak jste vybrali dobře Biograd super.A taky doufám ,že to je ta Villa Anka nebot je jich tam víc takhle pojmenovaných.Pokud bys věděl ulici bylo by to přesné.Třeba se potkáme na smileys with beer a kdyby ne tak krásnou dovolenou.
Re: Biograd na moru
26. 05. 2008 14:58
tak sem psal do cestovky, zda to neví, a přišla odpověď:


Adresa ubytovací kapacitY:

APARTMÁNY ANKA
Anka Milinović
Ivana Gunduliča
HR – Biograd na Moru



Potkat na smileys with beer ??? Ty budeš tam? 23.8.-30.8. ... stejně nevím jak vypadáš spinning smiley sticking its tongue out
Gába
Re: Biograd na moru
26. 05. 2008 17:46
K@josek : Hm tak je to přesně jak jsem říkala cestovka má psaný Villa a správný název je Apartmány.Villa Anka je tam jak jsem už psala na předměstí a Apartmány Anka skoro v centru.Tak to je fakt 5 min.do města.Mě by jsi určitě poznal jsem strašně hlučná grinning smiley,Jinak v Biogradě budu od července zhruba do 11.8 a vracet se tam budu až 12.září mezi tím Rab a podobně ,škoda.
Jinak Apartmány ANKA je 4 ulice nad centrálním parkem,ulice Ivana Gunduliča 6,pláž Dražica -oblázková ,foto s tobogánem.Možná najdu i více fotek k ap.Kdyžtak toho panáka tam nech na lístku v září ho zaplatímsmiling bouncing smiley
[url=http://Ivana Gunduliča]Biograd na Moru -mapa[/url]
Gába
Re: Biograd na moru
26. 05. 2008 17:47
Re: Biograd na moru
27. 05. 2008 12:01
Gába: ... toho panáka jsem moc nepochopil spinning smiley sticking its tongue out ... pokud ho chceš výměnou za více fotek, tak to ti můžu rovnou někde na pláži pod "palmou" zakopat flašku grinning smiley

jj, už jsem to našel, který to je barák :-) díky ....

P.S.:fotky by se hodily, ikdyž asi už toho není moc co fotit ... ikdyž třeba foto z hlavní ulice (abych to nepřehlídl) by se hodilo
P.S.S.: .. je pravda, že je tam rušný noční život??? tak jak třeba toto
Re: Biograd na moru
27. 05. 2008 14:31
K@josek: ahoj,tak koukám že do Biogradu pojedeme ve stejném termínu,akorát u nás je to 23.8.-31.8.ap.ANGELA..hot smiley
Gába
Re: Biograd na moru
28. 05. 2008 00:34
K@josek : S tím panákem jsem to tak nemyslela,chtěla jsem ,aby jsis ho dal na mě,když už nemáme to štěstí se tam potkat a až bych tam přijela tak bych ho zatáhla/zaplatila / a flašu tam nezakopávej je tam moc očí a stejně by mi ji někdo vypilgrinning smiley S fotkama nekšeftuji pomůžu ,když můžu .Ale ,když tak přemýšlím nad tím jak tam zakopáváš tu flašku, tak úplně vidím jak všichni koukají co děláš a říkají si ,, to je blázen" A NOČNÍ ŽIVOT tak to si piš ,že tam je, všude živá hudba ,nejlepší akce bývají na bazénu disco,koncerty /Colonia,Karma,Severina atd super/

Zdravím také sveťa třeba se tam potkáte ,jestli jo tak tu flašu vypijete spolu.thumbs up smiley
Re: Biograd na moru
28. 05. 2008 15:39
Sveťa: .... kde jsou ty vaše apartmany?? :-)) ... nebo se potkáme na cestě; odkud jedeš? .... nebo na pláži, ikdyž tam bude tolik lidí, že čance hodně malá :-D

Gába: ... tak pomáhej :-) a posílej, prosíííím :-) ........... hmm, tak večer mejdan, tak to bude dobré :-P
Re: Biograd na moru
30. 05. 2008 23:00
K@josek:
Ahoj, jedeme od Plzně, apartmány jsou na předm.Kumenat, ulice Porto S. Giorgio.Tak uvidíme.Jedu prvně a podle všeho, do Chorvatska, taky naposled.cool smiley
Re: Biograd na moru
02. 06. 2008 12:44
Sveťa:
.... než tam v srpnu pojedem, tak ten zákaz o jídle zruší ... už od včerejška nad tím v Chorvatsku uvažují .... což bych jim i doporučoval; ptž jinak to většina lidí zabalí, a oni příjdou o celkem velké zisky z cestovního ruchu; už ted češi ruší zájezdy.

.... já jedu s přítelkyní ze Zlína v pátek navečer; cca v sobotu 1:00 ráno budem jet přes Vídeň.

... už jsem byl před několika leta s rodiči v Chorvatsku, ale letos s přítelkyní to absolvujem sami :-P smiling bouncing smiley
Re: Biograd na moru
11. 06. 2008 12:51
Já jedu do tohodle městečka v srpnu, a už se moc těšim, koukala jsem na všelijaký obrázky, a vypadá to fakt super, tak doufám, že mě to nezklame.
Nejede tam náhodou někdo v termínu od 15.8.-24.8.?
jo, a nevíte nějaký podrobnosti o VILLA MATE? Děkuji moc



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marcelka.cerna (11. 06. 2008 12:58).
avatar Re: Biograd na moru
11. 06. 2008 12:59
Biograd je velký,rušný a pro toho kdo vyhledává zábavu ideální.Velká tržnice ze zeleninou,promenáda,výlety na Kornati atd. Prostě živo.Dokonce velký tobogan.

MirekŠi
Fabia
Re: Biograd na moru
11. 06. 2008 13:26
Naprostý souhlas s tvsat. Ta tržnice je super včetně spousty ryb. Poněkud klidnější je sousední městečko Sv. Filip i Jakov, kde mají výbornou zmrzlinu.
avatar Re: Biograd na moru
11. 06. 2008 20:25
My jsme pro změnu bydleli v Turanji a do Biogradu jsme jezdily na kolech.Prakticky se dá říci,že tato oblast Turanj,sv.Filip i Jakov a Biograd je skoro spojeno v jedno velké letovisko o délce skoro 10 km.My na tuto dovolenou rádi vzpomínáme.Navíc pokud máte auto tak doporučuji i Zadar,aspoň dvakrát.Jednou přes den a podruhé večer.Každá doba je jiná.Přes den můžete navštívit památky,večer zase romantika kavárniček atd.Projdete se po mostě,navštívíte přístav a kouzelné staré město.

MirekŠi
Re: Biograd na moru
13. 06. 2008 11:10
jede tam někdo v termínu od 15.8.? smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 128
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.