Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mljet

Autor Panďák 
Mljet
11. 06. 2007 12:51
Hledám kontakt na klidnou dovolenou na ostrově Mljet. Budu rád za každou informaci o tomto ostrově. Ubytování,příroda,možnosti nudismu a pod.tří člená rodina s dítětem 2,5 roku.
Předem děkuji za info.

Zdeněk
Re: Mljet
11. 06. 2007 13:38
Jít nahoru na lištu, kliknout na hledat, napsat klíčové slovo mljet a k tomu třeba ubytování a prohlížet příspěvky. Je tam spousta kontaktů, tak hodinka na prohlížení....thumbs up
Re: Mljet
11. 06. 2007 13:48
Vzhledem k tomu, že máš malé dítě, tak bych asi doporučil Saplunaru.
Re: Mljet
11. 06. 2007 15:33
Na pláži v Saplunaře


Re: Mljet
12. 06. 2007 15:33
smejkali
ta pláž je u apartmanu Posta?
Re: Mljet
12. 06. 2007 16:25
Jo jo tady z toho


a takhle na ni koukáš z terasy

Re: Mljet
12. 06. 2007 23:18
smejkali
prosím tě, mám domluvený apartmán No2 s Ane, nevíš jak to tam vypadá? Taky bych rád věděl zda jsou parkovcí místa pro auta stíněná. Díky za odpověď. Cloudy
Re: Mljet
13. 06. 2007 08:49
My jsme tam byli v roce 2005, měli to rozestavěný ale co bylo hotový tak pěkný
ten apartmán co máš obědnanej je asi ten co jsme měli my 3 postele, malá kuchyňka,koupelna + wc, klima a velká terasa s výhledem do zátoky.
S autem jsem stál tak jak ho vidíš na tý 1. fotce, na 2. vidíš jak padal stín, ale bylo to v září a focený v 8 hodin ráno. Myslím že tam byl stín přes celej den proto jsem auto nacpal takhle do toho rohu pod tu zedˇthumbs upgrinning smiley
Re: Mljet
13. 06. 2007 09:03
smejkali
Díky za info.
mm
Re: Mljet
13. 06. 2007 09:13
Smejkali prosím tě slyšel jsem že se na Mljetu v přístavu dají půjčit kola. Nevíš prosím o tom něco blížšího? Kolik chtějí za půjčení atd. Díky moc za info.
Re: Mljet
13. 06. 2007 09:46
Tak to teda nevím, ale když jsme jeli do NP na jezera tak to tam byl samej cyklista. tak bych řek že někde v Polače nebo v Pomeně je pujčujou.
mm
Re: Mljet
13. 06. 2007 09:48
díky letos se tam chystám tak uvidíme na místě
avatar Re: Mljet
13. 06. 2007 10:23
Smejkali-ty si "borec".Ty fotky "píší"za vše.Už abych tam někde byl.hot smiley

MirekŠi
Re: Mljet
13. 06. 2007 11:01
Za čtyři neděle se tam taky chystáme. Překvapilo mě poněkud málo textilu tak blízko stavení. Není ten jemný písek příliš vlezlý ??

Jsou v okolí nějaké oblázky ?


Vyplatí se vzít s sebou nafukovací člun ?

Někde jsem četl, že na ostrově taky jsou cedrové lesy. Všiml si toho někdo někdo ?

Díky dejte vědět.

P.
Re: Mljet
13. 06. 2007 11:31
V Saplunaře je to spíš jenom písek, chodila tam na pláž parta českejch motorkářů tak jsme se nějak dohodli že z toho FKK udělámethumbs upgrinning smiley a to stavení je na týhle straně zátoky vlastně jenom jednothumbs up Člun si vem, to jsem já na nafukovacím kajakuthumbs upgrinning smiley




Re: Mljet
13. 06. 2007 11:57
smejkali
prosím tě, můžeš mi popsat cestu k ap. Posta? V neděli ráno bych tam měl dojet,nedá se tam někde zakufrovat? Nechtěl bych pak couvat třeba kilometr.
Re: Mljet
13. 06. 2007 12:13
Ne to je v pohodě, když přijadeš do Saplunary tak ten apartman uvidíš naproti přes zatoku byl tam jedinej a cesta vede okolo celý zátoky až k apartmánu a po tom dál až do zátoky BLACA, ale to už bylo spíš pro nějaký vyšší autothumbs up
Re: Mljet
24. 07. 2007 16:03
Vrátili jsme se z Mljetu, ze Saplunary. Není to tam špatné, koupali jsme se na hlavní pláži. Díky tropům jsme byli zalezlí v lesíku na pláži mezi borovicemi a vzácnou květenu. Voda v zátoce 28-30C, na otevřeném moři 25-26C. Chodil jsem si zaplavat na druhou stranu ostrova k maríně, kde je ca 300 m od Saplunary sklála s vojenskou věží. Dá se z ní pěkně skákat do vody, pozor jen na skálu pod věží.

Přímo u toho místa jsem byl svědkem dopravní nehody. Domácí bez značky boural s úklidovým vozem. Pěkně se pomačkali....

Poslední ostrovní vrch nad Saplunarou - kousek od app. Pošta je vojenský prostor, o tom se tu nepsalo.

Projeli jsme celý ostrov, je pěkně zelený, pobřeží skalnaté, členitější spíš směrem k západní straně - v NP Mljet.

Možná lepší je bydlet v Pomeně a Saplunaru jen navštívit. Trasa Pomena - Saplunara má 45 km, a přejede se autem za necelou hodinu.

Zátoka Blace je písečná a mělká, v parném létě nás nenadchla. Lepší byla ta skála s věží.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 257
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.