Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vodice

Vodice
23. 07. 2007 15:17
Dobrý den, prosím, jak to vypadá ve Vodicích? Chystáme se tam se snoubencem na začátku srpna. Co myslíte, že můžu očekávat?
Jaké jsou tam pláže? Našla jsem, že je s plážemi trochu problém, ale ten příspěvek byl starší a moc mi toho neřekl. Asi tam bude hodně lidí, že?
A co kulturní život?
Re: Vodice
23. 07. 2007 21:47
Čemu konkrétně říkáš kulturní život? Upřesni.
Lidí hodně, jako koneckonců všude.
Jinak o Vodicích si toho hodně přečteš, když použiješ nahoře záložku "hledat" a zadáš "Vodice". Resp.to máš tady:
[www.ihvar.cz]
Pokud potřebuješ nějaké aktuálnější věci, ptej se co nejkonkrétněji, o spoustě věcí mám nejaktuálnější informace.
Romana-Petr
Re: Vodice
24. 07. 2007 12:39
Pro Janu:
Vodice je pěkné město, ale dost rušné, pokud chceš klidnější místo, můžu doporučut Tribunj, tj. 2 km před Vodicí. Jsou tam pěkné pláže, zákoutí pro 2 a do města za kulturou si zajdeš nebo zajedeš.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 281
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.