Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lokva Rogoznica

Autor Johana 
Lokva Rogoznica
22. 03. 2007 22:23
Čau lidičky, nechystáte se někdo na dovolenou do Lokvy? My se tam chystáme začátkem září. Chtěla bych se také zeptat, jestli jste tam někdo nebyl a jaké máte zkušenosti s tímto místem.
Re: Lokva Rogoznica
22. 03. 2007 22:44
Byli jsme tam vloni v červenci Lokva má nevýhodu že veškeré apartmány jsou za magistrálou a k moři se musí maličkým tunelem pod cestou.
Pokud máte malé děti je pro ně tato destinace nevhodná, protože je budete muset hlídat, nějteří řidiči jsou vážně dost neopatrní..
Re: Lokva Rogoznica
29. 03. 2007 13:11
Ahoj lidi, kdo jede do Lokvy Rogoznice v době mezi 18.7. - 28.7. 07 ? Máme dva kluky, kteří jsou od sebe pět let a ten starší (9let) by tam potřeboval kamaráda na blbnutí. Měli s námi jet známí, ale nějak to krachlo.
Pokud někdo má jakékoliv informace o LR. Napište, budu moc ráda. Na tohle místo jedem poprvé a zajímí mě jaké to tam je. Díky.
Re: Lokva Rogoznica
30. 03. 2007 11:15
Popozeraj na fórach. Názory sú rôzne, my sme tam boli 2 x v Ruskamene a bolo super yawning smiley
Re: Lokva Rogoznica
30. 03. 2007 13:25
Nevíte prosím někdo, jestli jsou v Lokvě na některé pláži sprchy?
Re: Lokva Rogoznica
30. 03. 2007 14:15
V Ruskamene sú, ale minulý rok už fungovali na žetóny sad smiley
Re: Lokva Rogoznica
30. 03. 2007 18:50
Bol som minuly rok v Ruskamene ziadne zetony nebolo treba. Iba ak by to tam namontovali neskor v sezone.
Re: Lokva Rogoznica
30. 03. 2007 20:28
confused smiley Boli sme na konci augusta a sprchy už boli na žetóny. Pláž, kde požičiavajú vodný skúter a je tam malý bufet smiling smiley
Re: Lokva Rogoznica
31. 03. 2007 08:32
Ahoj. Napište mi prosím,co je to za žetony,kde se kupují a kolik to stojí. Dík.
Re: Lokva Rogoznica
05. 04. 2007 06:30
Ahoj. Mám ještě jeden dotaz. Byl jste někdo ubytovaný u paní Smiljany Mimici , Ivašnjak, v Lokvě Rogoznici? Máte někdo info jak to tam vypadá? Jaká je "domácí"?
Předem díky za odpovědˇ.
avatar Re: Lokva Rogoznica
05. 04. 2007 07:41
Ahoj. V Ivašnjaku jsme byli asi v roce 2002 u Mimiců. Domácí nás akorát v den nástupu ubytovali, pak odjeli - nebydleli v místě. Objevili se tuším někdy ve čtvrtek, připravili nám večeři - ryby a víno a pak jsme je viděli zase až při odjezdu. Ubytování bylo celkem dobré, s výhledem na moře. Akorát jeden app. je do zadního traktu. Ovšem apartmány jsou hned u silnice, takže pro malé děti nic moc.
K moři se musí buď "nevábným" tunelem pod silnicí nebo přes frekventovanou magistrálu, kde se přecházelo dost špatně. V Ivašňaku se nedá nikam moc chodit, jsou to vlastně jenom apartmány v kopci nad silnicí. Dá se dojít nahoru do staré Lokvy odkud je krásný výhled. V místě byla pekárna, kam jsme chodili každý večer pro ještě teplý chleba a úžasné koblihy. Jinak koupání a pláž v pohodě.
Re: Lokva Rogoznica
05. 04. 2007 08:37
Rezervovali jsme si apartmán u Mimiců od 1.9, tak doufám že nebudeme litovat. Jinak se chci zeptat, jestli vás nerušil provoz na magistrále v noci.
avatar Re: Lokva Rogoznica
05. 04. 2007 08:54
No máš pravdu,provoz na magistrále je dost velký, takže v noci jsme spali se zavřenými okny a stejně to bylo slyšet. Vlastně auta ti jezdí přímo pod okny.
Ale jinak moře čistý a pláž pěkná. Tunelem dojdeš přímo na pláž nebo se dá jít od silnice dolů pro strmých schodech.
Re: Lokva Rogoznica
05. 04. 2007 20:36
To Jacesse: Byli jsme tam loni, paní je příjemná a co se mi velice líbilo, že nám téměř každý druhý den dávala čisté ručníky a utěrky což se mi v HR stalo poprvé v životě! Pokud budete chtít ještě něco vědět, písněte mi na mail.smiling smiley
Re: Lokva Rogoznica
18. 04. 2007 20:50
Ahoj, kdo mi prosím poradí, kam jít či jet s dětmi na menší výlet v okolí Lokvy Rogoznice? Předem díky. hot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 242
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.