Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kam do chorvatska

Autor smyky 
kam do chorvatska
04. 04. 2007 23:02
dobry den potreboval bych poradit jedu letos poprve do chorvatska ale nevim kam bych mel jet chtel bych ubytovani pro dva pekne more na snorchlovani a rozumnou cenu slysel jsem ze cim niz tim lip na km nezalezi poradte prosim kam poripade konakt a rady na cestu predem dekuji za odpoved




smyky@email.cz
Re: kam do chorvatska
04. 04. 2007 23:54
když si přečteš pár vláken, tak se Ti z těch krásných míst zatočí hlava a stejně si nevybereš.Před a po sezóně seženeš ubytování bez problému, v sezoně taky, ale třeba dál od vody. Já třeba jezdím na Hvar a ubytování na další rok zajišťuji už v den odjezdu.
Re: kam do chorvatska
10. 04. 2007 10:54
Už v den odjezdu nebo až v den odjezdu? Já jen aby to někoho nezmátlo, jsou lidé, kteří mají dovolenou posychrovanou od listopadu a jsou tací, kteří jezdí tzv. na blint. Jinak s tím šnorchlováním - mám zkušenost, že např. okolo ostrovů Kornati je daleko více života než např. v jižní Dalmácii. Pravda je že čím jižněji, tím méně často narazíte na Čechy.Těžko říct kam se vydat, krásně je tam téměř všude, jen si vybrat. Z důvodu šnorchlování bych volila méně známé a málo frakventované místo, nejlépe před hlavní sezonou a vůbec není od věci mít nějaké plavidlo (možno i zapůjčit), to se pak dostanete do míst, kam lidská noha po suchu nevkročí a zážitky jsou o mnoho bohatší.
Re: kam do chorvatska
10. 04. 2007 13:04
smyky: poslal jsem Ti e-mailhot smileyhot smileyhot smiley
Re: kam do chorvatska
14. 04. 2007 13:00
Ahojky, sháním ubytování v chorvatsku pro 5 osob(3 děti)
Máte někdo tip na klidnou a krásnou rodinnou dovolenou za poměrně levný peníz?
Dík
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.