Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak nebo Igrane?

Autor Antonie 
Re: Pisak nebo Igrane?
22. 02. 2007 21:56
Re: Pisak nebo Igrane?
22. 02. 2007 22:01
grinning smileygrinning smiley Až to uvidí Míša!Dostaneme všichni pokuř, že nejsme dolethumbs up smiley
Re: Pisak nebo Igrane?
22. 02. 2007 22:02
Míša by se mněla naučit chodit na chat. Na pokec je to lepší.
Re: Pisak nebo Igrane?
23. 02. 2007 11:32
Antonie, omlouvám se, dříve jsem to nestihl.Poslal jsem Ti soukromou zprávu. Mirus.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (23. 02. 2007 13:12).
avatar Re: Pisak nebo Igrane?
23. 02. 2007 14:58
Pro Hulča, Evik 2 a Hopkirk.
Dotaz: Proč takovými příspěvky (viz výše) zaneřáďujete celkem konkrétní téma. Myslím, že jste si na to tlachání vymezili vlákno " Co a proč chlastám i dovolené", nebo jak se to vlastně jmenuje.Tak se tam laskavě přestěhujte. Dík.
Re: Pisak nebo Igrane?
23. 02. 2007 18:14
Nejsi slabej na spodek? moody smiley Nikdo tě nenutí to číst. A když klekne chat, někde se musíme vykecat, neeee? thumbs up smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pisak nebo Igrane?
23. 02. 2007 18:17
No jistěéééé!!!thumbs up smiley
Re: Pisak nebo Igrane?
24. 02. 2007 18:17
Jestli je lepší jet do Pisaku nebo Igrane? Záleží na tom co člověk očekává.
V Pisaku není moc apartmánů přímo u vody, pobřeží je skalnaté a mezi tím menší a maličké pláže. Většina apartmánů je do schodů. Přes Pisak nevede magistrála, což zaručuje naprostý klid. Když ještě nebyl Pisak tak turisticky atraktivní a tedy poloprázdný, tak se stávalo, že lidi si tě pamatovali ( byli jsme tam 5x) a sousedi na tebe zamávali jako bys byl pryč jen týden. Ale to se taky mění.
Pro šnorchlování je to dost dobré. Jsou tam zajímavá místa, třeba podvodní kus skály, který se dá proplavat přírodním tunelem a pod.
Kdo hledá apartmány skoro na pláži, tak dobré je třeba Staniči. Tam je těch plážových apartmánů mnohem víc. Podobné jako v Pisaku je to i v Marušiči, jen asi ještě větší klid, skalnato-plážové pobřeží, ale pozor na magistrálu.
Jak tu kolegové píší. Kdo má menší děti, tak ať se moc nad magistrálu netlačí. Za tu slevu to fakt nestojí. A Igrane? Nejsem odborník, ale to už není jen vesnička, ale trošku iletovisko, ne?
Tak zatím
Jíra
Re: Pisak nebo Igrane?
25. 02. 2007 23:15
Antonie napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Miru a všem ostatním co mi poslali soukromou
> zprávu, děkuju! Mirus napiš mi zprávičku s info.


Poslal jsem Ti zprávu, ale nevyzvedla sis ji a meil adresu na Tě nemám. Mirus
Re: Pisak nebo Igrane?
26. 02. 2007 10:56
Lidičky, to jste fakt moc hodní, že píšete své poznatky z těchto míst! Od koho jiného bych se to dozvěděla? Určitě ne od CKeye popping smiley.
Takže jsem si tak vyložila, že pokud tedy PISAK (a že se asi stanu dalším jeho nadšencem a s chutí se přidám do "clubu příznivců Pisaku"winking smiley, tak ubytování raději ne přímo u moře (špatné parkování), což by asi manžel klel a bylo by to pro nás obtížné.
Jak dlouho do Pisaku cestujete?
Mám prosbu. Omlouvám se, otázka bude znít hloupě - ale jak najdu fotečky PISAKU od Hulči??????????????
Re: Pisak nebo Igrane?
26. 02. 2007 11:15
Áááááá, už jsem je našla! Hulčo - fotky super.
Re: Pisak nebo Igrane?
26. 02. 2007 11:18
Antonie - o 3 minuty pozdě-mažu...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil brad (26. 02. 2007 11:26).
Re: Pisak nebo Igrane?
26. 02. 2007 16:41
Brad ...grinning smiley


Hulčo, Jardo a všichni zlatoušci co sem chodíte! Neznáte někdo ubytování na Západné ul. 19 - Jelena Boksic-Franchini (neboli snad apart. ANJA)? Kdo tam byl, napíšete mi prosím???eye rolling smiley.

Hulčo - to mám z jedné Tvé fotkysmiling bouncing smiley! - tam kde byly směrovky.
Re: Pisak nebo Igrane?
26. 02. 2007 17:44
Ano, je to apartman ANJA. Neznám ho, ale je to ten na fotce č. 124 kousek pod cestou. Je tesně před ním ještě jeden s nedodělanou terasou a z části ho na té fotce zakrývá. Od tohoto domku je přístup na pláž - snímek 135 hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Pisak nebo Igrane?
27. 02. 2007 12:05
Hulčo, děkuji!!
Ještě jsem narazila na ubytování v apartmani KATICA, ty si zdají být hezké. Jen mě zarazilo, že tam píší že je umístěný (sice) v poklidném a tichém místě a nyní cituji : "poblíž zábavného centra"eye popping smiley Nemůže to být nějaký omyl? Bohužel se mi absolutně nedaří kontaktovat přímo majitele, má to asi pouze přes Chorvatskou CK, ale i tak by to nevycházelo příliš draze. Raději bych ale znala adresu domu a tu tam nemají napsanousad smiley.

Neznáte náhodou KATICU? Hulčo, co Ty o tom myslíš? (Budeš muset zadat do vyhledávače) Ty si takový šikovný a vyznáš se! A propo ty Tvé fotografie jsou opravdá KRÁÁSNÉ!
Re: Pisak nebo Igrane?
27. 02. 2007 16:24
Zkusím zjistit co se dá. A co se týče těch fotografií, to ne fotografie, ale Pisak je krásnýgrinning smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.