Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubyt.chorvatsko

Autor pjantar 
ubyt.chorvatsko
09. 05. 2006 23:00
Čauky,poradi mi někdo ohledně ubyt.-kemp-chatky nebo soukromí.Střední dalmacie-2dosp. a 2děti/7let.
dík
Re: ubyt.chorvatsko
09. 05. 2006 23:39
zalistuj ve vlákně Brela na list č.4 ,odkaz foto od lada,máš tam další včetně ubytování,atd.Nebo pošli soukromý dotaz,lada
Re: ubyt.chorvatsko
10. 05. 2006 09:11
Neznám stř.dalmacii,jezdil jesm vždy na Krk,dnes už to nejde,proto se ptám na jine místa.
Re: ubyt.chorvatsko
21. 05. 2006 18:19
Ahoj letos poprvé je dost asi pozdě ale nezná někdo ubytování někde u vody a jen pár domků kde je klid?Nejdál tak 100km za Zadarem.Díkcool smileysmileys with beer
Re: ubyt.chorvatsko
22. 05. 2006 00:24
Liba,200KM POD ZADAREM BRELA,JEDNÁ SE O KLIDNOU ČÁST,TOHOTO ZNÁMÉHO STŘEDISKA .UBYTOVÁNÍ ASI 200 M OD MOŘE.WWW.TURECKYMED.CZ -STOMATOLOGIE



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (22. 05. 2006 01:11).
Re: ubyt.chorvatsko
22. 05. 2006 21:12
Lado, www.... smoking smiley
me
Re: ubyt.chorvatsko
05. 06. 2006 10:56
Kdyžtak si stačí vyhledat příspěvky od pretty.woman a je tam adresa celá yawning smiley)
Pile
Re: ubyt.chorvatsko
06. 06. 2006 19:14
Ciovo... Pro mne je srdcovka Okrug Gornji. Mame skvele domaci, ke kterym se opakovane leta vracim. Hezky apartnam 2+1, vybavena kuchyn, obrovska terasa, garaz, volne k dispozici vse co roste na zahradce, k tomu vino, loza, olej, obcasna vecere ci obed z jejich strany je samozrejmosti. Domaci navic dela fish pickniky coz nam umoznuje si nejen pochutnat, ale jet napr. s nimi na zkusebni jizdu a tak. Ciovo mnozi zatracuji, ale ja rikam, ze sluzby jsou lepsi a lepsi. Centralni plaz je letos rozsirena, dobavena WC, sprchami, pujcovnami vseho druhu, bary na kazdem kroku. Kdyz chci klid staci mi prejit dal od hlavni plaze nebo prejit na druhou stranu ostrova na otevrene more, kde jsem fakt sama. V Okrugu jsou obchody, pekarny, restaurace, maly trh u posty. Proste vse co potrebuji. A doprava? Auto nechavam po prijeti v garazi, do Trogiru je to 4 km, to jdu pesky nebo MHD, ci v sezone lodi z plaze (jezdi aspon 1x za hodinu). Trogir je stale zive historicke mestecko, s velkym trhem vcetne rybiho, suvenyry na kazdem rohu a kazdou chvili nejaka kulturni akce nebo aspon jachta milionare ,-) Proste se tam nenudim bez ohledu na pocasi. Pokud chcete absolutni klid tak Krapanj. Nejmensi a nejnize polozeny (1,5 m nad morem) obydleny ostrov. Je to v podstate malinka vesnicka, kde chcipl pes... Tedy ti tam ziji, lezi u nohou prastarych babicek a vesnici se nese... TICHO... Takrka absolutni. Na ostrove nejsou auta. Preprava je lodi (smesne 2,- kuny) a po prvnim dni stravenem u znamych jsem mela z toho klidu abstak po hluku. Obchod, restaurace a hotel, tedy vse nezbytne pro preziti ,-) na ostrove je.
av
Re: ubyt.chorvatsko
25. 02. 2007 11:37
Nemá někdo kontakt na ubytování Hvar úplně u moře samota?
Re: ubyt.chorvatsko
25. 02. 2007 12:01
av napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemá někdo kontakt na ubytování Hvar úplně u moře
> samota?


pro kolik lidí??
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 141
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.