Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam do Chorvatska?

Autor blankab 
Re: Kam do Chorvatska?
25. 08. 2007 20:45
to je ale vyhled! drinking smiley

az mi slina ukapla, fakt smiling smiley))))))
Re: Kam do Chorvatska?
30. 08. 2007 23:58
apartmani v BILO ZA 20 EURO .Krasna panorama na otevreny more
Re: Kam do Chorvatska?
01. 09. 2007 13:12
evice: napadá mě Prižba na Korčule, malebné klidné místo, v zátoce klidná voda, ostrůvek, jižní pobřeží, není to dramatické místo jako Borak, ale fakt se nám tam líbilo, víc možností procházek s takřka nulovým převýšením (žádný krpál) pak je super ten ostrůvek jako cíl k plavání, ale stejně si myslím, že na B. to nemá......
Evice
Re: Kam do Chorvatska?
05. 09. 2007 12:02
Díky všem za tipy, ta zima teď mě docela děsí, před třemi týdny jsem se ještě koupala - ach jo. Kdyby ještě přišli další nápady, předem dík.
123
Re: Kam do Chorvatska?
07. 09. 2007 16:34
ja bych moh zas ...


Eleonorka
Re: Kam do Chorvatska?
10. 02. 2008 19:36
Prosím o informaci, zda v Brele - Ščit není až moc klidně. Jestli je možnost večerní procházky, nejen u pobřeží, ale také hudba, stánky, zmrzlina diskotéka... ? Díky za odpověď.El.
K
Re: Kam do Chorvatska?
12. 02. 2008 08:13
Několik barů a restaurací (i se zmrzlinou) je podel pobřeží, ale živo (Hudba, pár stánků) je asi jen v přístavu Brely, kam se dá dojít z Vašeho místa po promenádě (podél pobřeží) asi za 30 minut. Podél pobřeží se dá dojít až do Bašky Vody (asi 1 hod) a tam už je opravdu živo (určitě i diskotéka). Celá Brela je situováná ve strmém kopci, takže procházky mimo promenádu na pobřeží jsou celkem obtížné a myslím, že není celkem ani kam jít.
Dáwa
Re: Kam do Chorvatska?
27. 03. 2008 03:16
Rádi bysme (parta kluků) vyrazili do Chorvatska na dovču. Chtěl bych se zeptal, kam by to bylo nejideálnější (rádi bychom živo ;o) ). Pokud někdo víte, co hledám, budu vděčný za info.
Re: Kam do Chorvatska?
27. 03. 2008 07:10
Dáwa - někdo tady psal o "ostrově mladých" někde naproti Šibeniku - to bude vaše parketa, tam bude živo určitě (pro vás nejlépe "přebuchtíno", že jo? thumbs up smiley ). Zadej do hledání (Šibenik, ostrov mladých apod.), třeba ti něco vypadne.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Kam do Chorvatska?
27. 03. 2008 18:40
Re: Kam do Chorvatska?
27. 03. 2008 21:07
Skoro bych řekl, že to je to, co jsem myslel. Jak jsem to mohl šoupnout k Šibeniku, nevím. confused smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Kam do Chorvatska?
30. 03. 2008 11:08
Jardo asi jak pořád virtuálně vaříš, tak už Ti z toho přeskakujou myšlenkyspinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam do Chorvatska?
30. 03. 2008 11:27
to Dáwa:

Medulin
Krk-Baška
Biograd na Moru
Makarska
Baska Voda

atd.
Re: Kam do Chorvatska?
30. 03. 2008 11:29
Lenka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jardo asi jak pořád virtuálně vaříš, tak už Ti z
> toho přeskakujou myšlenkyspinning smiley sticking its tongue out

No právě že jen virtuálně !!! drinking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Kam do Chorvatska?
31. 03. 2008 14:54
Ahoj - bok uvidime se na plaži.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vilko (02. 04. 2008 08:49).
Lukáš H
Re: Kam do Chorvatska?
04. 05. 2008 12:31
Chceme s kamarádama vyrazit první týden v září do chorvatska.Vsichni jsme uz byli na spouste mist - takže máme představu, kam bychom jeli, ale presto se chci zeptat, jestli nekdo nedá tip na místo, které bude z prahy max 1000 km, bude možnost koupání na nějakých zapadlejších místech,kde se bude dobře potápět a bude tam klídek. vecer potom ovsem v blízkosti nějaký hospody, bar a třeba do 20 km v okruhu nějaké hodně rušné centrum s diskotékama apod., kam bychom třeba dvakrát vyrazili autem.Ubytování apartmány, případně i nějakej pohodovej kemp.
Re: Kam do Chorvatska?
04. 05. 2008 21:40
nechci aby to blbě vyznělo, ale vloni to byla první týden v září pěkná "tutovka" i známí v Řecku se moc nevykoupali...a kámoš z práce se vrátil z HR pěkně vytočenej.....ale snad se říká....že nevstoupíš dvakrát do stejný řeky....tak třeba Vám to vyjde....
My jedeme letos poprvé v červenci....spolubydlící v ap. vloni nám říkali, že jezdí do Rogoznice už spoustu let a prý červenec je tutovka....jinak vždy předtím jsme jezdili na přelomu července a srpna a občas kolísala teplota moře....
Lukáš H
Re: Kam do Chorvatska?
04. 05. 2008 23:51
S tim počasim, to si člověk nevybere. Poslední dva roky jsem byl v chorvatsku vždy první týden srpna a koupat se dalo dva dny. jinak prselo a padaly kroupy. a bylo docela na jihu. matka jela loni prvni tyden v cervnu na istrii a málem se upekli. a pamatuju, jak asi pred tremi lety jsem videl domave zprávách v půlce listopadu o tom, že v chorvatsku se lidi jeste koupousmiling smiley
Re: Kam do Chorvatska?
06. 05. 2008 15:42
Ahoj Lukáši,
máš pravdu. Ty kroupy jsme zažili taky a hlavně známí s novým autem. Karoserie je do dneška poznamenaná a vzpomínky na chorvatský policajty jsou dodnes taky. Doporučuji Lošinj, je tam překrásně a před třemi roky jsme se koupali ještě v parádní vodě první týden v říjnu, loni jen třetí týden v září.
klára
miška
Re: Kam do Chorvatska?
09. 05. 2008 10:02
Toto som našla na nete, takže možno si aj tú vašu destináciu môžete v rámci tešenia sa na dovolenku obzerať, tak ako ja skoro každý deň! [www.webcamgalore.com]
Re: Kam do Chorvatska?
16. 05. 2008 00:13
Zdravím celé forum. Mohli byste mi prosím doporučit nějaké místo v chorvatsku, které by splnovalo níže uvedené požadavky? Jezdívali jsme s přítelkyni na Makarskou, ale už nás to omrzelo, tak bych chtěl letos vyzkoušet něco nového.

-trochu rušnější místo, ale zdaleka nemusí být rušné tak, jako Makarska. Jde o to at je tam vícero restaurací, kaváren, atd...
-Máme rádi skalnatější pobřeží-větší soukromí-není to hlava na hlavě, jako na oblázkových plážích, kdo zná skalnatější pobřeží na makarske u majáku ví, o čem mluvímsmiling smiley
-Raději bychom jih, takže oblast střední a jižní dalmácie
-Jezdíme autem-v hlavní sezoně- a ubytování sháníme naslepo a rádi bychom se vešli do 15euro osoba/noc-na makarské jsem musel někdy hooodně hledatsmiling smiley

Pokud o takovém místě někdo víte, snad ano, tak dejte vědet. Díky
PS: Uvažoval jsem o Pelješaci-tady čtu samou chválu, ale připadá mi až moc klidný- je to všude, nebo se na něm najde i rušnější místo?
avatar Re: Kam do Chorvatska?
16. 05. 2008 08:22
to mst - Zkuste opravdu peljesac - viganj. (www.viganj.com), je to kousek od vetsiho mesta - Orebice, kde byva v noci dost zivo, popr naproti je mesto Korcula, kde to vecer taky zije - neni problem prejet autem trajektem - je to kousek, nebo i lodnim taxi.
Popr. bych zkusil jizni stranu Hvaru - Ivan Dolac, nebo Zavala. Jsou to klidna mista se skalnatym pobrezim a ruznymi ukrytymi soukromymi plazickami... Vecer snadno prejedete do Jelsy, popr. Stari Gradu, kde je zivo. peknou dovcu
Re: Kam do Chorvatska?
16. 05. 2008 16:56
to lukas vlk: Díky moc za info, ten Viganj vypadá zajímavě. Předpokládam, že přímo ve Vignji je pár restaurací a míst k posezení.A co s jízdou na blind, není to příliš rizikové, vzhledem k menšímu počtu obyvatel? Jinak dají se přímo tam najít nějaké skalnatější části pobřeží? Z fotek jsem toho moc nevypozoroval...
Ještě jsem objevil na pelješaci město Trapanj, nevíte prosím něco i o něm? Jake pobřeží, život atd? To je zas otázeksmiling smiley Předem díky.
Kam do Chorvatska? II.
17. 05. 2008 15:32
Zdravim vsechny. Prave planujem dovolenou, zatim jen tak vyhledove. Bud budem jen 2, ale mozna dame dohromady i vetsi partu lidi (max asi 6). Porad se rozhodujem mezi HR a Bulharskem, ale HR asi vyhraje, hlavne kvuli kraasnemu pruzracnemu mori. Uz nekolikrat jsem v HR byl (4x), v BG jen jednou. V HR jsem vzdycky jezdil na Mali Lošinj - Čikat...a ted nevim, jestli jet na to same misto nebo uz zkusit neco jineho...Poradite nekdo nejake misto, ktere by bylo srovnatelne s Losinjem, prip. jeste krasnejsi? Chtel bych nejakou spise klidnejsi destinaci (nejspis asi ostrov?), bez preplnenych plazi (nebo jako na Losinji - kde si kazdy muze najit mistecko jen pro sebe mimo hlavni plaze, kde se muze koupat a opalovat bez plavek, i za cenu ze se kousek projde podel more), krasnou prirodu, borovice, pritom ale blizko do mestecka..... Dalsi vec je cena - staci neco mene narocneho (v Cikatu jsme bydleli ve srubech v kempu a byla to nadhera, ale ted bych to videl asi spis na nejaky apartman). Jo a taky je dost mozne, ze nebudem mobilni a ze budem muset sahnout po nejake cestovce a jet busem....co se da delat, tech par hodin to vydrzime.... nemate nekdo nejaky tip? Hlavne na misto.....a pak kdyztak i na cestovku.....
Moc diky....jo.... pokud mate nekdo podobny problem a jeste jste nebyli na Losinji, tak tam jedte, je to nezapomenutelna krasa....
Re: Kam do Chorvatska?
18. 05. 2008 11:42
nějaký odkaz na web nějakého hudebního klubu v chorvatsku..?nejlépe v okolí splitu...pište na mail díky
avatar Re: Kam do Chorvatska?
20. 05. 2008 09:03
to mst3 - ve Viganji je samozrejme par restauraci a baru a vzhledem k tomu ze Viganj navstevuji zejmena sportovne zalozeni lide, protoze zde fouka pravidelny mistral - toto misto je vhodne pro windsurfing a kiteboarding - tak i v mistnich barech to vecer zije. No a Orebic je kousek odtud. Trpanj znam, je na severni strane ostrova (smerem k pobrezi HR), je to pekne misto, ale radeji bych volil druhou stranu Peljesace smerem ke Korcule - uz z duvodu snadneho prejeti trajektem na Korculu a moznosti vyletu na ni. Trpanj je take trajektovym mistem, coz nekomu nemusi vyhovovat. Co se tyka skalnateho pobrezi - podstatne lepe je na tom jizni strana Hvaru - ta je opravdu skalnata a malo turisticky navstevovana, je tam krasne. kouknete na www.ihvar.cz, tam je plno fotek. Doporucuji Ivan Dolac. jestli se chcete jeste na neco zeptat klidne zavolejte 608966165
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 256
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.