Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška Voda - dámská jízda

Autor luzzu 
Baška Voda - dámská jízda
20. 05. 2008 01:03
Tohle vlákno jsem nikde nenašla....a je to přitom škoda....proč nejet zapařit do Chorvatska? Já osobně hledám kámošku (20-29 let) , která by jela od 26.7. do 9.8. do Bašky (apartmán). Já tam jezdím už dlouho, především se válet na pláži, užívat si, pařit a hlavně se nenuditsmiling smiley Nechci jet sama a kamarádka mi odřekla.........Takže, pokud máte někdo podobný plány na léto, piště (luzzu@email.cz).
avatar Re: Baška Voda - dámská jízda
20. 05. 2008 07:51
luzzu:tak když si odmyslím potomky,manžela a 10let-tak si to i umím představittongue sticking out smileythumbs up smileyNo nic-holt může jenom tiše tiše závidět...yawning smiley
Re: Baška Voda - dámská jízda
20. 05. 2008 22:24
Nojo, co se dá dělatsad smiley Já tam jezdím s kamarádkou pravidelně, někdy i dvakrát za sezónu, aji jsem tam byla sama (to byla jedna z mých nejlepších dovolených - naprostej relaxsmiling smiley ), ale letos jsem chctěla nějakou parťačku......jenže každá chce památky a sport a kdesi cosi.......což jako je fajn, o tom žádná, ale taková válenda je válendasmiling smiley Kažopádně dovolená s rodinou je taky supr, zase je to něco jinýho a člověk si užívá jiných věcí! Takže určitě němáš co závidětsmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.