Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stanići u Omiše

Autor Jan_ 
Jan_
Stanići u Omiše
23. 05. 2006 08:28
Zdravím všechny příznivce Chorvackého pobřeží a ostrůvků.
Prosím Vás nebyl jste někdo ve Stanići u Omiše? Scháním nějaké foto.
Mám možnost ubytování asi 150-200m od moře - mám strach s magistrály na Makarskou.
Děkuji za každý názor na tuto lokalitu a fotky.

Moc Vám děkuji.
Re: Stanići u Omiše
23. 05. 2006 11:55
Pro Jana
Staniči se rozlkláda na svahu pohoří Mosor.Většína domů je nad Magistralou a od ní se na pláž dostanete po spoustě svhodech.Pokud potřebujete poradit,napište jaké máte požadavky a snad by se něco příjemnějšího našlo.
Jan_
Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 08:55
prosím o nabídky, ale jen s fotkami na: xflaskaj@seznam.cz
- někde poblíž AP Tomič, údajně asi 150m on moře.
Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 09:38
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s apartmánem AIDA KARAHASANOVIČ ve Staniči.
Děkuji Jaroslav
Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 12:35
My jsme měli nabídku na apartmán 40 metrů od moře.....a bylo do 20 metrů pod magistrálou sad smileythumbs down

Tady je pohled shora,ale nejde mi to vložit,tak si prostě před to ještě dejte www.

ihvar.cz/jaderske/forum/forum5/smileys/smilie3.gif
Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 12:38
Sorry,to samozřejmě nebyla ta správná adresa spinning smiley sticking its tongue out

Tak teď: .../foto_apartmany/panoramata/hex16.jpg
Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 12:40
Pořád mi to tu adresu žere,asi to nepůjde.

Prostě tam je klasický začátek,potom apartmany tečka net a pak pokračuje to co se vložilo.

Re: Stanići u Omiše
24. 05. 2006 16:11
Díky, tu adresu jsem zprovoznil, ale není tam nic vidět. Obrázek je malý.
Ten apartmán, jak jsi zmiňoval (20m pod magistrálou ....), jsem pochopil že se vám nelíbil. Nevzpomenete si na jeho jméno?
Jaroslav



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (24. 05. 2006 16:21).
Re: Stanići u Omiše
25. 05. 2006 09:36
No já netvrdím,že se nám nelíbil....jen se nám moc nezdálo,že je to 20 metrů od silnice,měli jsme strach hlavně z hluku a tak...některý ty apartmány co jsou za silnicí už píšou,že mají protihluková okna a klimatizaci apod....prostě jen mám pocit,že právě ve Stanići jsou skoro všechny apartmány blízko u magistrály...a pokud je ten váš apartmán až 150-200 metrů od moře,tak bude pravděpodobně až za silnicí.
Ta fotka je sice malá,ale je tam dobře vidět ta probíhající silnice skrz vesnici.
Re: Stanići u Omiše
25. 05. 2006 09:38
Ještě mi tam u toho chybí informace,že máme malé děti...tak proto se nám ta blízkost magistrály moc nezdá.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.