Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Delta Neretvy

Autor chrobak 
Delta Neretvy
19. 05. 2021 10:56
Poradíte prosím ako sa dostať na pekné pláže v delte Neretvy ? Take tie dlhe pieskové kam chodia na Kitesurfing ? Videa su super plytká voda a piesok , rada by som sa tam tento rok pozrela . Vždy len prefčíme okolo na ceste do Žuljany potrebujem to detailnejšie preskumať , ocením aj tipy na ine pekne miesta v okolí Ploče a Neretvy. Ďakujem.
Re: Delta Neretvy
19. 05. 2021 11:16
Blace asi 1,5km je pláž používaná na Kitesurfing je tam i občerstvení ,taky jsem se tam chtěl stavit.
Chill Beach Bar
avatar Re: Delta Neretvy
19. 05. 2021 13:09
Před pár roky jsme si udělali výlet - je tam krásně a u břehu velmi mělko, cestou jsme si koupili první mandarinky a zeleninu (za jiné ceny než u silnice yawning smiley). Moc se nám tam líbilo. Ze Stonu k NeretvěUpraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (19. 05. 2021 13:11).
avatar Re: Delta Neretvy
20. 05. 2021 08:58
Zdravím smiling smileyR.

V roce 2017 jsme se zajeli jen nakouknout na tato místa - a dětem se moc líbilo - tzv. si "zablbnout" - jiným způsobem, než je v typickém Chorvatsku obvyklé.
[www.youtube.com]


A v roce 2018 jsme se už usadili asi na 6 nocí v blízké vesničce Blace - asi 1,5 km od písčité pláže v okolí delty Neretvy. Bylo tam moc fajn - tak útulně a zajímavě - rodinně. Tam zase děti mohly skákat do moře. Projeli jsme u této příležitosti celou BiH. Větší nákup v Metkoviči. Zajímavý pobyt. Bavilo nás to - rádi poznáváme nová místa v Chorvatsku. Negativem bylo hodně písku na těle - a pak i v autě - nutná metlička - ale co člověk neudělá pro vnukysmiling smiley. Taky se v moři objevovaly traviny - což zase bavilo děti. Plusem bylo taky kvalitní ovoce i zelenina i případné jídlo v restauraci - v Blace i podél řeky Neretvy. Bývá tam vítr - ale taky nebývá. To se pak čeká třeba i 3 dny na vítr u drinku...smiling smileysmiling smileysmiling smiley
V sobotu bylo u moře "Párty - Piráti Neretvy"smiling smiley My jsme tam byli s dětmi jen odpoledne a v podvečer - tak jaké to bylo dá večer a v noci - to nevímsmiling smiley. Ale děti to hodně bavilo s hudbou... /0,35 - 1,05/ - je Blace, a je vidět dům, kde jsme bydleli. Je to v Blace takový ten poloostrůvek...
PS. Letos zase Pelješac - a část Mljetu - nahoře na Mljetu jsme byli už 2x - tak tentokrát to bude vesnička - na kterou se moc těším - Okuklje...s prozkoumáním okolí/Saplunara atd./Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (21. 05. 2021 10:56).
Re: Delta Neretvy
21. 05. 2021 22:02
Jak se tam dostat? Snadno, dojedeš až na místo autem. Není tam žádné omezení vjezdu. Byl jsem tam na vrcholu sezony a nebyl problém ani s parkováním.
[goo.gl]
Re: Delta Neretvy
22. 05. 2021 13:01
Pokud jedete na Pelješac po silnici nikoli trajektem.
Směr od Ploče po hlavní magistrále. Přejedete most přes řeku Neretvu / na mapě je vidět kde se řeka vlévá do moře/ Za mostem silnice dělá na mapě jakoby takové otevřené véčko.V místě kde pak véčko přechází rovnoběžně s řekou je odbočka vlevo. Ostrá odbočka. A nyní již podél řeky až k ústí do moře. Je tam po pravé straně takový podivný prý volný kemp. Jakože člověk přijede a může použít cokoli tu je.Trochu to působí jako bezďácká kolonie. Jeden rok tam bydlelo plno lidí a jeden rok tam třeba nebyl ani živáček Tehdy jsme si to prošli

V písku na těch plážičkách se dá najít mnoho mušlí a člověk se projde daleko do moře.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 36
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.