Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam poprvé do Chorvatska s rodinou

Autor Mirek 11 
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
20. 07. 2006 13:41
Rab - Lopar,ale cez sezonu vela ludi
Loni jsme byli také poprvé v HR - Zaostrog,malé město,lidí akorát,dokonce jsme našli pěknou pláž (směr Podaca,za restaurací Starobrno)Byli jsme 2 rodiny s dětmi 5,11 let.Fakt jsme si to užili.Diskotéka tam byla,ale nic nás nerušilo.Promenáda kolem moře,obchod,pekárny 2,malý trh,restaurace.Pro rodiny s dětmi ideální.Pěšky jsme došli do Drveniku lesem a taky na druhou stranu do Podace,ale cesta přes magistrálu.Pokud budete výlety podnikat autem,je to úplně v pohodě.Přeji krásnou dovolenou!
Zdravím všechny.

Pro rodiny s dětmi mi připadá vhodný Ruskamen.
Je to vesnice 6 km pod Omišem.Klid,pěkné pláže a super koupání.Mohu poskytnout i kontakt na ubytování
Můžu poprosit o kontakt na ubytování + ceny, chystáme se do Ch. druhý týden v září (2 dosp. + 1 dítě). Děkuji
Zdravím všechny,letos chceme poprvé do Chorvatska s dětmi 9 a 14 let.Hledáme klidnou oblast s apartmánem u moře.Můžete mi prosím napsat nějaké doporučení?Děkuji za nabídky.
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 06. 2008 06:16
Nejlepší apartman u moře jsem zažil v Tučepi. Je to na okraji městečka 5m od pláže, jen přes pěší zónu. U domu je velká stinná zahrada a vlastní sprcha, sezení pod pergolou a super letní terasová kuchyňka. Jediný problém je že bába s dědkem tam pořád něco organizují, ale dá se to přežít. Zadejte si do vyhledavače mileva viskovic .
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 06. 2008 07:31
úžasné apartmány jsou v zátoce u Stonu na začátku Pelješasu, hned vedle kempu Prapratno. Bývalo to tam za 15eur/os ale před 5ti lety!!! Ale apartmány bomba a k tomu písečná pláž!!!! a Dubrovník za dveřmi.

JInak je fajn i v Bašce Vodě, ale tam apartmány neznám. Je to kousek 8km do Makarské, kde je dost supermárketů a vyráží se na supr fish pikniky na Zlaty Rat na Bolu. A taky úžasný národní park Biokovo...
ozvite sa na email,poskytnem konkrretne informácie
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 06. 2008 20:59
ahoj,

vzhledem k tomu, že je to rodinná dovolená, mohu nabídnout i něco pro děti. V případě zájmu se mi ozvěte na klarovap@seznam.cz
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
09. 06. 2008 19:12
ahoj Mirku,

napiš mi na můj mailík, ráda zodpovím dotazy a doporučím pěkné místo.
klarovap@seznam.cz
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
10. 06. 2008 16:26
klarko:
Mirek 11psal ten dotaz 4.5.2006, obávám se, že už asi jel, možná se už i vrátil ! spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Mirus.
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
10. 06. 2008 16:50
A pak že já neumím číst, viď klarko!!
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
17. 06. 2008 17:01
to se povedlo, díky, možná se tomu taky zařehtal tak, jako já tedˇ
ahojtě
avatar Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
29. 06. 2008 16:10
Ahojky,mohu Tě poprosit o nějaké info??Díky jirkatoledo@centrum.cz
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 07. 2008 22:45
Dobry den, mohl by nam nekdo poradit kam do chorvatska s detmi (3mesice a 3 roky),nekam do soukromi, kde bychom nerusili ostatni turisty? Dekuji
PS:jak je to s pasem pro deti?
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
20. 11. 2008 19:34
čaw prosím Ťa len nie do Crikvenice,to je ako za trest Terezia.
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
01. 12. 2008 13:32
Mohla bych poprosit o nějaké kontakty na ubytování + ceny ??? Jednalo by se o 3 dospělé a jedno dítě - v té době necelé 2 roky, a to přelom června a července 2009......


email: beniva@volny.cz

Moc děkuji

Ivana



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Beniva (01. 12. 2008 13:34).
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
19. 06. 2009 23:58
A na Slovensku máte také takové diskusní fórum?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.