Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dugi otok

Autor Lipina 
Dugi otok
11. 06. 2008 20:35
Ahoj ,máte někdo zkušenosti s tímto ostrovem?Jednou jsme se už ptali,ale otázka byla zřejmě špatně položená, takže nám správce servru zablokoval odpovědi. Chceme vzít sebou kola, uvažujeme zda za auto nebo na střechu, co je výhodnější kvůli platbám za trajekt ?Platí se za takto vezená kola? Díky za odpovědi.
avatar Re: Dugi otok
11. 06. 2008 20:37
Za kola na střeše jsem nikdy neplatil.

MirekŠi
Re: Dugi otok
23. 06. 2008 10:39
Ahoj, v září se chystáme na Dugi otok do Luky, kdo jste tam byl prosím napište mi jaké to tam je, moc o tomto ostrově nevím. Děkuji za odpověď
avatar Re: Dugi otok
23. 06. 2008 11:14
Lipina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj ,máte někdo zkušenosti s tímto
> ostrovem?Jednou jsme se už ptali,ale otázka byla
> zřejmě špatně položená, takže nám správce servru
> zablokoval odpovědi. Chceme vzít sebou kola,
> uvažujeme zda za auto nebo na střechu, co je
> výhodnější kvůli platbám za trajekt ?Platí se za
> takto vezená kola? Díky za odpovědi.


Nic jsem neblokoval, pouze se na váš první dotaz nikdo neozval.

Michal
Re: Dugi otok
13. 05. 2009 13:30
Zdravím chcel by som isť tento rok na Dugi Otok na Veli Rat , viete mi prosím niekto pvedať ako je to s plážami na Veli Rat ,prípadne s ubytovaním .Ďakujem
Re: Dugi otok
19. 06. 2009 19:57
Nedaleko majáku Veli Rat (snad 5 km) je zátoka Sakarun. Je to údajně nejkrásnější pláž v oblasti. Je tam dobře značená cesta, jezdí tam v sezóně i výletní vláček.
Koupat se samozřejmě dá i na severozápadě ostrova, ovšem je třeba počítat se skalisky a většími vlnami (ostrov zde není ničím chráněn od volného moře). Patrně se dá koupat i v zátoce Pantera, která je naopak dobře chráněná a je významným kotvištěm jachet. Foto z pláže nemám, přikládám aspoň foto majáku (odkaz, foto mi nejde vložit).

[pavel63chybny-odkaz-rajceverejne]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pavel63 (19. 06. 2009 20:04).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 151
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.