Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam poprvé do Chorvatska s rodinou

Autor Mirek 11 
Mirek 11
Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 05. 2006 12:58
Chystáme se letos poprvé do Chorvatska s dětmi 8 a 10 let.Hledáme levné pěkné řešení.Za rady děkuji
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 05. 2006 13:24
písek, oblázky , pozvolný přístup do vody, sever nebo jih, děcka jsou dobří plavci ? V jakém termínu ? To se těžko radí.
Deni
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 05. 2006 13:49
Skús Omiš. Je tam pekná piesková mestská pláž. Pre rodiny s malými detmi úplne ideálne. Pozvoľný vstup do mora.
Jarča
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 05. 2006 13:54
Napiš svoji mailovou adresu, poradím, na foru nechci a ani nemohu, kvůli nepovolené reklamě.

Jarča
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
04. 05. 2006 19:25
ahoj vyskoušejte Mimice je tam klidek a dobre plaže i soukromé co patří k apartmanum letas tam jedem znovu 27.6-14.7
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
05. 05. 2006 00:39
Ahoj,mam 10ti letou dceru a volny jeste jeden dum pro 4osoby.Deti jsou ve stejnem veku,tudiz by si rozumeli.Pokud budes mit zajem napis email.Termin zaslu.
Silva
Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
06. 05. 2006 19:31
Ahojte, je opravdu tezke radit kam poprve do Chorvatska s rodinou, kdyz nevime kdy a vase pozadavky. Je treba uvadet, co je pro vas dulezite, zda uplny klid a krasne more, nebo krasne more, relativni klid a navecer se jit projit do prijemne rusneho mestecka, nebo totalne rusne mesto se vsim, co k tomu patri.Nahodte priority a info bude dodano. Ale k volbe zeme, kde stravite dovolenou gratuluji,nedam na ni dopustit. Silva
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
06. 05. 2006 22:07
Ahojky, poradíte mi někdo kam vyrazit poslední dva týdny v červenci? Rádi bychom klid a krásné moře. Děti jsou skoro plavci, je jim 7 a 9. V Omiši jsme byli před dvěma lety, tak zase pro změnu někam jinam. Dík Iva



Upraveno 1krát. Naposledy upravil IvčaN (06. 05. 2006 22:15).
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
08. 05. 2006 23:04
ANO,MATE PEKNE UBYTOVANI, CISTE MORE V MARUSICICH U OMISE. ZAVOLEJTE NA 21 480 978 A JA VAM POMUZU SE TAM UBYTOVAT. JANA
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
10. 05. 2006 09:21
čauky,taky hledám ubytování,konec cervna-split,omiš,brela,baška,makaerska,zatím nevím kde-u vody soukromí nebo kemp chata
Dobrý den, napište mi na mail spojení, něco Vám nabídnu. Mám Veli Lošinji dům.
Dobrý den, napište mi na mail spojení, něco Vám nabídnu. Mám Veli Lošinji dům.
Dobrý večer, pokud nic nemáte, ozvěte se, můžu poradit. S.
cauky, v hlavice mam mail, shanim neco pro par a 6 mesicniho kluka, apartman blizko more, poradite?
pretty
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
14. 06. 2006 23:23
Ahoj, ještě pár volných míst v Tribunj pro ty kdo hledají klid a pohodu. pretty.woman@ladymail.cz
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
15. 06. 2006 10:20
Hledám ubytování v střední nebo severní Dalmácii - apartmán A3, od 24.6.-1.7., co nejblíže k moři, pláž s malými oblázky (malé děti). Děkuji
Cau, poradí mi někdo nejen misto ,ale i apartman? někde nahoře, budu sebou mit 6 měsíčního kluka, tak at můžu ležet na terase apartmánu přes den s ním a do moře se jen skočit na otočku vykoupat,tak aby to bylo blízko do vody. v zahlaví mám uvedený mail, diky
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
20. 06. 2006 21:59
To je fakt sila... Chorvatsko ma snad najlepsi vyber sukromnych apartmanov na nete a ludia su napriek tomu schopni napisat takto stupidnu poziadavku...

'Hledame pekne a levne reseni'...thumbs up smiley
kde na nete je nabídka apartmánu v CRO ? díky, můj mail je v zahlaví
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
21. 06. 2006 21:32
PP
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
21. 06. 2006 21:42
[www.google.com]

[www.google.com]

chce to trochu kreativity...
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
21. 06. 2006 22:40
Staci pouzit lubovolny z netovych vyhladavacov ako napr. www.google.com, www.yahoo.com, www.metacrawler.com a zadat napr. 'apartment in Dalmatia'...smiling smiley

Alebo su specialne vyhladavace za par supov - napr. Copernic.

Bez urazky - som fakt sokovany. Keby som nieco taketo videl pred 10 rokmi, tak OK, ale dnes...
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
22. 06. 2006 09:39
Člověče, mba_sk, tak si to tak neberte... Sem chodí lidi, aby si vyměnovali svoje vlastní zkušenosti. Všechno, o čem se tady píše, se dá najít na netu ... a vzhledem k tomu, jak dlouho toto (celé) fórum funguje a kolik je v něm příspěvků ... tak si asi lidi chtějí pokecat i mezi sebou... Kdo nechce, jde na vyhledávače, jasně ... ale vlézt na diskusní fórum a divit se, že se v něm lidi taky na něco ptají...
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
22. 06. 2006 11:21
Nikto si nebere...smiling smiley Pytat sa da na vselico... Pozastavujem sa nie nad tym , ze sa ludia pytaju, ale nad tym CO sa ludia pytaju. To je rozdiel. Taketo specializovane forum je asi o tom, ze ludia sa pytaju na konkretne veci. Ak to sklzava do osobnych nicnehovoriacich kecoch, tak forum straca na hodnote. Zadat takto vseobecnu poziadavku je bud o pohodlnosti alebo o tom, ze ten clovek sa nevie zorientovat v informaciach.
Chodim na toto forum niekolko rokov a je to cim dalej viac presne o tom co pises: '...tak si asi lidi chtějí pokecat...'. Bohuzial kecaju castokrat o nicom.
Ale nemam s tym problem - skor som niektorych chcel pohnut smerom ako napisal PP:...chce to trochu kreativity...spinning smiley sticking its tongue out
Dobrý den!
Mohli by jste mi někdo poradit,kam máme jet s přítelem poprvé na dovolenou do Chorvatska? Nejlépe,kde by bylo dobré místo na potápění. Večery s diskotékami.Pláže nepřeplněné.Děkuji za odpověď.
TOTTI
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
11. 07. 2006 18:52
Doporučuji Korčulu a město Vela Luka!!!!
Re: Kam poprvé do Chorvatska s rodinou
11. 07. 2006 21:19
To nějak nejde dohromady disco a nepřeplněné pláže.Kde to žije tam je hodně lidí, Kde jsou prázdný pláže tam chcíp pes, ale je tam klid.
marek499 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hledám ubytování v střední nebo severní Dalmácii -
> apartmán A3, od 24.6.-1.7., co nejblíže k moři,
> pláž s malými oblázky (malé děti). Děkuji
Ahoj, prosim, napiste tip - kde vyrazit s detmi 2 a 4 roky do CHorvatska, preferuji piskovou plaz, borovice ci stromy na plazi,co nejbliz k Cecham, aby byla co nejkratsi cesta....
Také jsem se rozhodl připojit k tazatelům. Umím sice hledat ve vyhledávači (to píši kvůli mba.sk, aby nedostal pupínky), přesto bych nepohrdl radou, tipem, či nabídkou, kam s dvouletým klučinou. Jsme dva dospělí + výše zmiňovaný synek (necelého 2,5roku). Prioritou tedy asi pláž vhodná pro malé děti, rozumná cena ubytování, diskotéky raději ne, na druhou stranu to pochopitelně nemusí být nějaká samota. Přivítáme možnost nějakých vycházek a autovýletů. Termín ještě nevím, možná Pravděpodobný termín možná poslední srpnový týden. Díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 216
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.