Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora je úžasná

Autor Niki 
Podgora je úžasná
07. 01. 2006 19:06

No my jsme loni byli v Pogoře. A bylo tam nezapomenutelně. Sice úzská pláž. Ale krásná promenáda lemovaná obchůdky, a restauracemi se skvělou obsluhou. Prostě bezvadná dovolená. Určitě pojedu zase, ale bohužel né letos. Kdopak se z vás tam chystá. Napište mi.smiling smiley)))thumbs upsmiling smiley
Miša
Re: Podgora je úžasná
08. 01. 2006 07:08
Já!!!Snad někdy během března,už skoro počítám dny,snad mi to vyjde.Pak na přelomu května a června a pak v září.Mám to tam moc ráda.
Re: Podgora je úžasná
08. 01. 2006 15:12
Tak se mi ozvi soukromě na mail Niki.Neznáma@seznam.cz, až pojedeš. Soukromě prosím.
emma
Re: Podgora je úžasná
17. 01. 2006 13:10
Přesně vím o čem píšete. Do Podgory jezdím pravidelně. Loni jsem byla jen v červnu, ale předtím vždy dvakrát ročně červen a září. Je to tam opravdu pohodička. Nikdy se mi nechce zpátky. Letos určitě vyrazíme opět-jen zatím nevíme kdy, ale většinou to řešíme až na poslední chvíli. Jezdíme samí ženský, takže si to vždycky užijem-taková klasická dámská jízda.
Re: Podgora je úžasná
20. 01. 2006 09:22
Podgořáci podívejte se na stránky www.... docela se jim povedli a i tam můžete dát nějaký postřeh pro ostatní Podgořáky.tongue sticking out smileysmiling smileythumbs up
Rozi
Re: Podgora je úžasná
18. 02. 2006 17:14
A jak to tam vypadá v sezóně, slyšela jsem, že pláže jsou hrozně přeplněný...Ale tak někde se tam snad ležet dá ne? A co podgorský noční život? Jsme mladé slečny a chceme si užívat nejen slunce
Re: Podgora je úžasná
18. 02. 2006 18:15
No tak lehnou si je kam, ale pokud chceš nějakou výběrovou pozici, tak musíš vyrazit hned po snídani. Je tam "narváno" tak nějak standartně jako ve všech letoviscích kolem Makarské. Není to ale taková hrůza jako přímo na Makarské.
Pláže jsou i mimo Podgory a dokonce je neokupují naháči. Ty jsou volnější, tak pokud ti nevadí čtvrt hoďky chůze, tak si jistě vybereš.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 252
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.