Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

vodopady Kravica - navštívil někdo?

Autor bonbon 
vodopady Kravica - navštívil někdo?
28. 08. 2005 21:33
Byl někdo na vodopádech Kravica? - Bosna - cestou k Mostaru
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
28. 08. 2005 21:42
To bonbon:
Já tam sice nebyl, ale toto jsi již četl ?
[www.ihvar.cz]
leguán
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
01. 12. 2006 17:53
ahoj. Byla jsem tam. jsou malé, ale krásné. líbily se mi víc jak KRKA, ale viděla jsem pouze kousek KRKY. většinou se tam jezdí s výletem do Mostaru a Medžugorie. dá se v nich v pohodě koupat, kdo chce, klidně po nich jezdí jako po skluzavce :-). ale na vlastní nebezpečí. Je tam obchůdek, restaurece...
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
01. 12. 2006 18:00
K disposici mam CD s fotkami. Mohu pujcit. Kontaktujte mne e-mailem.
Anonymní návštěvník
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
06. 12. 2006 16:41
Byli jsme tam vloni. Můžu ti poslat pár fotek
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
26. 06. 2007 07:11
Byli jsme tam v červnu - paráááda! Přijeli jsme tam už v 9 hodin ráno, abysme se jako mohli v pohodě koupat bez davů lidí. Hospody byli ještě zavřený, nepotkali jsme tam jedinýho človíčka a voda byla pěkně ledová. Vůbec jsme tam nevlezli, ale bylo to krásný. Aspoň nechtěli vlezný jak na Krkách 80 kun - to mě naštvali......jiný kraj, jiný mrav....
PetrM.
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
26. 06. 2007 08:41
My tam byli v srpnu 2005. O rok dřív byly bohatší na vodu, ale i tak byly krásné. Voda byla studená i tenkrát, ale v tom parnu to přišlo vhod a hlavně bylo fajn, že byla sladká. V místní restauraci jsme si dali čevapi s hranolkama. Bylo tam ale dost hadů i ve vodě, byli takoví malí a drželi se u dna.
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 07. 2007 20:50
zdravím, v jakých místech jsou vodopády Kravica, na mapě to nemohu najít -)
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
09. 07. 2007 10:05
surac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zdravím, v jakých místech jsou vodopády Kravica,
> na mapě to nemohu najít -)

Cesta Metkovič do Bosny na Mostar, jsou v Bosně, kousek od Medžugorje.
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
09. 07. 2007 18:56
Byli jsme tam před rokem můžu doporučit.Jeli jsme na Opuzen- hr.přechod Metkovič-dále směr na Mostar ale odbočit doleva na Capljinu(po mostě přes Neretvu byli tam tuším semafory) Capljinou po hlavní furt dál na Ljubuški.Ale nevím jak se přesně jmenovala vesnice ve který se odbočovalo doleva k vodopádům nebyla tam žádná cedule myslím že to bylo ve Studenci ale to už se optáš nám loni ukázala cestu banda děcek.Tak štastnou cestu.
avatar Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 10:48

Z ulcinu to bude sice letos dlouhý výlet, ale stojí to za to . . . smoking smiley
avatar Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 12:46
Modeno - móóóóc krásné vodopády,máš pochvalu před nastoupenou jednotkou!spinning smiley sticking its tongue out
Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 14:37
....dávám Bessymu do večera čas.
Modena thumbs up
avatar Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 15:53
Tak jsem tam v loni přejel v nevhodnou dobu,ta Rusalka tam už nebyla!Škoda,ale kelímek zmrzliny za 1 Evráč tam ještě zbyl.

MirekŠi
avatar Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 20:37
...úžasná Modenova žena...



video je z loňska...tam se mi ovšem žádnou Rusalku pro kamarády z fora nepodařilo dostat do hledáčku...yawning smiley
...P.S....když jedeš od Ljubušek na Čapljinu ...tak v dědině...kde se v tomto směru odbočuje do prava na vodopády...je ulomená cedule
na Kravicu...a zbylo z ní...vica...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (08. 06. 2008 21:26).
avatar Re: vodopady Kravica - navštívil někdo?
08. 06. 2008 21:49
Bessy
A pročpak jsi smáznul tu ležící paní ?eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 113
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.