Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?

Autor suplex 
ahoj, chtěli bychom jet první týden v srpnu do chorvatska, ale pořád se nemůžem rozhodnout. zaujala nás střediska baško polje, vodice a biograd na moru. ale z obrázků se toho moc poznat nedá. ráda bych slyšela nějaký subjektivní dojem, co si o těchto střediscích myslíte, popřípadě poradit, kde se vám líbilo nejvíc.
děkuji moc
vlani som bola vo vodiciach. najprv v hoteli imperial a potom v sukromi - tam to je slusne. mestecko je prijemne na vecerne prechadzky, je tam zivo - najmä v sezone. horsie je to s plazami pocas sezony - preplnene plaze, najmä tie oblazkove, ktore su pred hotelmi. inac su aj tam betonove platne. pred hotelom punta su tiez oblazkove plaze, aj niekde v mori je piesok, ale v takych miestach je aj deka na deke, hlava na hlave. do vodic sa vsak uz netuzim vratit.....
To já bych nejel ani tam ani tam, je to fabrika na cestovní ruch.
Rozhodně z tohoto výběru Baško Polje!!!!!
Já osobně byla ve Vodicích a Biogradu ani jedno bych nedoporučila,tím pádem souhlasím z Miš. Páčko
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
25. 07. 2005 16:54
Ahoj, do Biogradu bych nejel ani náhodouthumbs down, Vodice neznám, ale četl jsem jen samé negativní názory. O Baško Polje se taky nepíše zrovna dobře, ale vedle máš Baška Voda a tam jsem byl před 2 lety a moc se nám tam líbilothumbs up. Můžu zveřejnit i nějaké fotky od tamtud.
Vodice jsme byli loni, ale na počátku sezony konec června a bylo to super. V srpnu bych asi nedoporučila bude tam přemnoženo.Asi bych z těchto tří brala Baško Polje.
Souhlasím, asi z těch tří bych brala Baško Polje. O blízké Bašce Vodě je celé téma v okruhu Pláže Chorvatska.

Znám všechna 3 místa, Vodice by byly pěkné, ale bez lidí, Biograd na Moru bývalo docela pěkné městečko, ale pláže tam nic moc - je to sever Dalmácie a tam jsou pláže převážně kamenité, upravoané betony, ve vodě dost i velkých kamenů a ježků. Proti tomu jsou oblázky ve vodě v Baško Polje /nebo vlastně v Bašce Vodě - Baško Polje nejspíš patří k Bašce Vodě, jmenuje se tak hlavně ten kemp - mohl by to upřesnit JIRKA Z RI/ úplná pohoda. Také krajina je kolem Bašky Vody mnohem krásnější - pohoří Biokovo s nejvyšší horou Sv. Jura 1730 m hned za plážemi, tyčí se z moře jako velehory /viz zde také v jiných tématech o něm mnoho informací/. Jsou to pohádkové pohledy od moře! To se s rovinatějším krajem kolem Biogradu i Vodic nedá srovnat - teda, jestli máš ráda hory! Nás to nadchlo moc...
Ahoj.. Tak já byla asi 3x ve Vodicích a velice se mi tam líbilo.. PO večerech ve městě je živo.. Bylo to tam moc hezký, všechny ulice atd.. A přes den to taky bylo fajn.. Užívali jsme si na tenise, chodili na minigolf, a nejvíc na Voljebal. Ale bylo to tam fkt moc super. A letos jsem byla i v Biogradu.. Tam to také bylo velice pěkné, ale myslim si že tam nebylo tolik možností si užívat.. Ve vodicích se mi i líbilo město večer, bavilo mě to tam. Ale v Biogradu moc ne-e.. Ale i tak je to tam docela hezký..winking smiley
byla jsem dvakrat v biogradu a nevim jestli stoji za to,se tam vracet.vecer tam skutecne nebylo kam se jit pobavit,jenom restaurace a cukrarny a atrakce pro deti,zadna hudba,diskoteka....plaze-nic moc,v sezone hlava na hlave a pekna je jen jedna hlavni plaz ale jsou tam ostre vetsi kameny a mala hotelova,ale soukromi nehledej smiling smiley.ale hezka je promenada podel plaze.me prisel biograd takovy slabsi prumer proti jinym mistum v chorvatsku,ale nekomu se tam treba libismiling smiley
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
03. 01. 2007 14:33
Deniso nevim jestli jsi byla v Basko P. ale muzu te ujistit ze nocni zivot je tam super!Kemp je trochu horsi,ale da se to vydrzet.Plaze jsou velke mista je tu dost.Tak doporucuji
Porovnavate neporovnatelné.To je ako keby ste chceli porovnat Golf s Peugeotom 306.Je to všetko vec vkusu a čomu dá človek prednosť resp.čo človek od dovčy očakáva.Dla mna pláž v Biograde v zátoke pri kempe Soline resp.pred kempom je vďaka boroviciam úžasne romantická vč.pohladov na okolité ostrovy.Centrálnu pláž pri bazénoch som odignoroval.A blízkosť promenády v Biograde zase ocenil.Ak niekdo hladá discotéky môže zostať doma-vyjde ho to lacnejšie.
Samozrejme hory nad Baško Polje sú nádherné ale keď ležíte na pláži- väčšinou pozeráte na more.
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
28. 06. 2007 06:24
chorvatsko mám procestované odshora až dolů, jediné místo, kam mi stojí za to se vracet, je makarská riviéra, konkrétně baška voda a jestli je to baško polje, které na bašku navazuje, je to fuk....takže pro mne je to jediná odpověď - baško polje, ale každému co jeho jest
Anonymní návštěvník
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
28. 06. 2007 15:37
Je to věc názoru,já byl v obou destinacích a bylo to fajn,je ale pravdy,že v obou jsem byl mimi sezonu tj.v září,ceny šly dolů,lidí bylo ale stále dost,a pláž Soline v Biogradu je prima,ve Vodici jsme chodili na pláž pod vilovou čtvrť Blato a šlo to,takže já bych ty místa nezatracoval,je tam ale dost živo,večerní promedády jsou plné lidí.
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
30. 06. 2007 19:37
Je to věc názoru, já bych do Bašky Vody-Baško Polje-Brely nejel ani za nic!!!
Prosím poradte - Premantura kemp Stupice, Trogir kemp Rožac nebo Povljana kemp Tomi. Spěchá. Děkuji.
Re: Prosím poradte - Premantura kemp Stupice, Trogir kemp Rožac nebo Povljana kemp Tomi. Spěchá. Děkuji.
09. 08. 2007 19:16
kemp Tomi v Povljaně bych nedoporučil ani největšímu nepříteli, myslím, že v Chorvatsku nenajdeš horší volbu
Re: prosím, poraďte: biograd na moru, vodice nebo baško polje?
09. 08. 2007 20:12
Je pravda, že každý má jiné požadavky. Já byl pouze v Biogradu, jak v kempu, tak v soukromí. Kemp nádherný, pláže dobré, jak píše někdo přede mnou, hlavní pláž je třeba odignorovat. Ale zažil jsem tam i několik diskoték, staré město je taky moc hezké, takže doporučuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 131
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.