Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mostar

Autor pedro111 
mdr
Re: Mostar
13. 08. 2021 13:58
13. 08. 2021 19:14
raschi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V Mostaru jsme se stavovali 9.8 pri ceste ze
> Sarajeva dale do Dubrovniku. V pohode zdarma
> zaparkovano vedle Frantiskanskeho klastera, ve
> starem meste mraky lidi. Na hranicich BiH zadny
> problem, chteji to same co Chorvati (OP a covid
> pasy).

Byli jsme tam také 9.8. a divil jsem se, že tam skoro nikdo není... Až budu doma vložím fotky... Téměř prázdný Mostar (cca 15:00).

Mdr, ano, tam se dá parkovat, akorát je to moc na slunci... Obvykle parkují o pár desítek metrů dál, pěkně ve stínu pod stromy smoking smiley

Michale, tak projeto.... a rychleji, než zmiňovaný výlet Drašnice - Omiš thumbs up smiley
14. 08. 2021 07:26
Pánové nechci se s tím chlubit ani polemizovat,ale já na tom parkovišti byl už trochu dříve,viz můj příspěvek o trochu výše a to právě ten kostel opravovali asi kvůli tomu bezplatné a hlavně stín pod stromy.
14. 08. 2021 08:23
Pavle, o pár desítek metrů dále pod stromy je myšleno parkoviště severně za kostelem, nebo západně u těch paneláků, či co to je?
14. 08. 2021 22:05
My jsme parkovali tady, pod stromy pred vjezdem na to placene.
29. 08. 2021 12:08
Včera probíhal v Mostaru mezinárodní závod ve skocích z mostu. Je to asi fakt zážitek. Nebyl někdo?

[www.redbull.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.