Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mimice

Autor Vzduch 
Mimice
15. 07. 2005 07:58
Jak to vypadá s plážemi, koupáním, šnorchlováním, zábavou a okolím Mimic u Omiše?
avatar Re: Mimice
15. 07. 2005 08:02
Stačí trochu se snažit a zadat do hledání mimice pláž a číst. Např. zde [www.ihvar.cz]
avatar Re: Mimice
18. 04. 2006 18:06
v Mimicích je klídek(pokud netoužíš po nočním životě)pláž čistá-oblázková-po týdnu se už všichni znátewinking smileyMalý obchůdek u magistrály-ale vcelku žádný výběr zboží-Dá se ale nakupovat v Omiši-velice příjemně-seženeš všecko(asi 10km) Koupání:10letý syn z vody téměř nevylezl-pořád tahal nějaký ježky-ale já nemůžu posoudit-nešnorchluju ani jinak vodně nesportímtongue sticking out smiley
Za zábavou asi musíš někam do měst v okolí(Omiš,Baška voda,Brela)

My byli s dvěma dětma-apartmán skoro na pláži,večer se grilovalo,smileys with beer a vystačili jsme si.

Sem tam nějaký výlet,nákupy v městech kolem-prostě nemůžu si stěžovat.Letos jedem skoro na totéž místo-pro mě se asi Omiš stává srdeční záležitostí a pokud jsou děti malé-nebudu měnit.




Re: Mimice
18. 04. 2006 19:41
Souhlasím s Ivetoouuu.Klídek a pohoda. P.S. Kamže to letos jedete? Tade jestli to není tajný.smiling smiley
avatar Re: Mimice
20. 04. 2006 13:17
vůbec to není tajnégrinning smileyLetos bohužel V Mimicích není ten aprtmán k dispozici(Chorvatský majitel ukončil smlouvu s cestovkou)Ale bylo nám nabídnuto Marušiči-což je údajně asi 4km dál směrem na Makarskou.Chtěli jsme jako loni apartmán jenom pro dvě rodiny(tedy dvě patra) a blízko k vodě(jsem líná a máme ještě malou holku-2r)

Jak jsem psala-pro pár let je pro mě Omiš asi srdeční záležitost.Těšíme se moc-hlavně po téhle hnusné dlouhé zimě!moody smiley
Re: Mimice
22. 04. 2006 19:34
taky se tam chystame 28.7-14.8 už se těšíme zdarec a možna se tam uvidíme
Re: Mimice
24. 04. 2006 14:44
Vidím, že Mimice jsou docela hojně navštěvované. Neznáte někdo taky Mediči?? Podle mapy leží hned vedle - blíž k Omiši. Ve všech vláknech je o Mediči pouze jedna malá zmínkasad smiley
Re: Mimice
24. 04. 2006 15:08
Medići znám- byli jmse tam co potřebujete vědět? Napište a já se ozvu večer kolem osmé teď mám fičák.smiling smiley
Re: Mimice
24. 04. 2006 15:17
Tak všeobecně ... Jak vypadají pláže, jest-li je tam obchod, hospoda apod.?Jedeme do apartmanu k Blažence Bagarič. Díky móóóc
Re: Mimice
24. 04. 2006 19:15
Apartmány Lučica? Tak přesně tam jsme byli. Apartmány jsou přímo u moře, sejdtete pár schodů a jste na mini pláži. Je tam i stín, takže přes poledne nemusíte domů, ale můžete mít ležení tam.jsou tam jemné oblázky a žádní ježci, takže pro děti super. Paní Bagarič je milá paní (asi 35 let), Apartmány jsou nově opravené a čisté. Jediné minus, které tam bylo- rodinka strašně uřvaných germánů, v čele s dědkem, kterej pamatoval Hitlera. Ale to Vás, doufám, minesmiling smiley Jinak Medici navazuje na Mimice a obklopuje z obou stran magistrálu- ap.Lučica jsou na straně od magistrály, tudíž nemusíte přecházet. Hospody jsou tam dvě- jeden hotel u magistrály, kde čepujou naši Černou horu (manžel jak to viděl, tak prohlásil, že nejel takovou dálku aby chodil na pivo, které má doma u rypákusmiling smiley) a druhá je v Mimicích,tam se dostanete asi po pěti minutách a dělají tam strašně dobré ryby, ale to jsem zde v jiném vlákně již psala. Obchod je vzdálený asi 500m od apartmánů na druhé straně magistrály a je celkem dobře zásobený. Pokud Vás ale pojede víc jak tři varuji- apartmán je jedna místnost s balkonem+ soc. zařízení.Mám to celé zdokumentované na VHS přes dig. kameru tak jestli by se mi podařilo z toho vypotit pár fotek, tak Vám je pošlu.hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Mimice
25. 04. 2006 08:42
Díky moc za vyčerpávající informace. Teď se budu těšit ještě víc!cool smiley Jedeme jenom dva, takže i ten apartmánek bude v pohoděthumbs up
Re: Mimice
07. 05. 2006 08:44
Ahoj lidi.Jedu v polovině srpna do Mimice apartman Apollo11.Nebyl jste tam někdo a jestli ano jaké je to tam?Díky
Re: Mimice
08. 05. 2006 23:14
ANO, ZNAM.MALE MISTO KLIDNE. JE MENSI NEŽ MIMICE A PEKNE KOUPANI.HEZKE MISTO JE TAKE HNED ZA MIMICEMA. AJE TO MARUSICI. MAM TAM BARAK APRONAJIMAM. HEZKA PLAZ. PREJI PEKNYPOBYT
Re: Mimice
19. 05. 2006 09:43
Zdravím Jano,
ámohl bych poprosit o nějaké bližší informace, ohledně baráku v Marušiči co pronajímáš? Prosím na email jara@yo.cz

Předem děkuji,

Jarda
Re: Mimice
13. 08. 2006 21:34
Včera jsem přijel.Bylo to tam supr.Krásný nový dům,na pláž kousek,dole zrmzlina,ryby,víno,ovoce,zelenina,čerstvé pečivo.Jen to počasí se poněkud zhoršilo.Ale ,ikdyž bylo slunce za mrakem,pořád bylo 28 a opalovalo to i přes něj.Cesta přes slováky,madary ,po dálnici až do Splitu.Cesta trvala s přestávkama 13,5 hod-1020km.
Re: Mimice
14. 08. 2006 17:10
V roce 2004 jsme byli v Mediči vedle Mimic. Mimice jsou docela pěkné malé letovisko se dvěma pěknými plážemi, přístavem, nějaká ta resturace (my jsme chodili do pizzerie vedle sámošky a pošty u cesty). Mimice jsou rozpůlené magistrálou, kdo je pod, má vyhráno. To platí i pro Mediči. V Mediči jsou malé soukromé pláže a jedna větší s barem. Za vesnicí směrem na Omiš je další pláž. Mediči má tu nevýhodu, že kolem moře nevede žádný chodník nebo cesta. Kdo chce do Mimic, tak musí po magistrále, na které není chodník a provoz docela velký. V Mimicích je kolem moře cesta, takže pohoda na malé procházky. Lepší jsou teda Mimice.
Hela
Re: Mimice
15. 08. 2006 21:41
V minulém roce jsme pobývali 10 dnů v apartmánu Petara Dajaka-Apollo 11 v Mimicích. Velice se nám tam líbilo, klid, čisté moře, vhodné pro šnorchlování, ubytování pěkné (1 místnost, kuchyňský kout, sprcha, WC + balkon s krásným výhledem na moře a ostrov Brač). Nevýhoda: schody k moři a chybějící chodník na cestě do Mimic.Samoobsluha je vzdálená asi 1500m.
Re: Mimice
20. 08. 2006 22:54
mazna odpovidam pozde ale mozna jednou. mam int www.apartmani-jana.com
plaz je opravdu perfekt dik Jana
Re: Mimice
21. 08. 2006 19:38
letos jsem přes Mimice projížděl a vypadají dobře. Nemáte prosím někdo nabídku nebo kontakty na ubytování? Příští rok chceme jet asi tři nebo čtyři rodiny, minimálně 12 osob včetně dětí, takže nechci hledat až na místě. Nejsme nijak nároční na ubytování, spíše před komfortem pokojů upřednostníme pěknou terasu nebo posezení venku. Veškerou techniku a vymoženosti jako sat, tv apod na dovolené fakt odmítám, mobil vypínám po příjezdu jedu si od toho přece odpočinout.
peda
Re: Mimice
22. 08. 2006 08:27
Byl jsem letos v Mimici, apartmán Lara, 1 pokoj (2 postele+přistýlka), kuchyňka s klasickým vybavením, WC+sprcha, velký balkón s nádherným výhledem na moře, v sezóně 40,-Euro za noc, byl jsem úplně spokojenej. O patro níž byly větší pokoje, cca pro 6-7 lidí. Kontakt na pana domácího : bozo.baric@st.htnet.hr, tel.:+385(0)21/462-492.
Re: Mimice
18. 05. 2007 09:07
Jedem letos taky poprve do Mimic tak jak tady ctu mame se na co tesitsmiling smiley Mate nekdo fotky z Mimic? Diky.
ja
Re: Mimice
03. 01. 2008 14:34
ahoj. Chtěla bych se zeptat zda jsou přímo ve vesničce Mimice nějaké obchody (potraviny,...) či restaurace kam zajít na jídlo. A ještě zda je magistrála v noci osvětlená a je poblíž nějaké jiné místo kam se po magistrále dostat za zábavou (hezky pěšky). díky všem kdo odpoví!
Re: Mimice
03. 01. 2008 18:10
Já jsem byl v apartmánech Tafra to je kousek od domu apolo.
V apartmánech Tafra je dole písčitá pláž dá se říct, že skoro
soukromá narozdíl od Apola kde je molo. Od Mimic je tam skála a na druhou stranu směrem na Makarskou tak jsou velký kameny. Musím říct , že naprostý klídek jen pár lidí z domu.
Dovolenou nám zajišťoval pan Vávra z Plzně, letos již máme zase zamluveno, protože zájem je velký.
Re: Mimice
11. 01. 2008 10:13
Zdravím,chystáme se letos do Mimic apertmán Leon.Nezná někdo?
Re: Mimice
11. 01. 2008 15:04
Ahoj. i my přemýšlíme nad tímto apartmánem - možná se tam setkáme smiling smiley.
Vážně tu není nikdo kdo by s tímto ubytováním měl jakékoliv zkušenosti? A ještě prosím - dá se jít do okolních letovisek pěšky pouze po magistrále nebo tam vedou i nějaké "turistické" cestičky či promenáda? A jsou osvětlené? A jsou v okolí i menší pláže ("dobře"přístupné), kde není tak narváno a bude tam soukromí?
Re: Mimice
11. 01. 2008 17:11
O Mimicích jsem toho na netu našel hodně,ale o těchto apartmánech téměř nic.Jedeme s Dezkou,vlastní dopravou červen,červenec.
Re: Mimice
14. 01. 2008 08:15
My také s Dezkou (ještě jsme se ale nerozhodli 100%), ale autobusem a v termínu od 19. července na 14 dní. No ještě se uvidí.
Re: Mimice
14. 01. 2008 18:02
Tak to se asi nepotkáme.Kdybyste cokoliv našli prosím ozvěte se třeba na mail cukfira@centrum.cz.Díky.
avatar Re: Mimice
21. 01. 2008 13:30
Byli jsme v Mimici 2x po sobě,je to supr klidná dovča,apartmán první u vody,soukromé molo,klidek,temeř sami u vody prostě paráda.Letos jedeme s jinou bandou tak se chystáme na Hvar ale jak říkám Mimice a klidek.
Re: Mimice
03. 02. 2008 12:36
Nikdo neví nic o apartmánu Leon v Mimicích?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 180
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.