Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pag - Vidaliči

Autor lachtan 
Pag - Vidaliči
05. 03. 2008 09:26
Byl prosím někdo na Pagu ve Vidaliči apartmány Calimero? Na netu je málo informací. Muže někdo prosím poskytnout informace nebo fotečky?
Děkuju předem. Chystáme se tam poslední dva týdny v srpnu.
lachtan
smiling smiley
Re: Pag - Vidaliči
10. 03. 2008 14:32
Vážení přátelé, to opravdu nikdo nebyl na Pagu v oblasti Vidaliči? eye rolling smiley
Re: Pag - Vidaliči
12. 03. 2008 09:34
Vidím, že Vám nikdo neodpvídá, tak aspoň já něco. Na PAG jezdíme na různá místa, nejvíce Pag město 9 let. Ten ostrov nám učaroval.Je zvláští, exotický.Přímo ve Vidaliči jsme ubytovaní nebyli, ale byli jsme tam na výletě, jako ve všech možných zátokách a plážích. Já myslím, ze budete spokojeni co se týče teploty moře i klidného pobytu.Když Vám vyjde počasí, tak určitě.Je pravda , že jezdíme ve druhé polovině července.Jezdíme autem, takže je možnost výletu, nevím Vy, jestli jedete autobusem nebo sami autem.Přeji Vám , aŤ Vám to vyjde.
S pozdravem Pavla
Re: Pag - Vidaliči
13. 03. 2008 01:25
Díky za info. Už jsem se lekl, že tam nikdo nejezdí. Jedu tam autem, tak si celý ostrov prohlédnu.
hot smiley
Marcel
Re: Pag - Vidaliči
13. 03. 2008 06:59
Ahoj, taky přidám svůj postřeh z Pagu, iá když Vidaliči neznám. Pro mne je Pag nejméně zajímavý ostrov ze všech chorvatských ostrovů. které jsme zatím navštívili. Není pěkný na pohled, kolem jsou holá vápencová pohoří. Byli jsme tam 2x, poprvé v Pagu,to byla naše volba, podruhé v Povljaně v rámci oraganizovaného zájezdu, nedalo se vybírat a taky v tom byla zvědavost, jak se ostrov rozvíjí. No nic moc se nerozvíjí. Pěkné je město Pag, historické a zajímavé,ale pláž nic moc, buď divoká kamenitá a nebo přelidněná městská,. jezdili jsme křížem krážem po ostrově, takjže ho mámj dobře zmapovaný. Rušná je Novalja, takové turistické centrum. Ostatní místa jsou konce světa, v sezoně našlapané turisty bez většího zázemí pro ně. Já bych si ostrov Pag už nevybral jako místo dovolené. Celý ho projedeš během chvilky a prohlédneš ho klidně v průběhu 2 dní.
Nechci tě odrazovat, jen přispívám názorem. Vzhledem k tomu,. že Chorvatsko je plné krásnějších míst, ještě bych si to rozmyslel yawning smiley
Re: Pag - Vidaliči
13. 03. 2008 09:28
Děkuju za osobní názor a postřehy. Polovička si to vybrala pro písečné pláže a blízkost ubytování od vody (10 m). Jsem zvědavý, protože fotek z Vidaliči je na netu žalostně málo - skoro žádné.
smiling smiley
Re: Pag - Vidaliči
14. 03. 2008 10:49
Je to asi úhel pohledu - byla jsem na Pagu také dvakrát a naopak mi zajímavý přišel. Právě tím, že se zas až tak moc nerozvíjel a zůstalo v něm něco z původní "syrovosti" nebo jak to nazvat... Ale je pravda, že naposledy jsem tam byla tuším v roce 2001 a od té doby nejspíš rozvoj směrem k turistické fabrice také pokročil... (Konkrétně Vidaliči ale neznám vůbec.)
Re: Pag - Vidaliči
25. 03. 2008 19:01
Lákají nás ty písčité pláže. Ubytko 10 metru od moře a žádný schody. Klídek a pohodička. hot smiley
Už aby to bylo. Je to ale eště za moc....sad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.