Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tučepi - informace, evtl.mapka

Autor Brbr 
Tučepi - informace, evtl.mapka
13. 07. 2005 14:28
Poraďte, kde hledat nějakou mapku nebo plánek letoviska TUČEPI.???winking smiley

Pokud máte někdo zkušenosti s pobytem v tomto městečku, informujte - prosím - jak to tam vypadá koncem srpna. Je to pořád "hlava na hlavě" - jak jsem se tu dočetla?
DÍKY!confused smiley
emil
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
13. 07. 2005 15:27
Jezdím do Tucepi od r. 1980. Konec srpna je ještě plný. Prazdniny v HR končí až po prvním týdnu září. Pak je zde už volněji. Jinak je zde opravdu fajn. Přeji pěknou dovolenou.
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
28. 01. 2006 15:41
Sháním informace o zavřeném hotelu Jadran v Tučepi.Byla jsem v Tučepech v roce 2004 na dovolené a tento hotel jsem navštívila.Bylo tam takových zvědavců víc.Tak by mě zajímalo jestli se tam byl někdo podívat jako já a nemá s tím nějaké zkušenosti.E.H.


Byl jsem tam loni posledních čtrnáct dní v srpnu./Už potřetí/ První týden
hlava na hlavě další týden už to bylo volnější.Letos chceme až poslední týden
v srpnu a první v září
Dobrý den,nevíte jak to vypadá v Tučepi poslední týden v červnu,eventuelně první týden v červenci je hodně lidí?A neznáte apartmánový dům Dalmatina nebo More?Děkuji.
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
08. 01. 2008 15:11
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:18).
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
08. 01. 2008 15:15
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:17).
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
09. 01. 2008 13:30
co já vím, tak poslední týden v červnu je přijatelný, ale už se to tam začíná dost plnit. No, a v 1. týdnu července už najíždí dost turistů. Já mam osboně nejardši střed června.
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
16. 05. 2009 12:39
My sme boli v tucepach uz 4x,vzdy na blink,je tam pekne,aj zivo,sice plaze uz su preplnene,ale da sa najst aj tichsie miesto.Tento rok uz ideme aj so syncekom,tak sme si zarezervovali ubytko dopredu,len sa chcem opytat,ci nebol nahodou niekto v apartmynoch Ankica Simic na kamenej 17???
Re: Tučepi - informace, evtl.mapka
26. 05. 2009 10:31
MY sme boli 2 krat a bolo to pekne miesto voda super aj mestecko boli sme v hoteli Kastelet alebo tak nejako sa volal ten pri alge ale to uz bolo dost davno 5/6 rokov dozadu. Plaz sme si chodili obsadit rano karimatky prichytene s kamenmi a hotovo grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.