Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice-Živošče

Autor dovolenkář 
Drašnice-Živošče
12. 05. 2009 21:23
Nemůžu najít pořádné informace k apartmanu Milan, adresa Milan Ulrič, Drašnice-Živogošče, Novi Put 10. Nevím proč na té adrese jsou obě ty místa s pomlčkou. Jsou od sebe přeci dost vzdálená. Nevím jestli tedy bydlí v Drašnici nebo Živogošči.
Díky za jakékoli info.
Re: Drašnice-Živošče
13. 05. 2009 07:43
Bydliš v Drašnici a cele te oblasti se rika Zivogosce

[www.drasnice.4t.com]
[www....]
[www.ihvar.cz]



atd.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (13. 05. 2009 07:49).
Re: Drašnice-Živošče
13. 05. 2009 12:59
Dík, už to chápu. Mátlo mě , že je i město Živogošče.
Ty odkazy znám, já myslela info od někoho kdo třeba byl v tomhle apartmanu nebo bydlel vedle. Chtěla jsem nezávislé zprávy. Může být, že napíší 100m od moře a je to mnohem víc nebo nafotí něco co ve skutečnosti není.
Re: Drašnice-Živošče
13. 05. 2009 16:14
.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 17:41).
Re: Drašnice-Živošče
13. 05. 2009 18:27
Dík a uměl bys mi tedy vysvětlit proč má v adrese obě ty místa?
Re: Drašnice-Živošče
14. 05. 2009 07:27
to dovolenkar:
je to uplne jednoduche.... :-) , je to tim, ze se tomu tak rika a je jedno jestli maji spolecne jen more a jsou to odlisne vesnice.
je to tak zazite a hlavne to slouzi kde Drasnice hledat.Kdyz reknes Zivogosce vetsina uz zna, ze je to dole na makarske a nekde tam jsou Drasnice.Ono se muze take stat, ze v HR je vice i Drasnic.
Pro CA a ostatni je pak lepsi psat Drasnice - Zivogosce nebo naopak
Re: Drašnice-Živošče
27. 05. 2009 20:52
Nemůžu se dívat jaké ptákoviny tady píšete.
Drašnice nemá nic společné ze Živogoščem, Stando nevím kde jsi na to přišel, ale nikomu domácímu to tam ani neříkej.
Co mají společné je to, že je na Makarské rivieře a spadá pod město PODGORA. To nevím proč.
Živogošče je Poret, Murava, Malá Duba, Blato. Strnj, Dole. Igrane do toho už nepatří. A potom je až Drašnice.
Navím proč je ta adresa tak psaná, ale je možná, že má dve domy jeden v Drašnici a druhý v Živogošči a takto udává adresu, protože pošta je v Igrane tak záleží jen ne poště kam mu poštu dává./ je to určitě ne nějaké domluvě/ Je to, ale jen moje doměnka, proč takto udává adresu.
Já jsem z Blata a Drašnice k nám určitě nepatří.
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 07:29
to vuinac:
Ja jsem na to prisel v kempu Dole kde jsem byl v mistni recepci takto poucen vcetne Drasnic.I mnoho CK apod. to takto maji pojmenovane.
Ja kdyz tam prijedu tak nikdy nerikam jedu/jdu do Zivogosce Blato apod.Proste jedu do Blata, kempu Dole, Igrane apod. na makarske.
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 11:50
Do Drasnic jezdim uz nekolik let a nikdy je tam nikdo nespojoval s Zivogosce ....
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 11:56
souhlasim, jen jsem se drzel toho co me bylo receno v HR.Hlavni je aby vyslo pocasi, voda byla tepla atd.
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 18:21
Jasně to vůbec neřešte, ale přece jen mě to překvapilo, jsem tam už 13 rok a nikdy jsem to neslyšela a vůbec nechápu jak to někdo vůbec může spojovat. A domácí už vůbec ne.
Já vám, přeji kdo k nám jede na dovolenou, aby jsi ji u nás užil a měl hodně pěkných zážitků. Mě na Blatě začíná sezona už teď v neděli, tak se s vámi loučím a uvidíme se buď v HR nabo až v říjnu.Všechny vás zdravím.
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 22:14
A všechno jsem to začala já. Mám to samou červenou, ani nevím proč. Opravdu nám domácí udal tuto adresu a tak jsem se snažila najít co nejvíc informací. To mi přijde logický, nechci nikomu naletět.
Re: Drašnice-Živošče
28. 05. 2009 22:27
x



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonous (29. 07. 2009 22:52).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi , PH
Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.