Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 09:39
Tak to jsme dva a myslím, že jsme to i spolu probírali. Tohle je můj sen, něco malého v dosahu moře a celé léto tam, nic náročného. Jen základní vybavení. Otázka, jak je to možné i po právní stránce a vše ostatní kolem. Ale představa hezká. I když mě domácí varoval, že je to jen na práci a během půlroční nepřítomnosti objekt strádá ve vlhku atd.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 10:14
... pánové ... je to krásná představa, jak píše Michal ... na stáří klepat v podobném domku v zátoce, Hemingway hadra ...
... pardon, tam je " doklepat " ... ?
... beru zpět ...
eye rolling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 16:41
Jo, ale Ernst k tomu popíjel Mojito a sežeň na Hvaru mátu drinking smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 20:39
Kdo se chce podívat do zátoky Torac na ostrově Hvar, tak tady jsou obrázky z naší dovolené:

uvala Torac
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 10. 2014 07:35
A co to máte za "prominentní" značky? Myslím tím SPZ.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 10. 2014 09:06
... šmankote Waja ... Ty mě dráždíš ... [www.rajce.net]
jdu na polívku ...
mimochodem ta čísla na autech ... tomu máme věřit ... ?
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 10. 2014 09:32
Věřte - nevěřtespinning smiley sticking its tongue out

Sundali jsme z auta původní SPZ a na cestu do Chorvatska jsme si jí přemalovali tongue sticking out smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 09:03
SPZ už asi né... spíš RZ smoking smiley
... respektive to vypadá, jako by si vojáci s prominentní VPZ vyjeli na cvičení pro prominenty. grinning smiley
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 11:13
Ale hovno kluci,na RZ přece musí být nějaké písmeno přece ne? Z jakého je kraje.
To si z nás Waja udělala srandu a RZ upravila na PC.
Žejo Wajo?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 11:17
Vojáci mají pouze čísla
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 15:59
... sundali jsme z auta původní SPZ a na cestu do Chorvatska jsme si jí přemalovali ...

... už jen to, jak to Waja napsala ... je úsměvné ...
... takže ani vozidla zahraničního praporu, ani přemalovaná čísla českých turistů ...
totiž i vojáci na zahraniční misi užívají v době svého volna takto označená vozidla ... [www.rajce.net]
... asi někteří ... smoking smiley
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 10. 2014 16:07).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 17:34
Je jasné, že je to výstup nějakého "photoshopu", ale nedalo mi to... to trochu přiživit grinning smiley
Jinak vojáci mají na VPZ opravdu pouze čísla, ale již mají i "leštěnky" na operativní leasing... a to jsou již klasické RZ "pražáci"...
Bessy... hezky on thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 10. 2014 17:57
Slavkov ... já byl na rozpacích, jestli ten záběr v BiH udělat ... sympatická mi totiž byla jen tovární značka auta ... yawning smiley
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 10. 2014 10:42
Teda zírám jak se tu rozpoutala debata o RZ. Chtěla jsem na adresu Bessyho ještě přisadit něco o tajné výpravě agentů FBI na Jadran tongue sticking out smiley, ale Milan Hubner a Slavkov to odhalili. eye rolling smiley

Pánové, místo toho, abyste obdivovali krásy přírody, tak koukáte jen po autech a nepodstatných detailech spinning smiley sticking its tongue out

Sranda musí být, ale vážně:
Protože mi přišlo nevhodné zveřejňovat fotku cizího auta i s RZ (sousedi z vedlejšího apartmánu), tak jsem značku chtěla začernit. Ale to dělá každý a nevypadá to na snímku hezky, tak jsem si trochu pohrála a když už, přečíslovala jsem i to naše. Vůbec jsem netušila, že si toho někdo z vás všimne, natož aby to vyvolalo diskuzi. yawning smiley

Stačilo kouknout do předchozího alba:
[www.rajce.net]

Divím se, že si nikdo nevšiml pravopisné chyby, kterou mám ve svém příspěvku z 2. 10. a následně je ještě tučným písmem citován v Bessyho příspěvku.moody smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 10. 2014 14:59
Waja ...
... už se k tom teda nebudu vracet ... snad jen maličkost ... kolik stála registrace toho VIP čísla ? yawning smiley

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (04. 10. 2014 19:13).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 10. 2014 12:23
Vídeo nie je nijako uprevené je to surový produkt. Prosím nehodnotiť kvalitu sprecovania. [www.youtube.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 10. 2014 06:51
Dobré video, hezké záběry,když upravíš zvuk tak super.Jen ten známý panáček by měl mít reflexní vestu ,jako letištní personál.
Ten Bessy je všude.
Tak se mějte chlapi.
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 10. 2014 08:44
Video je pěkné jenom mě vadí ty vrtule jak lezou do záběru asi se stím budeš muset pohrát a kameru posunout.
Tady je to dokonalé video: [www.youtube.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 10. 2014 10:33
Mně tedy vrtule nevadí, naopak - je to autentické a nevyumělkované.
Super, Marcel, před dvěma týdny jsem tudy ještě chodila smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 10. 2014 10:37
... Marceli ... a já myslel, že točíš jen krajinu ... hot smiley
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 10. 2014 10:41
Přesně tak Marceli, poznávám každý kamínek,plážičky,domečky ba i některé osůbky v záběru. Pěkné a úžasné !!! To druhé video je taky hezké, jen bych ten pobyt těch mladých nechtěl platit. Jak se říká..za peníze v Praze dům !!! A proto zůstanu kde jsem !!
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 10. 2014 14:10
Krásné záběry. Potěší zvláště když jsem se tam s rodinou před 1,5 měsícem procházel.

Zdenek
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 10. 2014 20:13
... pár obrázků z Vrbosky ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 11. 2014 09:49
Kdo by chtěl zavzpomínat na léto u Jadranu, tady jsem vložila naše album z druhého místa našeho pobytu na ostrově Hvar v zátoce Ladena:

[www.rajce.net]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 11. 2014 10:26
Waja , nádhera. Z fotek se mi zdá, že tam kolem apartmánu někdy hořelo...

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 11. 2014 11:54
Bomiňo, s tím hořením jsem to tak nějak nepochopilaconfused smiley. Sice jsme tam každý večer žhavili krb, kouř s vůní grilovaných dobrot se táhl široko daleko, ale v Bogomolje byli připraveni vatrogasciyawning smiley [www.rajce.net]

A jestli myslíš ty suché keře v okolí, tak ty v těchto místech jsou důsledkem nedostatku dešťů. I nádherná borovice, která byla před několika lety u domu, uschla, takže jí domácí porazil. Tady v těchto místech opravdu nikdy nehořelo, to bychom o tom věděli od domácích.

rok 2008
rok 2009
2010 borovice už usychá
2011 už je úplně suchá
2012 místo borovice je olivovník
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 11. 2014 12:03
Na některých fotkách se mě zdálo, že keře a stromy jsou jakoby černé a znovu obrostené, ale fotka klame.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 11. 2014 12:15
Tady jsem vložila moje letošní poslední fotoalbum z dovolené, tentokrát dokumentace cesty domů:

[www.rajce.net]

Teď mi chybí ještě zpracovat spoustu materiálu z autokamery, ale poté, co mi na You Tube z loňského videa sebrali zvuk, tak ani nemám chuť něco vytvářet. Uvidím, možná po Vánocích za dlouhých zimních večerůsad smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 11. 2014 19:12
... Waja, Tvá galerie, stejně jako předchozí ... je jako obvykle skvělá, přesto k ní mám po prvé menší výhradu ...
bývalo Tvým dobrým zvykem dát do náštěnky několik fotek s bezva baštou ... zvláště teď, ve chvíli času k večeři mi pak stačilo zakusovat chleba s pštrosím sádlem a nakrájenou cibulkou ...
... i přes Tvůj dobrý záměr ... pokus s tím preclíkem na závěr galerie ... z mého pohledu ne zcela vede k naplnění celkové potřeby uspokojení ...
jinak opět super a píšu 1 ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 11. 2014 08:39
Bessy, ale my jsme na cestu domů měli opravdu jen ty preclíky, takže nebylo co dokumentovatmoody smiley.
Nocleh před Karlovacem v obci Tušilovič míváme pravidelně s bohatou snídaní, tak nám ty preclíky stačily, navíc byly obrovské, větší než velký talířtongue sticking out smiley. Takové se pečou prý jen při slavnostech Karlovačka, které zrovna v Karlovaci na náměstí probíhaly.

Ale v chladícím boxu v autě jsme si vezli domů čerstvě ulovenou chobotnici a kalamáry, vše skončilo doma v mrazáku a fotodokumentaci budu dělat až při jejich zpracování, takže o nic nepřijdeš. tongue sticking out smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.