Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

bibinje

bibinje
22. 06. 2011 07:19
Dobré ráno,musim reagovat na vase otazky o bibinje..zazili sme tam 15 nadhernych dni,boli sme ubytovani v dome pani Anici simunic,dohodli sme sa aj na cene, domcek bol cely nas,plaze boli pekne,akurat zacinala sezona,takze videli sme domacich ako makali aby vycistili mola pori mori a osadili odpadkove kose,naozaj som bola velmi milo prekvapena....zliezli sme prechadzkou okolie,nie vsade to bolo uprat
ane ale viem ze ti ludia co su domaci makali na tom aby bola sezona otvorena s cistymi plazami a nadhernymi ludmi....svoju - tak ju uz nazyvam - domacu som si zamilovala tak ze sme plakali ked sme sa lucili....v tejto lokalite su naozaj ludia co si klientov vazia,ja chodim roky do chorvatska a vzdy menim destinacie ale od tejto dovolenky uz nikam inam nepojdem, vzdy sa budem vracat do bibinje, a za to vdacim hlavne domacej,ktora sa o nas starala s maximalnou ochotou, a viem ze tu sa domaci poznaju a pomahaju si,takze nehrozilo nam to ze nas nejaky domaci bude chciet osmeknut...ja osobne vrele tuto lokalitu doporucujem a viem ze si tam kazdy moze prist na svoje,,zyvesim fotky na fb,snad vas inspirujem.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil maja4444@azet.sk (03. 08. 2011 03:50).
Re: bibinje
22. 06. 2011 10:34
my tedy s cestovkou nejezdíme, ale na domky od CK Eliška jsem už taky narazila. Na webu vypadají dobře, ale nemají k nim žádné podrobnější informace a když jsme se na CK dotazovala, málokdy mi poskytli nějakou kloudnou odpověď.většinou to byla taková "okecávaná". A můžu se zeptat co konkrétně bylo v tom turanju tak hrozný?.Jestli budeš tak hodná, pošli mi zprávou odkaz na to ubytko, letos sice nikam nejedem, ale doporučené obytko se může hoditthumbs up
Re: bibinje
01. 07. 2011 01:10
.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Schimi (19. 07. 2011 15:41).
Re: bibinje
01. 07. 2011 18:54
Dobrý večer
Je pravda co se zde píše o CA Eliška z Lenešic u Loun.
Sám mám stejné zkušenosti( po příjezdu vše jinak, než bylo nabízeno,ubytování,vzdálenost k moři,cena( tu domácí na místě hned zvýšil o 75€.
Tak opět nasednutí do vozu a hledání ubytka.Cirka do 20 min.jsem se ubytoval( lepší,blíž k moři a dokonce ještě levnější)
Po odeslání sms majitelce CA Eliška mi bylo dokonce vyhrožováno sankcí za odstoupení od smlouvy.
Takže nedopotučuji a od té doby jezdím na blint a vždy o.k (vím do čeho jdu:drinking smiley
Krásnou dovolenou všem a za 15 hodin vyrážímesmoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.