Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam v Dalmácii ke konci září?

Autor marki 
Kam v Dalmácii ke konci září?
27. 05. 2011 12:04
Ahoj, vyvěštila jsem si, že týden od 19.9. se půjde ještě v Dalmáci koupat :-). Jelikož znám pouze Istrijské ostrůvky u Rovinje, Cres, Pag, Krk a Rab, a to v předsezóně (červen), prosím o tipy na levné ubytování v Dalmácii. Už jsem nebyla bohužel v HR pár let, tak jsem ztratila přehled a kontinuitu. Nějak se mi zastesklo po staré lásce s mladým srdcem :-).Nemáte, prosím, typ na nějaký levný APP (dvě místnosti) pro 2 dospělé a dva kluky v přepubertáním věku na zabití angry smiley ? Nevadí skromější standard a a mírně delší docházková vzdálenost k moři. Důležitější je malebnost místa, přírody a hezké pláže. Dá se jet v tomto období bez rezervece ubytování? Díky moc za tipy a za ušetření mnoha hodin u počítače. P.S: v případě realizace tipu zasílám dobrou lahvinku podle chuti smileys with beer

Markéta
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
27. 05. 2011 12:28
V tomto termínu bude poloprázdno, takže nebude problém najít ubytko přímo na místě kdekoliv. Předloni Pisak začátkem září a pomalu jsem se tam bál, jak bylo vylidníno.
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
27. 05. 2011 12:35
Dík za odpověď. Bohužel na mou rodinu dolehla těžce krize a tak musím počítat každou kačku. Nemám přehled, jaké jsou ceny APP za den po sezóně. Potřebovala bych se vlézt do cca tisícovky denně. Je to reálné?
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
27. 05. 2011 12:50
Poslal jsem SZ.
avatar Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
27. 05. 2011 15:08
Ahojte. Vyvěštila jsi si to asi dobře. Minulý rok jsem přesně v tomto termínu jela, vůbec to nevypadalo nadějně...[forum.ihvar.cz] ale nakonec super...[forum.ihvar.cz]
Přeji taky takový týden. Co se týče ubytka - tak nejteplejší moře v tuto dobu bylo okolo Brely/z Dalmácie a Dubrovnicka - a v tuto dobu bych jela na blind - kde se mi zalíbí, tam si seženu ubytko. Myslím, že nebude problém....Zdraví R.
avatar Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
28. 05. 2011 09:17
... Rero ... a kolik Vám to vyšlo ... ?yawning smiley
jak se ptá Marki ... rozumím tomu dobře, že se potřebuje dostat do 1.000,- CZK / den ... ale co v to ( 1.000/den ) Marki počítá ...
apartmán ...? ... vše bez dopravy ... ?
v září pro sichr ( tím spíš, že Marki již sever HR zná ) jet někam do střední Dalmácie ... asi vynechat ostrovy ... větší náklady
Ĺubo ( Eifel ) a ostatní ... poraďte, co u Omiše ? ... jaké jsou ceny ... ? smiling smiley
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
28. 05. 2011 17:13
Poslala som tip v sukromnej sprave.
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
30. 05. 2011 12:12
Ahoj dovolenkáři,
děkuji za tipy na ubytko. Vyprofilovalo se mi to na oblast od Splitu po Makarskou, nejraději kolem Omiše. Trochu jsem se uklidnila, že lze jet, jak se říká "na blint". Možná to tak dopadne, protože ještě nemáme napevno dohonutou dovolenou se zaměstnavateli, dále vyreklamovat dítka ze školy...Každopádně má idea dostává pevnějších představ tongue sticking out smiley. Jestli bude předpověď pěkného počasí na koupání, frčeli bychom rovnou na jih a jestli počasíí "jakž takž", moc by mě zajímaly slovinské jeskyně a Alpy...a potom dojet na jih, či opačně. Zkrátka asi tomu necháme volný průběh. Díky,Markéta
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
01. 06. 2011 12:31
Marki nechci tě odrazovat od Omiše , ale moře je tam studenější díky řece Cetini i v létě než jinde natož v září.Vyber si radši ostrovy , po mnohaletém pozorování jsem zjistila že mají více slunečných dnů než pobřeží a to se vám bude v září hodit.čau
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
03. 06. 2011 13:59
Ahoj Marki,
v druhý půlce září jeďte co nejvíc na jih. Počasí už je hodně nestálý, ale koupat se dá. Určitě na blind, app. cca 30 Euro na den.
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
09. 07. 2011 18:35
Ahoj kolegové,ač jsem poslední léta jezdil do Černé Hory,letos to vypadá,že vyrazíme s rodinou do Chorvatska.Náš termín odjezdu bude asi 10.9.Jakou nejsevernější destinaci by jste mi podle svých zkušeností doporučili ohledně počasí.Já přemýšlím o ostrově Pag.Nebo sázka na jistotu Makarská riviera?Prosím o tipy děkuji.Vinklar
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
09. 07. 2011 21:41
Vše je sázka do loterie. Klidně se stane, že na Krku je nádherně a ve střední Dalmácii prší.
Re: Kam v Dalmácii ke konci září?
10. 07. 2011 13:01
Přesně mi jezdíme do Gradace stalo se nám,že jeden rok bylo nádherně počasí super klid ode všech na plážích jsme byli sami a druhý rok jsme si říkali,že to necháme taky po sezóně páč jsme jeli ze psem a to jsme byli rádi,že máme svetry byla tam bouřka jak blázen bez eletriky vítr no hrůza naštěstí to přešlo a druhý týden nám svítilo zase sluníčko opravdu to záleží jaké bude počasí,ale dalmáciji miluju a radši už jezdíme v sezóně,ale pokaždé to taky nejde.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.