Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
avatar Re: Drašnice
30. 07. 2023 16:21
Ahoj Martine,
omlouvám se, ale čtu to až dnes z ČR. Jinak bych rád potkal. smileys with beer
avatar Re: Drašnice
01. 08. 2023 19:15
Ted již max na srazu v ČR grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
03. 08. 2023 18:05
Restaurace PUNTIN asi končí jeden z majitelů Denis psal na FB že děkuje všem a že končí .Všichni jim moc děkují za skvělou kuchyň . a za pěkně vedený podnik

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
16. 09. 2023 11:48
Zdravím příznivce Drašnice, včera spadlo pár kapek a dnes zase azuro, tak snad to vydrží. Moře 25 a vzduch 28. Už je znát půlka září, poloprázdno a klid, tak jak to mám rád😃
Re: Drašnice
16. 09. 2023 14:48
Dékuji za info, teploměr sebou nemám, tak teplotu nemám jak v Drašnici změřitsmiling smiley Teď jsem pod Apollem vylezl z vody a je příjemná. Sluníčko možná pálí až moc.
Re: Drašnice
16. 09. 2023 19:46
Michale užijte si to.
Co říkáš na nové vylepšené třicetisekundové sprchy....,?

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Drašnice
17. 09. 2023 07:24
Jendo, koukal jsem na to z toho důvodu, že se nikdo za celou dobu, co jsme tu, nesprchoval. 20.centíků, jinak voda neteče. U Damira 4 éčka, jinak není pivo. Taky, že by tam měl nával, to určitě ne. U Punti jsme neviděli obsazené více jak 2 stoly. Ale nám to nevadí, kvůli tomu tady nejsme.
Teď azůro, bude nádherný den, voda slaná, co si přát více.
avatar Re: Drašnice
17. 09. 2023 07:40
Na rozdíl od Drašnice v Tučepech na pláži před hotelem sprchovací voda zdarma (nepatří hotelu).Voda teplá, moře klidné jak tálinský rybník co se nahání, ráno se v moři bojím, nikde nikdo. Lidí ale celkově oproti jiným rokům "mraky".
Co je tady taky jiné oproti jiným rokům, je poměrně "hodně much"...teda stačí jedna co tě ožírá na lehátku celé dopoledne a nedá si říct. A jsou nějaké rychlejší než ty české, ne a ne je trefit. A jiřičky nestíhají.
Lehátko na den za 10 E, slunečník za 5 E, zmrzlina cestou na náměstí 2 - 2,5 E, pivo v hotelu zdarma. Ale kvůli tomu tady nejsme!
No a to je tak k Drašnici všechno. spinning smiley sticking its tongue out
Teď jdu na snídani.thumbs up smiley
avatar Re: Drašnice
17. 09. 2023 11:11
Co Puntin Michale zjistil jsi něco ? Jeden kluk jde makat do kempu k tatínkovi ,ale proč končí? ??? Nájem ,konec smlouvy atd.??? Pozdravuj jak holky Tanju a Žanu a taky toho Damira a hlavně u Puntina bráchy Pralasovic grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
17. 09. 2023 14:58
U Punti jsme ještě nebyli. Jedním z bratrů, tím hubenějším, co lítá po place (Denis?) jsem se zatím jen pozdravil.
Žanu jsem viděl jen na balkoně při úklidu, ještě jsme se nepozdravili. Tanja, ta snad muví 2x více, než mluvila dříve. Neuvěřitelné, že to ještě jde. Co jsem si všiml, používá dost českých slov, to nedělala, že by si narazila Čecha? A bydlí prý teď na Makarské. Niko tady má bráchu.
Byl si Marťasi na skůtru? Koukal jsem na ceny a mají to snad o 50% výše než loni. Za loďku chtějí 50 éček na hodinu. Vypadá to, že vlasáč začíná uklízet, asi už mu pšenka nepokvete.
Dneska navečír se má zastavit Ajax s Věrkou na kafe cestou domů.
avatar Re: Drašnice
17. 09. 2023 15:55
Na skutru jsem nebyl , Ten od Puntina je Dado Dalibor ten silnější je Denis .Jo Tanja mluví opravdu hodně a jinak byla v Praze tak jsme kecali o všem co je u nás . třeba ,že by začala dělat Trdelník v Drašnici grinning smiley nebo v kempu ?

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
17. 09. 2023 16:29
Možná to bude souviset s tím, že je tady kde co provozováno načerno. Studenac skončil.proto, že barák není zkolaudován. Konzum měl podobné problémy, ale nějak se z toho vytřískali, jak řekla Tanja....Velká firma. Asi tu řádil ouřada a trochu tu provětral vzduch. Ještě Tanju vytěžím....
Re: Drašnice
18. 09. 2023 18:01
Dnes bylo na pláži až nečekaně plno. Tak 2x tolik lidí, překvápko. Neven už zazimován, pekárna dnes již také nic.
Byli jsme na pravidelné inspekci v Igrane, samozřejmě pěšky, jako vždy. Pivo tam mají o půl éčka levnější, jak tady. A také tam bylo poměrně dost lidí.
Voda dnes jak na rybníku, vlnky jen od máčejících se lidí. A dost teplo. Odpoledne sem poslal Kabinet od Tučep nějaká mračna, takže teď skoro zataženo, ale stále teplo.
avatar Re: Drašnice
19. 09. 2023 08:41
Teď ráno koukám, že je (ta mračna) poslals zpátky. Teplo tady taky. Budeme tedy jen "větrat " plíce mořským vzduchem a omývat tělo slanou vodou. A doufat, že se obloha protrhá. Nemusí moc. Neboť nemusí pršet, stačí když kape. A to platí i pro sluneční svit......Zkrátka: tak akorát.
Re: Drašnice
19. 09. 2023 15:07
Prognóza na další dny není nijak růžová. I ten deštík tam je. Uvidíme. Máme naplánované nějaké výlety a na ty je lépe chladněji.
Pekařství má otevřeno, tak nevím, co šaší, když tam byla včera po poledni tma.
Re: Drašnice
24. 09. 2023 11:15
Letošní zhodnocení....jako vždy fajn. Damir si může pivo pít sám, 4 éčka je už hodně. Puntin beze změn v kvalitě. Zkraje bylo více lidí, ale pak již tak jak je zvykem v tomto období. Moře luxusní. Přibyla lavička tam, jak jsou odložené skůtry. Sprchy za peníze, ale koukal jsem že jinde také. Přibyly cedule s pravidly, co se smí a nesmí na.plážích. Domácí jamo vždy fajn. Nesrali mě sousedi. Naturalizovaná Účka, měli zbývající app v přízemi a jedno nahoře. Vše museli dělat v houfu, od žrádla přes chlast. S tím zrovna nešetřili, lili to do sebe už od rána. Dělali bordel az do půlnoci. Smrad od nich, když vařili ten jejich sajraj do talířů. Při odjezdu, když jsem vyjížděl z parkovacího stání, jedno pako od nich přišlo k přitelkyni a začalo jí cosi vysvětlovat. Když nastoupila, zeptal jsem se vocogo. Že prý tam už jezdí léta, mají vždy všechny app v přízemí a že příště takhle ne, abychom jim to trhali. Už jsem chtěl řadit zpátečku a chtít si to od něj nechat vysvětlit. Asi by z toho byla reportáž ja Nově. Jak si můžou tihle roztahovační tentonoc něco podobného dovolit? Stačil mi tam jeden, co vždy s RAMem demontrativně projížděl Drašnicí a koukal, jestli ho ostatní sledují. Hnus.
Překvapilo mě, že jsem nikde nezavadil o žádného Hungár. Že by jim HR zhořklo? Bylo hodně BiH, PL, CZ, SK, něco D. Viděl jsem i pár značek SRB, což mě překvapilo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (24. 09. 2023 11:20).
avatar Re: Drašnice
24. 09. 2023 12:57
Když píšeš o národnostech, sice to není Drašnice, ale v Tučepech v hotelu Neptun bylo letos také jiné složení osazenstva. Pár tišších ČechoSlováků, hlučnější Poláky jsem slyšel jen jednou, Maďary vůbec. Přibylo hodně Angličanů, hlučných Francouzů (ti tam snad předtím ani nebyli) hlavně při jídle. Překvapen jsem byl hojnou přítomností Švédů a mám dojem, že tam byli i Finové. No a Němci, těch snad nejvíc.
Byli tam taky Indové, mluvit jsem je neslyšel, nejspíš to byli rekreanti z Anglie. No a samozřejmě sem tam i Chorvati nebo Slovinci. A podle aut na parkovišti i Ukrajinci.
Re: Drašnice
24. 09. 2023 17:23
Já jsem zase slyšel verzi že Zahajda chtěl navázat družbu a oprášit Ruštinu ale Rusové v teplákoch ho nechtěli do partije bo by jim vychlastal fšecku vodku co tam měli.thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: Drašnice
24. 09. 2023 17:34
Karle,.dík za podporusmoking smiley
Přál bych ti vidět, jak to tam vypadalo po jejich prvním večeru. Mohl sis tam otevřít sklárnu na zpracování lahví, co se všude válely.
A z ruštiny si pamatuji to důležité...Adin stakan, tavarišč, družba...thumbs up smiley
Re: Drašnice
24. 09. 2023 19:00
Já si ještě pamatuji. Vodku chočeš? thumbs up smiley
Re: Drašnice
19. 11. 2023 21:02
Když přijdeš do Drašnice a nikdo tě nečeká.
Vesnice jen pro tebe [photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Drašnice
20. 11. 2023 06:08
Jeníku, nádhera. Tohle jsem tam zažil v květnu....nikde nikdo, jen Damir natíral nějakou lavičku. Taď tam měl auto také.
avatar Re: Drašnice
20. 11. 2023 15:06
To je sen smiling smiley
Re: Drašnice
20. 11. 2023 19:55
Re: Drašnice
21. 11. 2023 07:49
V polovině srpna jsme šli z Podgory do Drašnic a když vidím ten rozdíl mezi tím, co bylo tehdy a teď, jak je úplně prázdno, jedním slovem vauu :-). Jestli jsem dobře viděl, i ta restaurace / bar po pravici, jak jste parkoval, je taky už zavřená. No jo, hold se Drašnice hodila asi do zimního spánku :-).

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
Re: Drašnice
21. 11. 2023 11:49
Damir zavíral Apollo nějak těsně po našem odjezdu, jel jsem domů tuším 23.9. A Neven, či jak se to jmenuje, už při našem pobytu uklízel, už měli zavřeno.
Když člověk může mimo sezónu, je to bašta.
Re: Drašnice
31. 03. 2024 09:03
Info od Marťase, který se zastavil v rámci velikonočního cestování i v Drašnici.
Puntin se bourá. Postaví se tam nějaká skleněná příšernost se skleněnými dveřmi ovládanými senzorem. A kluci v tom prsty nemají, protože už jim to nepatří. Bude to provozovat majitel Nevenu. Pokud tam bude vařit to, na co byl zvyklý, tak potěš koště. Protože i McDonald byl proti tomu vrchol kulinářského umění.
Kluci by snad měli otevřít nějaké občerstvení tam, co byla půjčovna prken. Ale neví, jestli to letos stihnou, prý je třeba ještě spousta razítek.
avatar Re: Drašnice
01. 04. 2024 12:55
Nestihnou a restauraci bude mít žena Nevena . Uvidíme jak se s tím popere . Hold Konkurence se postarala o zánik-to je jen můj pocit.
Setkal jsem se s Damirem a Tanjou Cvitanovic ta nezavře pusu grinning smiley Super pokec

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.