Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
avatar Re: Drašnice
03. 08. 2021 23:10
No řekl bych že Puntin dělá porce dvojité za stejnou cenu jako vloni .Ryba na přání 1,28kg byla super dobrá .pak sena byla echt gold ,že si jí příští rok určitě nedám .Bylo mě řečeno nákup 300kun/kg a pak cena na talíři byla trochu jiná asi se ryba o 100% nafoukla grinning smiley . A když chci něco extra tak hold to tak má být . Ropušnice něco stojí . Jako zážitek na JETSKY první jízda stará herka a pak novej skůtr ten pádil rychlost solo 105km/hod Terezka jela 45km/h a super . Celkově 5 jízd a spokojenost jak to pádilo . Terezka by jezdila pořád grinning smiley U Damira spokojenost také drink ani nepočítám viď Zahájo grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
04. 08. 2021 13:26
Možná jsem v jiné Drasnici,ale jsme od neděle v části Rat, pláž je zaplněna asi z 60procent a je tu klid.Polske rodiny jsou tu také, vetšinou s dcerami.Nikdo si ani mobil nepouští nahlas,doufám, že to vydrží.
Re: Drašnice
04. 08. 2021 15:48
Ano, Rat je jiná Drašnice, tam bylo lidí méně vždy. Taky je tam méně app na velikost pláže. A lidé z jiné části jsou tam líní zajít. A pokud je zaplněná na 60 %, tak je na ní narváno.
Re: Drašnice
04. 08. 2021 15:58
Nedokáží posoudit jsme tu podruhé před 2roky jsme byli na opačném konci a tam byl taky klid. Včera jsme byli v Apollu a v centru to žilo.
avatar Re: Drašnice
08. 08. 2021 18:12
Tak, už to mám za sebou. 11 - 25.7. a bylo to zase krátké smileys with beer
U Damira v Apollu opět příjemné posezení, v Puntinu jídlo a porce moc dobré
a ceny docela v pohodě. Počasí přálo. V prvém týdnu na cca 3 dny stádo uřvaných poláků
na pláži - část Vodice, poté byl klid. občas se tam objevil prodejce vařené kukuřice 10 kn klas
a docela velký a chutný, jen zelinář na loďce chyběl. No a Makarski Jadran také našim směrem neplul.

Termín na příští ro zamluven, stejé datum -,+ den či dva, stejný aparmán, teprve 11x thumbs up smiley
Re: Drašnice
08. 08. 2021 19:05
Zelinář jezdil, ale viděl jsem ho snad jen 2x. Má to teď pod Apollem kvůli tomu nafukovacímu nesmyslu na vodě složitější.
Re: Drašnice
09. 08. 2021 13:20
Drašnice 1.8.-8.8,k nám na Rat jezdil zelinář téměř každý den.Kukuřici nosil kluk taky denně.Byla letos perfektní ,velká zrna.Na pláži celkem poklid,nejvíc lidí tam bylo v pátek.V sobotu opět klídek,jen přibylo polských rodin s nafukovacíma hračkama.
avatar Re: Drašnice
09. 08. 2021 20:12
Kukurus nosí mladej Urlič z Davorky grinning smiley učil se mechanikem a nechal toho sad smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
17. 09. 2021 09:36
Letošní zářijové foto.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Drašnice
17. 09. 2021 15:09
Michale, kdy se tu budeš vyskytovat? smiling smiley
avatar Re: Drašnice
17. 09. 2021 19:49
Michal ráno v 07:48 hlásil, že jde ještě něco málo dokoupit, a hned vyráží na cestu přes Mikulov a cestou se rozhodne, jestli se neprojede přes HU. Tak či tak, už by měl být někde za Zagrebem.
Re: Drašnice
17. 09. 2021 19:53
Okolo 17,00 se pohyboval v Uhrech u Szombathely.
Re: Drašnice
18. 09. 2021 00:57
Taky jsem to slyšelsmiling smiley
Teď jsem na odmorišti cca 150km od Drašnice, venku se blýská a zkouším to na chvíli zalomit, už asi hodinu. No, dal jsem asi deset minut dácha, ale dál to nejde. Asi dojedu do cílové destinace a zkusím to zalomit na pláži, než Damir otevře svojí občerstvovnu.
avatar Re: Drašnice
18. 09. 2021 07:46
thumbs upsmileys with beerthumbs up jo už zas bude chlamtat jak jinak ,bacha nejsem tam já tak ať tě pohlídá Lenka yawning smiley Posílej info kámo jak je ? a nějaký fotky ,ať slintám víž že jsi to slíbil thumbs up

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
18. 09. 2021 15:21
Martas. Víš že slíbené platí dvacet let.thumbs up smiley. Co mám info od jednoho dotyčného z Drašnice tak Zahája přijel moc brzo a protože neměl uklizený apartmán tak se nalévalal desítkou z plechu kterou si přivezl.thumbs up smiley
Re: Drašnice
18. 09. 2021 15:42
Hmmm, jak mi napsal Karel, máme tady (myšleno v Drašnici) bonzákasmoking smiley Nic se neutají. Jen tu desítku v plechu jsem nahradil Ožujskem ve skle u Damira.
Počasí paráda, voda je lahůdková...
Re: Drašnice
20. 09. 2021 15:36
Neven to včera zabalil, doslova. Ráno nábytek zamotali do fólií a zmizel. Damir má chvílema skoro plno, už po place běhá jen on s manželkou. U Punti také klídek, večer se naplní tak max.čtvrtina stolů. Na pláži dnes po poledni 8 lidí i s náma. Nádhera.
avatar Re: Drašnice
20. 09. 2021 17:24
No fotky jsou super víš jak mě zvednout tlak smiling bouncing smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
20. 09. 2021 21:04
Martas, jedeme?
avatar Re: Drašnice
21. 09. 2021 06:00
Jel bych hned ,ale mám tam žáky s romskou menšinou ,která chce být automechanikem -takže nemůžu mám povinnosti grinning smiley A Lucka má v práci děti tak taky nedostane volno to víš hned bych sednul a jel pro mě to není problém smiling smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
21. 09. 2021 09:53
Bych se přidal, co tady v té zimě. Až pojedete kolem, dejte vědět. Sbaleno mám do 20 min., i nějaká lasička by se ještě našla. A to ještě Květa nasírá fotkami z Gradace...angry smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Drašnice
21. 09. 2021 21:11
Aleši, letos to již bohužel neklapne. Byl jsem letos již 2x a dle ženy mám vybráno, ale ještě neví, že mám ulitý týden dovolené...
Buď na jaře, nebo až se více oteplí.
Re: Drašnice
21. 09. 2021 21:19
A to vybírám ty nejošklivější grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: Drašnice
21. 09. 2021 21:36
Tak se k tomu nas....í přidali Zahája s Koperou aby toho fakt nebylo málo. Jeden to nestačí sledovat a nebýti nasejřen, naopak jim to přát. Také máme vybráno, 4 týdny stačily, i když....kdyby se něco šiklo. Je to fakt silný magnet.
Tak synci užívejte, ať máme o čem poklábosit.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Drašnice
22. 09. 2021 10:40
Aleši, tady o kamaráda nezavadíš...thumbs up smiley
Ale přejme jim to, letos jsem byl poprvé koncem prázdnin a musím přiznat, že bylo super. Ani zima, ani vedro, tak akorát.
Škoda, že s ohledem na děti nejde jezdit takto pravidelně.
Re: Drašnice
22. 09. 2021 12:03
Vy toho naděláte, přitom stačí skočit do auta...kór pro nás nezaměstnaný na podpořesmiling smiley
V září jsem byl u moře již několikráte, v HR podruhé. Ale to srovnání s červencem, je to tu jak ve městě duchů. Klídeček, pohoda. Jen jsme museli řešit ze začátku logistiku potravin. Člověk si jde odpoledne něco koupit do krámu a on je zavřený. Mají jen do dvou. Pekárna o půl hoďky déle. Nezvyk.
Re: Drašnice
22. 09. 2021 20:18
Jo panáček si myslí že budou mít otevřeno jako v Kauflandu. Za ty roky by jsi to už mohl vědět do kdy mají otevřeno. To je tak když se spí po flámu u Kopery do oběda:thumbs up smiley
Re: Drašnice
12. 12. 2021 14:39
Zas je nač se těšit, zarezervováno na příští rok. Tak snad do toho nic nehodí vidle.
Re: Drašnice
31. 01. 2022 15:27
Prosím, nemá tu někdo kontakt na ubytovaní Toni Šulenta, Drašnice Rat 6 ? Telefon na majitelku mi nefunguje.
Re: Drašnice
01. 02. 2022 23:20
Tak potvrzeno od holek, že jim záloha dorazila s dodatkem .... i vidimo se na ljeto. Tak snad to klapne a v létě zahájíme u Damira pivkem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 29
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.