Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
Re: Drašnice
17. 09. 2020 18:19
Opět se vám hlásím z Drašnice. Vzduch dnes 28. Voda 26. Počet lidí na pláži. Denní pruměr 10. Odjez který byl naplánován na sobotu se asi posune o 3 dny.Doma nás nic dobrého nečeká tak není kam spěchat. Z Drašnice zdraví parta foráku. Je to tu fajne.hot smiley
Re: Drašnice
18. 09. 2020 07:28
Tak si to tam užijte smileys with beer. My si to tady taky začínáme "užívat" angry smiley
Re: Drašnice
19. 09. 2020 17:27
Tak další slunný a teplý den za námi. V deset hodin dopoledne nás opustil S@nes. Nám se to taky krátí.
Re: Drašnice
23. 09. 2020 17:18
Ajax nejezdils náhodou po Drašnici na elektrokole?
avatar Re: Drašnice
23. 09. 2020 18:11
Ajax ne ,ale Kopera grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
23. 09. 2020 18:47
koča. Já a na kole? Tak možná před 40 léty.thumbs up smiley. To famílie Koperových s kterou jsme sousedili.hot smiley
Re: Drašnice
27. 09. 2020 13:18
Jojo tak to byl Kopera. Jezdili jsme na motorkách po Chorvatsku a dvě noci jsme spali v Drašnici.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Koča (27. 09. 2020 21:16).
Re: Drašnice
31. 01. 2021 11:54
zdravím všechny,tak letos zamluven apartmán Marin v Drašnicích,doufám že situace dovolí a vyrazíme konec července 14 dní.Doufám,že vše vyjde a v Drašnicích se vykoupem.
Re: Drašnice
31. 01. 2021 13:33
To nejsi jedinný,kdo doufá, ale než to nastane,tak vzpomínám .

[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Drašnice
01. 02. 2021 06:36
Dá se dojít bezpečně pěšky z Podgory do Drašnice? Co si pamatuji, tak na konci Čaklje směrem na Drašnici začínala již nějaká skaliska. Není podél moře nějaká cesta pro pěší?
avatar Re: Drašnice
01. 02. 2021 07:10
Před 2 lety jsme tím směrem šli až k těm proděravěnejm skalám, jestli víš co myslím, když tak můžu dát foto. Možná ještě kousek za, ale pak jsme vyhodnotili, že dál to nejde. Možná by šlo, ale už by to bylo trochu akční, lezení přes skály atd.. Žádnou stezku jsme neviděli, šli jsme po pláži.
Re: Drašnice
01. 02. 2021 08:10
Nejde to,jedině po hlavní cestě, pak je ještě cesta nad magistrálou asi 200m ale tam je na volno různý dobytek.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Drašnice
01. 02. 2021 10:13
OK, díky za odpovědi.
avatar Re: Drašnice
02. 02. 2021 18:53
Prej dobytek grinning smiley Když jsem tam šel tak tam byl býk jak sviňa a hledal jsem kam bych utekl na nějaký vrak náklad.auta ,nebo na skálu ,kdyby se rozhodl ten plůtek zdolat a prohnat nás smiling smiley Jinak tam mají taky dost psů na řetězu tak to vypadá jak v hororu procházet a čekat zda se neurvou -nikde nikdo .Ale již vím ,že tam bydlí opravář klimatizací grinning smiley a psi mají blechy smiling smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
08. 02. 2021 10:41
Martine, nebylo na tobě vidět, že si z býka cvrnkáš do kalhotsmiling smiley Vždyť ten býk je sympaťák, má takový kukuč, že si člověk není jistý, jestli je fakt jenom býložravecsmiling smiley
avatar Re: Drašnice
11. 02. 2021 12:58
Zahájo, neboj, býložravec to je - nesežral by tě yawning smiley ... ale mohl by tě pořádně pocuchat , v krku má obrovskou silu ... no jako bejk grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
12. 02. 2021 18:39
Nojo, bejk..kdysi tátu mého kamaráda na státním statku zabil bejk. On zakopl, upadl a bejk se k němu sklonil a tlakem čenichu mu způsobil tak rozsáhlá vnitřní zranění, že zemřel cestou do nemocnice v dnvanáctsettrojce rychlé lékařské pomoci.
avatar Re: Drašnice
16. 02. 2021 09:29
Taky mám něco, když jsme kdysi jako zootechnici vážili bejkárnu , tak tam jednoho kolegu narval jeden blb bejk na napaječku - myslím, že přišel o slezinu a měl natržený játra ... a ten trouba zootechnik, co měl bejčárnu se nám nějak nezmínil, že už ho jednou daný býk vyhodil z kotce přes zábradlí ... a doma jsme zase měli takového troubu, že když si strhnul pazneht, tak mu máti ušila takovou bačkoru a nechal si ji v pohodě nasadit ... na tom jsme mohli dříví štípat a neudělal nic, i když už měl přes 5 q ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Drašnice
17. 02. 2021 20:57
Bál jsem se přiznám ,ono to stavení nahoře s těma pejskama je takové strašidelné i v poledne yawning smiley nikdy neví člověk co vyběhne ,vude svinčík jak na skládce angry smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
18. 02. 2021 09:46
Zdravím.Zatím je to v nedohlednu,ale byl jste někdo v apartmánu Rat?Podle fotky by to mělo být někde směrem na Podgoru.Díky
Re: Drašnice
18. 02. 2021 12:45
Podle fotek je to ta část nad pláží Rat, asi předposlední barák?
avatar Re: Drašnice
18. 02. 2021 15:27
... Isekon ... jak se k býkovi lidi chovali od malička, tak se býk choval k lidem ... ve stádu je to horší ...
ten Váš měl dobrou péči ...

smileys with beer
Re: Drašnice
26. 02. 2021 22:18
Jiný pohled,Makarski Jadran.
[photos.app.goo.gl]
Ps; kliknete na obrázek,pak se spustí přehrávání.

......................................................................................vjerni Adriatic



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (26. 02. 2021 22:35).
Re: Drašnice
27. 02. 2021 08:56
Jendo, skoro bych řekl, že si mě nas..štvalsmiling smileysmiling smiley
Jinak pokud jsou bílé bójky vyznačující prostor pro plavce, tak je na této lodi názorně vidět, že ji nějaká pravidla o vzdálenostech, kde může plout, nic neříkají.
avatar Re: Drašnice
27. 02. 2021 11:07
No kouknul jsem na to ještě jednou, dvakrát (líbí se mi ta pohoda). A mám dojem, že loď vymezené území (úvodí ?)pro rekreanty nijak nenarušila.
Ale plyne z toho poučení, hlavně pro potápeče, sem tam se potápět i naznak spinning smiley sticking its tongue out, aby kdyby........
Re: Drašnice
27. 02. 2021 12:46
I já to vidím tak, že za bójky, vymezující prostor prostor pro plavce, se nedostal. Problém je, že se najdou i tací, kteří to na lehátku nebo i jen tak vezmou až za vymezený prostor. Stejně tak je problém se šlapadly, ale ti jsou víc vidět. Problém potápěčů je hodně o nich. Na Hvaru jsem byl překvapený jejich výbavou. Na konci šnorchlu měli blikající majáček. Přes den k ničemu, ale stačilo trochu šera a přehlédnout se nedali.
Ale pro ty, co se jako já, drží ve vymezeném prostoru, je takový průjezd žádaný kvůli vlnám, které to vyvolá.
Re: Drašnice
27. 02. 2021 14:20
Jde o to, že se smí plout jen v určité vzdálenosti od vymezeného prostoru pro plavce a ta kocábka to nedává. Viděl jsem jí mnohokráte ve stejném místé na vlastní oči. Je ji vždy dlouho dopředu slyšet, pak i dlouho po proplutí. V Makarské jsem viděl i posádku při úklidu po návratu z výletu....vše zbytečné přes palubu....do vody.
On letos zajížděl s lodí zelinář. Přejel přes bójky, mával vesly jen naoko, protože motor nevypínal. Také na nějaká pravidla tentonoc. Dovnitř se na motor nesmí.
avatar Re: Drašnice
24. 03. 2021 10:31
Brnkněte někdo znalý domácím, ať si otřou kameru. Nedá se "kochat". Díky.
[www.hribi.net]
avatar Re: Drašnice
28. 03. 2021 16:02
kabinet302 a nechceš tam zajet ji očistit , Mohl by jsi to pro nás udělat grinning smiley smiling smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
28. 03. 2021 16:24
No zase tak moc to vidět nepotřebuji, ono to stačí, když občas projíždím kolem. Nechci naštvat, ale pohledem ze silnice mezi Podgorou a Igrane nic moc.spinning smiley sticking its tongue out Ale hlavně že vám se tam libí .
A ještě, náhodou by tam poskakoval ten "divokej bejk"o kterém tady, myslím, byla řeč a na utíkání už moc nejsem.
Drašnici nazdar.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.