Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela nebo Vis zájezd do hotelu.

Autor Standa63 
Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
04. 07. 2010 21:54
Zdravím,

chci je letos(konec srpna) autem na zájezd do ***hotelu s polopenzí buď do Brela - Stomarica, Zeliči,Jakiruša
anebo na ostrov Vis - Komiža. Jiné destinace mě nezajímají.

Máte někdo tip na nějaký dobrý hotel(zájezd)?


Předem upozorňuji, že mě nezajímají nějaké apartmány nebo kempy, kde by jsem si musel "klohnit" něco sám a podobně. Chci zájezd se vším všudy, abych se nemusel o nic starat - tedy aspoň *** hotel, nejlépe s klimatizovanými pokoji, polopenzí, tedy o čem píšu hned na začátku.


předem díky za tipy
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
04. 07. 2010 22:30
tak ti nevím, proč by ti někdo tady měl suplovat třeba strýčka gůgla....
co takhle si sám na netu najít pár hotelů v těch destinacích a pak se tady zeptat, zda už tam někdo byl nebo ví co a jak........ angry smiley
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
04. 07. 2010 22:46
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> tak ti nevím, proč by ti někdo tady měl suplovat
> třeba strýčka gůgla....
> co takhle si sám na netu najít pár hotelů v těch
> destinacích a pak se tady zeptat, zda už tam někdo
> byl nebo ví co a jak........ angry smiley

Aááá, i zde se zřejmě nacházejí "profesionální agresivní prudiči"...

Milý chudáčku, možná je toto forum vaše jediné bytí a smysl života, ale vězte, že já se zcela slušně zeptal na nějaké tipy do dvou destinací. A k tomuto tématu také očekávám normální odpovědi.

Přiznávám, zapomněl jsem, že ve forech se vyskytují frustrovaní agresivní jedinci jako Vy, jejichž jediným smyslem života je prudit či si tato fora "přivlastnit" a pokoušet se v nich "vládnout".
To tykání je také vizitka - primitivismu.

Aneb pro podobné, velmi výstižný článek.
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
04. 07. 2010 23:45
akorát vždy přemýšlím, když je někdo co nejvíc namyšlený a hrubě arogantní dle svého výraziva, že má největší starost, aby se mu vykalo....

jinak, napište někdo kdo tam byl, tomu exotovi, jak to to vypadá na Visu v hotelích "Issa" nebo "Biševo".....
Stomarica, Zeliči,Jakiruša jsou pláže blízko Brely s apartmány , ale že by tam byl nějaký hotel ??....hotely jsou samozřejmě přímo v Brele....
pište, ať Standa se nemusí moc starat a očekává normální odpovědi...yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (05. 07. 2010 09:52).
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 11:21
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 11:30
Seznam hotelů v Brele [www.booking.com] ani v jednom jsem nebyl jezdím do apartmánů confused smiley
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 13:49
Standa63, my si tady tykáme a nepovažujeme to za primitivismus
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 15:07
Penzion - hotel Luka v Brele Jakiruši. Menší, klidný, pokoje s klimatizací, polopenze, k pláži cca 100m. Nabízi mimo jiné ck adria sun z Brna



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tanaba (05. 07. 2010 15:08).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 16:12
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mack:thumbs up

Možná by jste ještě jeden palec nahoru přidal, kdyby jste věděl, že mě dotyčný nazval "kopou hnoje" - ale toto mezitím upravil.

Původně totiž bylo: "akorát vždy přemýšlím, když taková kupa hnoje dle svého výraziva, má největší starost, aby se mu vykalo.... "


Jinak všem slušným a normálním děkuji za odpovědi na to, na co jsem se ptal, i těm budoucím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Standa63 (05. 07. 2010 23:18).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 16:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:47).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 16:27
Taky jezdím do HR zásadně do hotelu, klohnění je mi proti srsti a stejně sem tu na fóru rád. smileys with beer
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 17:33
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No, ono tady jsou lidi, co si bez problémů tykají,
> jezdí do kempů. nebo apartmánů a nějaké to
> "klohnění" jim vůbec není proti srsti, víte pane
> Stando63? A zajímá je celé nádherné Chorvatsko.
> Asi jste zabloudil do vod, které nejsou Vaše
> gusto.


Jistě, já Vám vaše gusto vůbec neberu.
Já mám zcela jiné a proto jsem ho hned dopředu prezentoval, aby jsem předešel tipům a nabídkám které jsou proti mému.

Jsem tu nový, a pokud Vaše upozornění - že tady je to pouze pro lidi co jezdí do kempů a tykají si, je opravdu tak, pak se hluboce omlouvám, to jsem opravdu netušil....
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 17:44
Jedu do Brely po 14. Bydlím v části Podrače, Ščit, Banje, Stomarica. Tam skutečně žádný hotel nenajdete. Buď jak píší kolegové směrem na Pisak v Jakiruši nebo na druhou stranu do centra Brely až za pláží Punta Rata. Ale tam je zase střed Brely, kde je opravdu živo. Jestli toužíte po klidu, tak to jsou mnou uvedené ulice, ale bohužel bez hotelu. Špičkový je německý hotel Marine nebo ve středu Brely Soline.
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 18:33
Pro Tanabu a Mirvana:

ano, opravdu tady je hotel Luka, ale také apartmány s možností polopenze: Ivan I. a Ivan II.

Něco blíž Brele není? Až teď jsem si sehnal mapku a koukám, že nejzajímavější by bylo Podrače, Ščit, Stomarica. Samotnou Brelu moc nechci - kvůli klidu.

Anebo něco z druhé strany - mezi Brelou a Baška voda.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Standa63 (05. 07. 2010 18:47).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 18:58
Samozřejmě, ulice, které popisujete je klidná část Brely, ale bohužel bez hotelů. Samotná Brela je několik kilometrů, podle moře se táhne betonový chodník, který vede z jedné strany od Jakiruši na druhou stranu k Bašce Vodě. Ale opravdu kvalitní hotely najdete za pláží Punta rata, která je od centra Brely cca 500 m směr Jakiruša nebo vesnička Pisak. Je pravda, že z rozcestí ulic Podrače - Ščit, kde je prodejna potravin a dáte se do centra Brely (k pláži Punta rata), půjdete kolem nádherných apartmánů a mezi nimi je rovněž restaurace, bohužel na název si nemohu vzpomenout, tak tam určitě také budou apartmány, které vám poskytnou v uvedené restauraci stravu. Takhle to tam určitě funguje, chodím tudy do centra Brely. Brelu nevzdávejte, stojí to za to. Restaurace se jmenuje myslím Mediteran nebo nějak podobně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirvan (05. 07. 2010 18:59).
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 19:03
... Standa63 ... byl jsem v Brele několikrát, ale vždy jen v apartmánech a přitom jsme si připlatili polopenzi, nebo chodili na jídlo kde nás to chytlo ... Brela dle mého soudu patří mezi luxusnější místo na Makarské riviéře ... a kdo chce hotel, má ho mít ... třebas i s All Inclusive ...
... záleží na tom, jak moc mu to situace umožňuje ... případně jestli " si chce vorazit " nebo ne ...
... také jsme byli s All Incl. v Orebiči v Bellevue ... ne že by se mi to nelíbilo ...ale pak se těžko shazují ta kila ... grinning smiley
... pěkný přehled tady umístil ... Martasczech ... ale asi Ti jde o vlastní recenze, pač hotely si najdeš bez problémů ... stačí si zadat do vyhledávače ...
... začalo to zostra ... tak vyčkej třebas i druhá strana ubere na plynu ...a i Ty přidáš do Fora něco veselého ... yawning smiley
... nevadí, že Ti tykám ... ? drinking smiley
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 19:11
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
> ... nevadí, že Ti tykám ... ? drinking smiley


vadí...
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 19:27
no TYKANI je na forech naprosto bezny, sam navstevuji vice for at uz o Chorvatsku, potapeni nebo offroadech a vsude si lidi tykaj, takze pratele me fakt nevadi ze me TYKATE smileys with beer
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 19:55
... Štíre, ač se osobně neznáme ... nápodobně ... smileys with beer
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 20:09
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonnous (07. 07. 2010 16:37).
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 21:07
Tak především nejsme tady na fóru placení pracovníci cestovní kanceláře.....jen tam je asi možno prásknout plnou kartou nebo portmonkou, a říkat " já chci, já chci, já požaduji - a to a to mě nezajímá.....ale i tam je asi vhodné slovíčko - prosím. Rovněž slovíčko "klohnění" zní dost divně v daných souvislostech - skoro nebo fakt urážlivě.....nerada bych zde bojovala za fórum....ale umím to dost hodně a dobře......na fóru si sice tykáme, ale pokud se třeba s členem fóra setkám v ordinaci - bude to pro mě pan doktor se vším všudy. Do apartmánu jezdíme především ne z důvodu finančních, ale pro soukromí - většina z nás má totiž dost pracovně i duševně náročnou práci, a takové 3hvězdičkové hotely v sezónu bývají dost sado-maso. Ale samozřejmě ani tomuto se nevyhýbáme, zrovna tak je často bezva pobyt pod stanem. Možná je s podivem i to, že ti nejmajetnější se nepotřebují už nijak prezentovat na dovči, a vyhledávají spíše tichá a odlehlá od civilizace přímořská místa, což většinou splňují právě kvalitní apartmány s páru krůčky do moře, nebo pak malé hotýlky - většinou však už právě pro to soukromí jsou nejméně se 4 a více hvězdičkami - tzv. se vším všudy. Navíc, pokud je člověku v práci celoročně vyvařováno, rád se ujme této tvořivé funkce právě pro tu svobodu na dovči. Takže, "ubrat na plynu", tlustá čára a znovu......Dobrý den,našel jsem vaše fórum, byli byste tak hodní, a poradili.....atd. atd. Zdraví R.


Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 21:53
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Takže, "ubrat na plynu", tlustá čára a
> znovu......Dobrý den,našel jsem vaše fórum, byli
> byste tak hodní, a poradili.....atd. atd. Zdraví
> R.

Tak vám nějak nevím.... Aneb je to přesně tak jak v tom článku na který jsem dal odkaz. K tématu se přímo a normálně vyjádřili pouze dva lidé.

Za druhé nevím proč bych se tu měl pořád nějak obhajovat. Můj původní příspěvek byl, dle mého názoru zcela věcný, bez jakýchkoli invektiv a urážek, dovolím si říci slušný. Na rozdíl od mnoha jsem pozdravil a nakonec i předem poděkoval. Slovo "klohnit" jsem dal schválně do uvozovek(aby nevyznělo tak expresivně). Že ty uvozovky někteří nevidí, za to opravdu nemohu.

Podle Rero by jsem měl tady pěkně pozdravit(což jsem učinil - ale co vy ostatní?) a pěkně prosit, aby ostatní byli na mě hodní a poradili mě.
Při letmém pročtení vláken na tomto foru jsem nic podobného nezaznamenal a ani neviděl že by to bylo(vyjma mě) po někom požadováno.
Znovu tedy dodávám, že můj úvodní příspěvek byl dle mého názoru zcela v normě.

Ovšem "odpověď" na něj ve stylu "tak ti nevím, proč by ti někdo tady měl suplovat třeba strýčka gůgla...." s požadavkem jak se vlastně smím ptát nebo ne, a doplněný "přátelským" smajlíkem, se zdá být mnohým zcela adekvátní.
Já ovšem oponuji, že by pak na forech nikdo nemohl vznášet podobné dotazy, protože by automaticky dostal výše uvedenou "odpověď" a tímto by fora pozbyla svůj účel a smysl.

A také nazývání mne hnojem, exotem, se zdá býti zdejším moralistům očividně zcela v pořádku.

Pravda, reagoval jsem pak "na hrubý pytel stejně hrubou záplatou", ale snad jsem na to měl právo, nebo ne?

Jinak já nikomu jeho způsob trávení dovolené neberu a ani neodsuzuji(!), zároveň pro sebe prosím o totéž.
To že v tom opět někdo vidí v tomto ohledu nějaký problém, za to také nemohu.
Já se nechci nikde "prezentovat", já chci být prostě na nějakém klidnějším místě, s klimatizovaným pokojem a polopenzí, aby jsem se o nic nemusel starat a užívat si dovolenou. Toť vše. Nechápu, proč za tím někdo hledá jiný smysl.
I já byl v minulosti párkrát pod stanem, v bungalovu i v soukromí. Teď ale preferuji co preferuji. Je to tak těžké pochopit a akceptovat?

Ještě k tomu tykání: tykání všeobecně nesnáším, příliš mě evokuje dobu minulou(čím dál více minulou - zaplaťpánbůh) - byl to jazyk komunistické lůzy. Samozřejmě s přáteli si tykám. A uznávám, že v internetových forech to tak někdy bývá - ovšem jsem toho názoru, že je to vhodné až po nějaké době, až se ty lidi tam trochu poznají a ne to okamžitě vnucovat každému a ještě se třeba i "divit". A určitě by jsem netykal někomu, kdo sám o to nestojí nebo se proti tomu výslovně ohrazuje.



Upraveno 8krát. Naposledy upravil Standa63 (05. 07. 2010 22:49).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 22:08
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:47).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 22:19
A není to jedno ?smoking smiley Jak jsem psal každý jsme jiný a někomu to prostě vadí ,tak proč to pořád rozebíráte .smoking smiley
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 22:36
Ahojte. Když ono je fakt těžko poradit, když právě v těch vyjmenovaných lokalitách hotely nejsou - až pak v těch rušných částech - mimo hotýlek v Jakiruši - Luka, rovněž Komiža je jasně dána. Při minuloročním hledání v Brele jsem narazila na krásný apartmán se stravou, byl však plně obsazen německou klientelou - letos už to bude určitě taky dávno obsazeno. Jinak jsou to hotely spíše v centru Brely, a ty jsou k nahlédnutí na všech stránkách Brely. O Visu bude možná něco bližšího vědět náš Admin, který tam pobýval. Jinak - 2 takové klidnější hotýlky mám vyhlédnuté do budoucna - ale ani jeden není v požadovaných lokalitách - když jeden je na Rabu - Karolína, a druhý na Pagu - Luna - v Jakišnici.
PS. Trvale se vyhýbám jakémukoliv tykání či vykání, mám obavu, abych nepřešla plynule do staročeštiny, či onikání. Zdraví R.
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 22:54
Rero: byl sem v Luně v Jakišnici 3x, tak pokud budeš chtít reference a detaily, sem připraven. yawning smiley
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 23:33
... Stando63 ... na to, že jste svůj poslední příspěvek upravil 8 x ... je to ještě docela málo ...
... jako ředitel akciovky a odjakživa nestraník bych si nedovolil vypustit to, co jste " zplodil " ve větě ... " tykání všeobecně nesnáším, příliš mě evokuje dobu minulou (čím dál více minulou - zaplaťpánbůh) - byl to jazyk komunistické lůzy ... "
... ani nechci vědět, kolik vašich dříve blízkých lidí ... jste takto zařadil ...
... lidé jako vy mě přesvědčují o nákaze zvané ... nenávist ... vám si již nedovolím ani vykat thumbs down
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 07. 2010 23:58
Pane řediteli akciovky smiling smiley,

opravil jsem to z důvodů hrubek, absencí čárek, odstavců a opomenutí některých slov. Obsah však od začátku zůstal stejný.

Ale nyní vidím, že přeci jenom ten text není dokonalý, ve Vámi citované větě chybí sousloví nechtěné tykání, či spontánní tykání, to jen na (vyčerpávající)vysvětlenou.

Na rozdíl od Vás, Vás hodnotit nebudu, neb Vás neznám a proč bych to také dělal.
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
06. 07. 2010 04:30
Vážený pane Stando63,
tak se po přečtení tohoto nového vlákna jen divím, že s námi ztrácíte svůj, zřejmě velice drahý čas, a stejně tak se divím, že s námi ztrácíte své, zřejmě značně pocuchané nervy. My se asi nikdo nepolepšíme, většině z nás si vyhovujeme. A tak to asi zůstane ... alespoň doufám smiling smiley
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
06. 07. 2010 10:08
TO ivak : thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 123
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.