Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela nebo Vis zájezd do hotelu.

Autor Standa63 
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
06. 07. 2010 10:23
Víte, pane Stando63, nemáte rád tykání (spontánní), dobu minulou, klohnění,apartmány - budiž. Ale pokud se tady chcete něco dozvědět, budete asi muset ubrat na plynu. Jinak jak píše Rero - se slušností nic nepokazíte.
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
06. 07. 2010 12:17
Hmmm.Vtrhnout sem na fórum a hned chtít všechny předělávat u mě: (cituji) "...příliš evokuje dobu minulou(čím dál více minulou - zaplaťpánbůh)".
Dále, jak bylo uvedeno "Chci zájezd se vším všudy", je požadavek skutečně pro cestovní kacelář.
Pokud je pán zvyklý domáhat se svých požadavků boucháním do stolu a nasráním všech,od kterých chtěl pomoci, nechť se v tichosti a bez jakýchkoliv komentářů vytratí z tohoto fóra
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
06. 07. 2010 15:19
Vážený pánStando63, prajem Vám pekný deň.
Mám len jedno, keď sa mi niekde niečo nepáčí až tak, že ma to dráždi, tak sa otočím a odídem.
Nikdy viac sa tam neukážem.
avatar Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
08. 07. 2010 18:42
Ahojte. Našla jsem nějaké odkazy s papáničkem, někde mají i zároveň ubytko.....[www....], ale to už stačí si vyhledat - třeba hned v tom apartmánu Petra.....samotnou mě to zajímalo, možná - třeba - příští rok nakouknu na týden do Brely. Zdraví R.

Aha...i v češtině...[www....] plán města Brela....[www....]
A už známý přehled.....[www....] hotely známé nebudu dávat, ale recept....[www....] Zdraví R.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (08. 07. 2010 19:13).
Re: Brela nebo Vis zájezd do hotelu.
05. 08. 2010 14:06
Ptáte se na mé dvě nejoblíbenější destinace.
Vis - Komiža - hotel Biševo - ubytování - klasický 3*hotel s polopenzí přímo u pláže - v pohodě. Vis je krásný ostrov s divokou přírodou, nedám na něj dopustit.
Brela Jakiruša - penzion Luka s polopenzí - klid, pohoda, malý rodinný hotýlek se skvělou atmosférou a milým personálem. Strava domácí, výborná. Do centrální Brely asi 40 minut pěšky promenádou kolem moře, cestou kavárny, romantické zátoky.
V obou případech bych ale raději volila červen nebo září, o prázdninách je asi i tady dost husto.
Všechny účastníky diskuze prosím, nehádejte už se. Určitě to ani jeden z vás nemyslí špatně. Chorvatsko je moje srdeční záležitost, letos jsme tam byli popatnácté - vždy v hotelu s polopenzí a tohle fórum ráda sleduji a přispívám do něho. Ať každý tráví dovolenou tak, jak mu to nejlépe vyhovuje!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 40
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.