Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Velika Prapratna na Pelješaci

Autor TOTTI 
Velika Prapratna na Pelješaci
18. 05. 2009 16:49
Prosím Vás, byl někdo z Vás na tomto místě, nebo nemáte nějaké informace o tomto ,,bohem zapomenutém místě"? Něco málo jsem si sehnal, ale není toho moc, v podstatě se jedná o takovou menší ,,zátoku" na Pelješaci, kousek od Trpanje na severu tohoto poloostrova. Předem děkuji za případné informace :-)
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
18. 05. 2009 21:27
Znám velice dobře, jedeme tam už po desáté. Ozvi se mi na soukromou zprávou, ptej se.
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
18. 05. 2009 22:32
Byl jsem tam v roce 2003 a projížděl kolem v 2006. Je to jediná vyloženě písčitá pláž na Pelješaci. Je to tam fajn, ale má to svá mínus. Pláž je celkem malá a pokud tam jste v sezónu, tak je voda dost zakalená. Ubytován jsem byl v apartmánu (tehdy tam byli jen 3, cca 200 m od kempu, který je podél pláže). Cenově vyšel ten apartmán na stejné prachy jak ten kemp (osoby, auto atd.), takže není co řešit.
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
19. 05. 2009 07:28
To musím zareagovat. Pletete si Prapratnu a Velikou Prapratnu. První je na jižním pobřeží, druhá na severním Pelješace. Na Veliké Prapratně nenajdete ani zrnko písku. Vodu jsem za ta léta zakalenou neviděla. Domků je tam cca 11, všechny prakticky přímo kolem zátoky.Není tam ani obchod, ani restaurace. Ovšem ani velké davy lidí.Nás to místo uchvátilo, jinému by se možná nelíbilo. Záleží na tom, co člověk hledá.
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
19. 05. 2009 09:25
:-) moc děkuji za každé info, ani jsem nečekal, že již druhý den zde něco najdu, děkuji!!!! :-) ale pokud ještě někdo něcé víte, klidně piště, rád si to přečtu a hlavně budu klidnější a informovanější!!!! :-)
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
20. 05. 2009 15:09
Ahojík,
místo to je opravdu nádherné, ale ta cesta dolů, to je mazec!! To už lepší cesta je na Crkvici, tam je také krásně grinning smiley. Miluji takovéto samoty. I já říkám "bohem zapomenutá místa".



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sara (20. 05. 2009 15:10).
Re: Velika Prapratna na Pelješaci
20. 05. 2009 15:54
Po super infu od Jajiny jsem natěšený jako malej kluk a teď ještě Sara píše, že to je skutečně bohem zapomenuté místo, tož já už nevím, jestli se umím ještě více těšit :-) Klídné místo, to je ta nejlepší dovča pro nás!!! :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.