Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

jako sardinky na pláži

Autor pepé 
pepé
jako sardinky na pláži
29. 07. 2005 14:08
Dost už těch velkejch kempů. Vždyť je to pořád dokola. Napište něco o minikempech v okolí Zadaru nebo všeobecně o malých rodinných kempech.
Vždyť ty velký mají internet. stránky a tam si všechno najdu.
avatar Re: jako sardinky na pláži
02. 01. 2009 11:08
Tak co pepé? Pořád nic? Asi to budeš muset řešit až na místě.....
Re: jako sardinky na pláži
02. 01. 2009 22:59
Pepe 4 km. od Zadaru v letovisku Borik je maly Kemp.smiling bouncing smiley
avatar Re: jako sardinky na pláži
04. 01. 2009 11:24
?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (15. 05. 2009 06:04).
Re: jako sardinky na pláži
14. 05. 2009 10:34
Ak hladas maly kemp ( fakt dost maly) s rodinnou atmosferou tak pod Omisom ai 8 km. Ja tam chdim uz 32 rokov stale na to iste miesto. Da sa objednat aj prives ( su len dva) a totalny klud hned pri mori.
Tu je web: www.autocamp-linda.szm.sk
Budes VELMI spokojny, vecsinou tam chodi stale ta ista partia z nemecka, ceska , slovenska a holandska a nektory ( napr. ja) aj 2 - 3 krat do roka. ( prave som sa vratil).
Re: jako sardinky na pláži
14. 05. 2009 12:16
Krásný a malý kemp je na Viru. Je posazený do malé zátoky,krásnou červeno hnědé skalky a úžasná písčitá pláž. Je to tam opravdu udržované.
Stín zajištuje borovicový háj. Fakt pohádka.
Mám pár fotek z letošního dubna,ale neumím je vložit.
avatar Re: jako sardinky na pláži
14. 05. 2009 14:27
i já zde s trochou do mlýna - za velkým a známým autokempem DOLE ( Živogošče ) jsou 2 malé rodinné kempy pod Biokovem, BOBAN ( zalesněný ve stínu pinií ) a ČISTE hned vedle. Oba jsou velmi dobře vybaveny a s malými přírodními plážemi "jen pro sebe", v Bobanu je i FKK, dají se zde pronajmout i plně vybavené stany nebo karavany ( zde je web. www.namakarskou.estranky.cz )



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (14. 05. 2009 16:09).
ED
Re: jako sardinky na pláži
14. 05. 2009 16:17
Kemp Boban je moc pěkný,ale nelíbí se nám pan Felbinger z Prahy-který má pronajatou část kempu,právě se stany a přívěsy a dělá jako by byl kemp jeho.
Majitelům kempu se to už také přestává líbit.Ale mají smlouvu.Pózuje na fotkách u recepce,ukazuje fotky celého kempu-on to má ale jen v takové mírnější zmole.To majitelé se starají jak mohou,nové sociálky,další rozšíření kempu a hlavně velká ochota
avatar Re: jako sardinky na pláži
14. 05. 2009 16:45
...tak to nevím, ale je-li to ten pán z fotky u recepce na stránce CK LifeTimeAgency s kterým jsem se tam také setkal, tak proti němu nemám žádných námitek, naopak nám vyšel s výběrem místa loni s velkou ochotou vstříc a podle mne se choval zcela profesionálně a vstřícně - rovněž tak i chorvatští majitelé, jak píšete. Pozadí smlouvy a intriky kolem toho, mne vůbec nezajímají, já i naší přátelé jsme byli v Bobanu i Čiste se vším vždy spokojeni...doufáme, že letos tomu nebude jinak, ale hlavně - jedeme tam za krásnou přírodou a ne panem Febingerem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (14. 05. 2009 17:06).
avatar Re: jako sardinky na pláži
16. 05. 2009 21:15
sslunicko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Krásný a malý kemp je na Viru. Je posazený do malé
> zátoky,krásnou červeno hnědé skalky a úžasná
> písčitá pláž. Je to tam opravdu udržované.
> Stín zajištuje borovicový háj. Fakt pohádka.
> Mám pár fotek z letošního dubna,ale neumím je
> vložit.

ale to je velká škoda,že neuvidíme hezké fotky zajímavých míst-zkus "Fotogfafie a mapky"/"Nápověda a instrukce pro uložení obrázků"/ zvládl jsem to i já-počítačový samouk.Hlavu vzhůru a do toho!!Pokud budu moci,tak samosebou pomohu smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 132
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.