Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Paddleboard ... smiling smiley

Autor Bessy 
Re: Paddleboard ... smiling smiley
01. 08. 2020 17:48
Milujene chorvatsko se to fb jmenuje.

Bessy nemas pravdu vyjmecne. Zrovna Decathlon je typicky... Kalhoty na koně a v navodu stoji zakaz jizdy na koni.

Nerikam ze uplne blby ale ta levna padla opravdu nevydrzi a nektere dokonce ani neplavou!

Ps a nebo si me najdete pres Wagnerski.cz na fb a video zaslu klidne mesengerem
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
02. 08. 2020 15:01
... couddy ... víš co ?
tak jeď do Pelhřimova ... .a ... grinning smiley

... ne ... jeď do Decatlonu a kup si oranžový pádlo (cena do 1 tis. Kč ... ) koupil jsem je před měsícem ... plave a nebýt toho, že na to stejný šlo asi 50 kg, který na něm loni drncaly 1000 km, tak jelo 3 sezonu ... stejně tak jako dva padleboardy (jedno pro dvě osoby) a dvě další pádla ... vše OK ... z Dacetlonu ...
...P.S. a na koně si tam doplňky nekupuj, když tak Ti pošlu adresu ...

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 08. 2020 06:02).
Re: Paddleboard ... smiling smiley
02. 08. 2020 18:40
Co bych dělal v Pelhřimově? smiling smiley
Decathlon se soudí s Lidlem o "ty špeky". To je známá věc. Nicméně kolegové si dovezli Crivit z Lidlu a pádlo je "mutace" F2. Já už tu před loni psal eskapádu s pumpou F2 z lidlu a pumpou po reklamaci origo F2.
S pádlem - ted jsem obejdnal v akci za 1600,- F2 - podobné. To z Lidlu nemá určité, za mne důležité, detaily. Ale jinak poslouží. Nevím, jestli vytratili tu dutinku, ale v Podgoře jim to lovil borec ze dna smiling smiley

Na koně máme kdyžtak Martina z Olomouce smiling smiley, to byl jen příklad smiling smiley. Ani běžecké boty tam nejsou na běhání. Jako decathlon dobrý, ale odsud podsud. Třeba stan ok. Péřovka ok, ale ty více technické věci někdy trošku problém... A já zrovna nejsem tak bohatý, abych si pořád dokola kupoval levné věci.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
02. 08. 2020 20:13
... couddy ... Martina z Olomouce neznám ...

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (03. 08. 2020 06:02).
Re: Paddleboard ... smiling smiley
02. 08. 2020 21:05
Martin Pospíšil tuším - prodává na závodišti.
Tvoje jména neznám.
Jsem spíš lyžař smiling smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
03. 08. 2020 08:39
Peťani, jen jestli se na to jeden nedíváte jako rekreační uživatel a druhý jako čistokrevný sportovec... neřknu-li jako na výrobní prostředek...
smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
03. 08. 2020 09:07
Paddleboard sice nemám, ale dle mých zkušeností bych hodnotil Sportissimo jako zboží 2 jakosti a Decathlon jako produkty 3 jakosti. Toť má zkušenost. Ale zase se v obojím skvěle reklamuje. Nic neřeší, žádná reklamační lhůta, rovnou dají prachy zpět. Ani zboží nevyměňují - to si potom musíš zase koupit znovu, pokud ho ještě chceš. alespoň tak je to v PM.
Re: Paddleboard ... smiling smiley
08. 08. 2020 14:44
Slavkov ano, instruktor paddle spinning smiley sticking its tongue out
Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 08:47
Příští týden má Lidl v nabídce paddleboard. Ptám se místních znalců, má smysl přemýšlet o koupi? Na rybník asi stačí, co větší vlnky Jadranu? Díky
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 10:12
Filhou, za znalce se teda nepovažuju, ale něco jsem s tím najel, myslím, že už 3 sezóny.
Podle mě jestli bude stačit do vln záleží spíše o dovednosti mořeplavce. My máme Aquamarina supertrip velikost 370 x 87 x 15 cm , nosnost 210kg, zvládne dva 90kg jezdce . Domnívám se, že tím, že má zakulacené konce je stabilnější než ty špičaté, ale zároveň pomalejší. Na jiném jsem nejezdil, ale chtěl bych to porovnat s užším a špičatým.
Jezdíme i možná půlmetrové vlny na vstupu do zátoky, ideálně kolmo proti vlnám, otočka pak musí být trošku rychlejší, ale dá se i bokem. Na klidném moři jezdíme i oba ve stoje a to už je dost o sehranosti. Samo že jsme byli několikrát ve vodě, kdy jeden zavangluje a do vody jdou oba. Ten z Lidlu bych asi klidně koupil a navíc bych sehnal ještě jedno pádlo, v Chorvatsku, konkrétně na Hvaru jsme sháněli ke kajaku (sestřenka zapoměla doma) a nesehnali jsme, jen taková spíš dětská.
Foukáme ho kompresorem co je k matraci, co zvládne a pak dotlakujeme dodanou pumpou, celkem makačka, mám i nástavec s automobilovým ventilkem na foukání kompresorem.
Je to super zábava, první den zjistíš, kolik svalů po těle vlastně všude máš.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 10:18
Pěkně popsáno, budu sosat info dál.
Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 12:32
Asi bych spíše zvolil prodejce, co se tím zabývá. Koukal jsem na ceny a moc se to v Lidlu od jiných neliší.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 18:48
Ahoj kupoval jsem značkový Skifo [shop.snowboardel.cz] v té době 7/2017 jsem za to dal 15500kč což jsem plakal yawning smiley doma jsem to hned ani neřekl smiling smiley Nelituji toho je to takový střed co se týká velikosti ok ,ale třeba Čavis má proti mě obr prkno . Záleží hlavně na provedení síla tloušťka 6" a více bych řekl ,že je dobrá .Slabší jsou méně tuhé ,jak vidím v Chorvatsku ,když to půjčují. Já s tím blbnu i ve velkých vlnách a ty co jsou slabší tak se nechytají . Nebo naložím obě holky a jedeme podél pobřeží na výlet . Je to makačka takhle zatížený ,ale co bych pro ně neudělal grinning smiley. Jinak byl na tom i Jirka Velmez ,když nás navštívil v Drašnici - byla sranda grinning smiley Kolega má na Čiovu ten z Lidlu ,když se poprvé prodával a má k tomu i to opěradlo a jezdí v zátoce stačí mu to ( je hubený a starší pán ) . Docela jsem přemýšlel ,že zakoupím ještě jedno prkno ,ale asi ne . Pak už jedině to s tím spalovacím motorem co se vyrábí na Moravě ,ale to je od 160000 použité sad smiley tak to nejsem blázen

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 21:53
Marťas no sranda záleží jestli myslíš jak jsem dojel(na čem) nebo jak jsem zkoušel tvoje prkno.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2021 22:08
Čavis má stejné jako já.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
09. 05. 2021 10:32
Jirko oboje kajak z roku 86 a pak tvoje zkouška na prkně oboje zaslouží obdiv hot smileyhot smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 09:19
filhou napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Příští týden má Lidl v nabídce paddleboard. . . . . má smysl přemýšlet o koupi?

Určitě ano, konstrukcí i provedením je to dobrý paddleboard. Jediný problém je, že mají tuším jen jednu nebo dvě velikosti, takže ne pro každého je ta velikost vhodná.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 13:48
Pár let máme dva "markeťáky":


Jako poměr cena výkon OK thumbs up

To co teď má Lídl je o nějaký tácek dražší, zase má již 2 komory / 2 ventily a vyjímatelnou střední ploutev.

Ty špičaté jsou opravdu o něco rychlejší (je to jako když porovnáváš proudění kolem laminátky a gumáku)...
U nás to slouží jako turistické vybavení bez nějakých vrcholověsportovních ambicí grinning smiley
Využíváme to i na dopravu na "naší" pláž (po souši téměř nepřístupná) včetně chladící tašky, stanu atd. Osadím "kajakový sedák", naložím, přiložím dcerku... a popoplujem thumbs up smiley

Pokud by byl záměr na tom jezdit (seriózně) ve dvou, tak je potřeba se poohlédnout po něčem delším s větším výtlakem.
Jinak také SUP vřele doporučuji. Buď vám to bude stačit nebo vás to nebude bavit nebo zjistíte, že potřebujete nějaké špičkové náčiní.
Případně není problém to prodat použité... poptávka zjevně je. Už jsem prodával v této "turistické třídě" jak použitý SUP, tak člun (Mariner 4)... a ani člověk moc netratí (při dobrém / akčním nákupu). V kontextu chorvatských půjčoven, při aktivním používání, naprosto bez debat...

Osobně teď zvažuji jeden SUP buď upgradovat na widsurfing... nebo ho prodat a koupit SUP s dírou hot smiley... pro stožár.

Jak již zde psali kolegové, ohledně drobných doplňků atd. Už záleží s jakou výbavou člověk běžně jezdí, ale ta redukce na autoventilek je super (cca 2€ na Alíčku), na nějaké výlety doporučuji nějaký vodotěsný "lodní vak" či barel (my třeba musíme vozit léky) a adekvátně si vymyslet uchycení. Pokud by jste to měli každý den vyfukovat, tak doporučuji dokoupit pořádnou pumpu i s vysáváním (pokud to ta přibalená nebude umět). Pokud vozíte více nafukovacích věcí, tak doporučuji nějaké redukce či spojky na hadice, ať netaháte třeba tři pumpy (na SUP, na člun, na matrace), vše redukovat z té pumpy na SUP (má nejvyšší tlak)!
Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 15:36
Martas. Dovedeš si představit mě s moji figurou na tom prknu? Já tedy ne. Radši budu sedět v bufetu a kochat se.thumbs up smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 15:52
Ajaxi klidně dáš 3 ožujska a popádluješ i do Italiano grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 16:15
Moje řeč, i s mámou grinning smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
11. 05. 2021 16:39
No, až to bude, budu se dívat na hlavní zprávy...thumbs up smiley

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Paddleboard ... smiling smiley
03. 06. 2022 11:39
Jak jsem psal možná někde výše. Já mám F2 z Lidlu z prvního roku, co to dam "zkusili dát". Tuším že za 6900,- na boardel shop apod je pořád za 14 900,- takže za mě dobrý. Dáme na tom ve třech (2+1) Gradac - Podacu a zpět. Zatím bez výhrad. Před loni Bačinky, asi 8hodinový trip, protože faktu foukalo...

Všem doporučuji spíše větší výtlak na moře a vlny. Pokud nemáte zkušenost se seakaykem. Důležité jsou vrstvy. Poměr výkon cena a kvality. Ty HF nejsou špatné. Je dobrý se mrknout, jestli to není jen jinak barevná replika nebo "dvojník" něčeho z oficiální nabídky. Beztak to tak bude.

Já už si moře bez paddle nedovedu představit, tahám to všude a to nejsem "vodák". Baví mě to, že to rovná celé tělo. A baví mě na tom metrové vlny. Dá se to. Je to cool.

A přiznám se, že ještě víc cool je to po třech škopcích. Ale když to umíš, tak jsou Ti škopky šumák smiling smiley

ps: navíc Karlovačko je osvěžující a působí jen prvních 10 minut smiling smiley
Re: Paddleboard ... smiling smiley
03. 06. 2022 12:12
coudy: Souhlas. Paddleboard je skvělá věc. Taky už si nedovedu představit, že bychom byli u moře bez nich.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 06. 2022 12:49
Tak letos malý upgrade SUP na WindSUP... F2 "s dírou" pro plachtu




Mám to doma asi 14 dnů a pořád nebyl čas to někde protáhnout ve větru... sad smiley

Jinak, některou tu naší HF Oceanu také vyměním za WindSUP, asi za HF Freesoul 3Tech WS 11'2'' s dírou grinning smiley
HF se osvědčilo a ten Freesoul je jediný WindSUP s kajakovým sedákem...
... k tomu chci do setu zkusit nějakou nafukovací plachtu, asi iRIG nebo AirRig nebo možná nějaké volné křídlo, uvidíme smoking smiley

Pokud by někdo měl zájem, tak vyjma druhé půlky července... se můžeme domluvit na nějaké zápůjčce (zatím 3x HF Oceana + F2 WindSUP s 3,5m2 plachtou).
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
04. 06. 2022 13:04
Letos chci vzít paddleboard poprvé k moři. Bude to premiéra i pro mě. Tak snad nás to osloví. Když tak čtu, příspěvky, tak by to mohla být sranda.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 06. 2022 14:53
Sranda bude, až začne foukat a skončíte v Itálii.....to se nasmějete.thumbs up smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 06. 2022 18:01
Lova, kde jsi jezdil na paddleboardu doteď? V Ostrožské?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
09. 06. 2022 18:20
Máme koupený z Lidlu už cca 3 roky a spokojenost. Letos koupen ještě jeden, opět v Lidlu. Ale jiný typ. Takže budeme mít o zábavu postaráno.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
10. 06. 2022 09:44
Bomiňo, právě že nikde. Bude to má premiéra. Tak si jen říkám, zda to nebude u moře velké sousto.

Ale na druhou stranu, sranda být musí. yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.