Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lezení - DWS

Autor Aleš Osmý 
Lezení - DWS
11. 07. 2011 21:02
Zdravím, potřebuju poradit.... . Nemá někdo tip na místo v Chorvatsku, kde se dá provozovat DWS ( takové to lezení po skalkách a útesech nad vodou ) ? Předesílám, že nehledám lezecké terény ( Omiš, Paklenica... ) protože sebou nebudu mít parťáka ( jističe ). Také by v tom místě měl být malý přístav, trh s ovocem a rybami.... . Děkuju za každou radu!!!!
Re: Lezení - DWS
14. 07. 2011 17:05
Fakt nikdo nic? Alespoň malou skalku v moři, po které by se dalo lízt....smiling smiley
avatar Re: Lezení - DWS
01. 12. 2014 13:46
Pořád nikdo nic?
A ty, Aleši 8., jsi na něco u moře narazil?
Venku je namrzlo,navíc ještě prší, tak nemám do čeho píchnout (podle HM) a ke Stiloušovi jsem si zakázal se "vyjadřovat". A žádný sport se tady už dlouho neprobíral, takže tak.
Navíc by to mohlo být zajímavé, kde padat ze skály bezpečně (chichi) do Jadranu.
Já jsem ale spíš na kolektivní míčové sporty.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.