Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ

Autor StaraDzaba 
PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
22. 07. 2008 22:49
Zdravím všechny
Në, že bych byl z motorkářů nějak odvázanej, ale tohle se jim, klukům ušatejm, vážně podařilo. thumbs up
V tomhle článku: http://www.motorkari.cz/... najdete kompletní popis trasy, kterou lze legálně projet přes Slovinsko, bez nutnosti platit mýtné nebo dálniční známku. Trasa je uvedena včetně fotografií všech důležitých míst, křižovatek, a cedulí na nich.

Díky kluci, ať vám ty mašinky jezdí, a ať se nám na nich přes prázdniny nepozabíjíte! thumbs up smiley

Vladimír
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
22. 07. 2008 23:04
Konečně další variace ta téma:" Slovinsko bez známky!" hot smileyhot smileyhot smiley
StaraDzaba napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny
> Në, že bych byl z motorkářů nějak odvázanej, ale
> tohle se jim, klukům ušatejm, vážně podařilo.
> thumbs up
> V tomhle článku: [www.motorkari.cz]...
> najdete kompletní popis trasy, kterou lze legálně
> projet přes Slovinsko, bez nutnosti platit mýtné
> nebo dálniční známku. Trasa je uvedena včetně
> fotografií všech důležitých míst, křižovatek, a
> cedulí na nich.
>
> Díky kluci, ať vám ty mašinky jezdí, a ať se nám
> na nich přes prázdniny nepozabíjíte! thumbs up smiley
>
> Vladimír


Ale to je přece to PDFko co tady už bylo mockrát od nějakýho čecha co tam žije... bylo to i někde v novinách...
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
23. 07. 2008 00:23
PEDRO, TO JE ABSOLUTNÍ NOVINKA - na těch stránkách to není ve formátu PDF ale v JPG!!!!!grinning smiley
avatar Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
23. 07. 2008 05:49
Mlho..o tomto už dobrou půl hodinu mluvíme......smiling bouncing smiley
VŠEM SE VELICE OMLOUVAM ZA NEVHODNY PRISPEVEK KTERYM JSEM UPLNE ZBYTECNE ZASVINIL TOTO FORUM nechal jsem se hloupe zmast nekolika vlakny resicimi nakupy a prodeje pouzitych znamek.
Uz se to nestane. Howgh
Anonymní uživatel
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
23. 07. 2008 15:07
Jenže, tys hledal způsob jak neplatit a přitom zůstat poctivej, a to přece není špatný.
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
09. 06. 2009 11:50
Pěkný den,
pojedeme do Crikvenice příští týden a stále zvažujeme, zda zaplatit slovinskou dálniční známku nebo to raději objedeme. Jsme z Domažlic, tak naše trasa povede přes Německo do Villachu a odtud přes Itálii. Mám ale problém. Když si zadám cestu přes Škoda-auto, vyjede mi, že za Trieste směrem na Kozinu se jede 7 km po dálnici. Tím bych si vůbec nepomohla ba naopak. Nemáte někdo s touto trasou zkušenosti, lze tento kousek dálnice objet???? Děkuji
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
09. 06. 2009 15:39
Moldanová Lenka napsal(a):
-------------------------------------------------------
za Trieste směrem na Kozinu se jede 7 km po dálnici.

To mě zajímá, sám tudy tak za dva týdny jedu.
To by Vás museli navést přes přechod Fernetti / Sežana na slovinskou A1. Netuším, proč, když to není ani nejkratší ani nejrychleší. Ale to je pouze teorie.

Protože na Škoda routeplanner, jak píšete, Vám nic takového neukazují, Vyzkoušel jsem si to teď a v obou nastaveních (nejkratší i nejvýhodnější) mi to v pořádku ukazuje na přechod Pese di Grozzana / Krvavi Potok. Tato silnice (E61) dálnici pouze kříží.

Asi na to blbě koukáte. Případně vyzkoušejte jiný plánovač. Pozn: já jsem do Škoda... zadal Udine - Kozina. Jestli jim to funguje nějak pofídérně, třeba to může mít vliv. Ostatně, tohle je dost dobře vidět i ma mapě bez plánovače.
Re: PŘES SLOVINSKO BEZ DÁLNIČNÍ ZNÁMKY LEGÁLNĚ
09. 06. 2009 23:08
Tak jedte jako do Terstu a pak pred centrem mesta podle ceduli odbočte na statovku na HR či Rijeku (italsky FIUME) - jede se pres vesničku za Terstem (OPICINA)-, vyhnete se slovinske dalnici a pojedete na slovinskou Kozinu a dal do Rupy (hranični prechod HR pred Rijekou)...zajedete jen takovych 10 km..
...do vyhledavače www.google.com zadej: mappa trieste cartina stradale ......pres Basovizzu do Koziny a na Rijeku - Crikvenicu...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (09. 06. 2009 23:28).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.