Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?

Autor fandawww 
avatar smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:05
Luxusním nebo starou plechovkou?
Toto téma jsem založil,aby se nikdo nebál cestovat s jakýmkoliv autem.Co servis atd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fandawww (14. 07. 2008 21:18).
...á tady si někdo potřebuje namasírovat ego sdělěním jakou má káru.
A co že má toto vlákno společnýho s Chorvatskem?
(tipnu si jo? ty máš určitě nějaký fauvé v plný palbě,na hlínách a t.p)
avatar Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:21
Ty máš možnost na tak diametrálně rozdílný výběr vozového parku? Vždyť to záleží přece na individuální situaci každého jedince! Určitě bych nejel starou plechovkou, která se zavaří ještě před Vídní !
Jestli jsem tě urazil tak sorry,ale nemohl jsem si pomoct. Tu reakci jsem psal před tím než si svůj příspěvěk upravil a doplnil tam tu druhou větu ;-)
avatar Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:25
To beru.angry smiley
avatar Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:27
Kluci,jestli chcete vědět s čím se jezdí k Jadranu tu je odkaz:

[www.ihvar.cz]
Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:30
Letos Bentley Continetal GTCyawning smiley. Ferrari a Lamba má už každý pošuk a ještě by si mě pletli s našimi "disciplinovanými" fotbalisty. drinking smiley
Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 21:40
Tak mam obavu, ze prvni prizpevek se tu nejak nepotazal s nepochopenim. Ja to chapu tak ,ze tazatel chce udelat jen pruzkum. Pocitam ze se zde najdou lide co jezdi favlem, stejne jako audinama, ne?
Pokud nekoho zajima kde je na makarske ford servis, tak v Metkovicu. Hlavne at jej nepotrebujete.
Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
14. 07. 2008 22:04
Ještě nevím v čem pojedu. V garáži mám připravený černý Mercedes spolu s Audi A6 a venku je Porsche Carrera GT a tak ještě nevím.spinning smiley sticking its tongue outsmiling smileysmileys with beer
to couddy
..jel jsem kolem tento pátek cestou domů(přes Bosnu se zastávkou v Mostaru) a taky jsem ho zaregistroval..,vzhledem k tomu že jsem jel autem této značky,tak mě nějak podvědomě potěšilo že kdyby něco....nakonec nebyl potřeba a cesta proběhla bez problému - pokud nepočítám 20 euro bosenským policistům za údajné překročení rychlosti.Ale věděl jsem do čeho jdu,jel jsem přes Bosnu už cestou tam a vzhledem k tomu že s radarem stáli cca každých 20km jsem s tím že mě to může potkat tak trochu počítal(byť jsem se snažil vchechna omezení dodržovat - maj to ale tak šikovně udělaný že nachytat lze asi kohokoliv:-) ) I to jednání s policisty byl svým způsobem zajímavý zážitek..maj připravenou celkem zajímavou story o tom jak musíte s účtenkou zpátky 10km do města,kde v bance pokutu zaplatíte,oni si zatím nechají vaše doklady.......ale nakonec že jste to vy tak se samozřejmě najde i jednoduší řešení a ušetří se spousta byrokratických úkonů ;-)
čoko
Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
15. 07. 2008 16:39
Kdyz jsem se stehovala natrvalo do Tucepu,nasi mi vezli vsechny veci polskym fiatem.Jeli pres hory(Banja Luku) a pekne varili.Stali kazdych 100m.Bylo to v roce 1985
avatar Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
15. 07. 2008 17:30
nevím, proč se zakládalo toto vlákno když sem založil stejné v OSTATNÍCH :-( eye rolling smiley
avatar Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
15. 07. 2008 20:10
Velocipédisto.......tož si to tak neber on je ještě mladej,ale mohl bys založit nové vlákno...třeba....Na jakém kole jezdíte do HR..........to tu eště nééénííííí!!!!smileys with beer
Re: smoking smileyJakým autem jezdíte do Chorvatska?
15. 07. 2008 23:25
zrusit duplicitne vlakna
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 198
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.