Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dá se objet Víden? někudy na Seyring??Deutsch Wagram..Schwechat?

Autor dušan 
dá se objet Víden? někudy na Seyring??Deutsch Wagram..Schwechat?
09. 07. 2008 15:22
Ahoj,dnes jsem mluvil s člověkem co mě nedoporučuje jízdu v tento pátek kolem obědu-přes Víden. on má najetou trasu někudy( nevím přesný nazev vesnic-měst) někudy na Seyring. a pak sjet skoro k Vídni kde se dá najet na A2 a směr Graz...čekám na jeho přesnější info,ale jestli to nebude tady vadit jako OT, a jestli má někdo najetou podobnou cestu,Díky za námět.
Jinak se tu zatím orientuji,jako nováček,možná se někdy blbě zeptám-díky za pochopení:-))
kdyby někde na foru bylo poisováno podobné téma-díky za link a klidně tohle new téma at Admin smáznesmiling smiley
mějte se fajn.

tudy: [bec%20Brno%3Edeutsch%20wagram" rel="nofollow">www.mapy.cz]
a pak na Schwechat...tunelem a najet na tu A2... mezi Deutch Wagram a Schwechat je určitě cesta která není na této mapě...
tak nevím no...vypadá to že by se tama dalo jet...eye popping smiley
edit:nějak se mě na mapě neukazuje ta cesta tučně vytištěná..thumbs up smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil dušan (09. 07. 2008 16:21).
Anonymní uživatel
Re: dá se objet Víden? někudy na Seyring??
09. 07. 2008 15:42
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (14. 03. 2018 23:55).
Re: dá se objet Víden? někudy na Seyring??
09. 07. 2008 15:51
díky díky!!! jedeme od Brna,tak není problém jet na Poštornou...mrknu na tu mapu.
Díkes!!
Re: dá se objet Víden? někudy na Seyring??
09. 07. 2008 15:53
Perfektní průjez Vídní.

[www.ihvar.cz]
Anonymní uživatel
Re: dá se objet Víden? někudy na Seyring??
09. 07. 2008 15:58
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (14. 03. 2018 23:55).
Re: dá se objet Víden? někudy na Seyring??Deutsch Wagram..Schwechat?
09. 07. 2008 19:05
jj, Brad mě navedl na vlákno s mapkama od MIDAXe a již jse srozuměn a vytisknuto!!
Tak snad to pochopím a uspěšně zvládnu!!
Díky všem.
Dušan
Trasu Poštorná - Reintal - Hohenau - Angern - Ganserndorf - spojka S2 - A23 -A2 jsem jel tam i zpět. Je to o cca 15 km delší než z Reintal doprava na Vídeň, ale naprosto plynule, jednoduše skoro pořád rovně projedete Vídní ( jenom odbočíte doleva z 8 mičky za železničním podjezdem na světelné křižovatce na Graz) , po Vídeň žádné staveniště, dobrá cesta, jenom nějaké vesnice jako na jižní Moravě, mému dovolenkovému tempu dostačující.
Cestou zpět nesledovat cedule na CZ,Praha,Brno atd., jenom jet pořád rovně směr A23, potom D8 Gansendorf a je to.
Pro ty, co je vhodná trasa na Břeclav, myslím celkem ideální .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.