Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cestování s karavanem

Autor vočko 
cestování s karavanem
04. 07. 2008 14:12
Hledám vhodnou trasu Praha-Zadar s karavanem,ve všední den.Poradí mi někdo?Díky
avatar Re: cestování s karavanem
04. 07. 2008 16:11
Když je již v HR dálnice tak ji využívám plně i když je to drahé.Když ještě nebyla tak jsem si staré cesty přes Plitvice užil až,až. Není o co stát.Sólo se člověk může "KOCHAT" krajinou,ale s přívěsem v žádném případě.To na dálnicí je to jiné,krásná odpočívadla na zastavení se soupravou,čerpací stanice a plné využití cesty v mém případě se zapnutým tempomatem,nastaveným na 85 km/hod v podstatě až k moři.Nikdo na mne nehouká,nikomu nepřekážím a i spotřeba je znát.Kochání si užiji na cestě kolem moře po té jejich Jadranské magistrále.Jezdím přes Rakousko a Slovinsko.Letos Slovinsko objedu mimo dálnici po trase,která tady je na fóru.Těch pár km do Mariboru snad zvládnu a pak již na konci Mariboru se napojím na již několik let známou trasu na přechod Macelj a pak na novou HR dálnici.V loni jsem již po ni jel.Do Zadaru se sjede buď exitem Zadar 1 nebo 2.Jezdím,ale v týdnu,abych nespálil spojku v zácpách.I tak se sem tam něco vyskytne.Vyjíždíme navečer a pak po půlnoci přespíme do rozednění na odpočívadle v HR a pokračujeme dolů k moři.Odpoledne jsme v pohodě na místě.Letos vyjíždíme 16.7. na tři týdny.První zastávka někde u Zadaru a pak asi postupně poznávačka dolů na jih.Jeden kemp se po pár dnech omrzí tak je třeba změnit lokál.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.