Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa přes Maďarsko a Srbsko

Autor Filip 
Trasa přes Maďarsko a Srbsko
09. 06. 2008 16:32
Letos jsem do Chorvatska chtěl zkusit jinou cestu než obvykle. Máte někdo zkušenosti z cesty Bratislava-Budapest-Szeged-Novi Sad-Ruma-Šabac-Loznica-Zvornik-Sarajevo-Mostar-Metkovič ?
avatar Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
09. 06. 2008 20:13
Zkušenosti s touto cestou sice nemám ale také by mě to zajímalo. Teď budu muset končit ale zejtra to spočítám na routeplaneru a uvidíme. Rozvrhnout to do dvou dnů a spojit to sprohlídkou nějakého města by mohlo bejt docela zajímavý.
avatar Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
10. 06. 2008 17:38
Tak jsem to spočítal Praha-Orebič 1412km. Také by mě zajímalo jestli má někdo s touto cestou nějakou zkušenos.
avatar Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
10. 06. 2008 22:00
Já mám zkušenost, ale jen po Szeged a Novi Sad, protože jsme pak dál pokračovali Srbskem. Szeged - doporučuji k přenocování - velmi jednoduché ale čisté chatky v kempu - skoro/ asi 3 km/ od hranice se Srbskem. A asi 5 km je pak na opačnou stranu hranice s Rumunskem. Szeged je město velmi pěkné - centrum, dále se tam pořádají závody v kajacích na stojatých vodách / je vybudovaný krásný kanál/ - a manžel jako bývalý kajakář si to tam užil, a my taky. Ráno jsme pak čerství jeli dál.
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
18. 06. 2008 09:24
Nevite nekdo kde se daji ziskat nejake blizsi informace o cestovani po Srbsku? Napr. kde se plati jake poplatky za silnice, jestli je tam mozne ty poplatky platit kartou, jestli a kolik stoji se da sehnat ubytovani na jednu noc po ceste. Uvazuji, ze pres Srbsko pojedu do Cerne hory. Planovac tras mi to vyplivl jako nejlepsi cestu, ale nemohu o tom Srbsku nikde sehnat poradne informace.
PetrM.
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
18. 06. 2008 09:41
To sazex:
zkus třeba stránky srbského autoklubu (u nás ÚAMK), nějaké infomrace tam jsou (v levém menu Korisne informace a pak horní menu Putarine, Cene goriva apod.).
PetrM.
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
18. 06. 2008 09:43
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
18. 06. 2008 11:44
Diky. Snad to z toho rozlustim :-) Koukal jsem, ze ti lotri maji dvoji ceny.
PetrM.
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
19. 06. 2008 07:12
Jojo, cizinec není našinec.
chodac
Re: Trasa přes Maďarsko a Srbsko
19. 06. 2008 09:45
Z noviho sadu prý za velmi dobrých cenových podmínek jede k moři autovlak. Tak hledejte
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.