Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Na motorce přes Maďarsko

Autor Janka86 
Na motorce přes Maďarsko
02. 06. 2008 09:56
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s cestou do Chorvatska přes Maďarsko.Plánujeme cestu Ostrava- Bratislava- přes Maďarsko na Varaždin- Plitvice- Primošten. Dá se to zajet na jeden zátah a nebo je lepší přespat např. na Plitvicích?
avatar Re: Na motorce přes Maďarsko
02. 06. 2008 13:37
pouzij hledani. jak jet pres madarsko tu uz bylo pouzito hodnekrat.
Re: Na motorce přes Maďarsko
02. 06. 2008 13:44
Já vím, jak jet přes Maďarsko, vše jsem četla. Jde mi o to, jak se to dá zvládnout na motorce. Je to totiž úplně o něčem jiném než autem. Jde mi spíš o celou cestu do Chorvatska na motorce. Kde a jak tankovat, spát, odpočívat atd.
Re: Na motorce přes Maďarsko
02. 06. 2008 18:13
Janka86 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti
> s cestou do Chorvatska přes Maďarsko.Plánujeme
> cestu Ostrava- Bratislava- přes Maďarsko na
> Varaždin- Plitvice- Primošten. Dá se to zajet na
> jeden zátah a nebo je lepší přespat např. na
> Plitvicích?

S cestou přes Maďarsko zkušenost nemám,ale v roce 2000 jsem jel na stařičké Hondě XL 600 RM ve dvou trasu Náchod - Podgora na jeden zátah celkem bez problémů !
Jirka_V
Re: Na motorce přes Maďarsko
02. 06. 2008 19:22
Ahoj,

predloni jsem absolvovla cestu do Primostenu na masine"pravda v CRO po dalnici". Cesta v Madarech uplne v klidu. Na jeden zatach jsem toho mel jako Honza buchet. Kazdopadne prijedes, padnes a budes fungovat az druhy den :-). Ale to jsi ikdyz jedes autem :-)
Re: Na motorce přes Maďarsko
03. 06. 2008 00:05
Záleží co vydrží tvůj zadek a záda,časově to problém určitě není.smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 141
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.