Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Chorvatska bez masných výrobků

Autor zdenny 
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 11:39
Dneska je o tom zase nějaký článek na www.slobodnadalmacija.hr.
Pagos
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 12:47
v Slobodnej sa dnes pise, ze turisti z EU mozu prist aj s masom a mliecnymi vyrobkami

[www.slobodnadalmacija.hr]
evice
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 14:16
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> v Slobodnej sa dnes pise, ze turisti z EU mozu
> prist aj s masom a mliecnymi vyrobkami
>
> [www.slobodnadalmacija.hr]
> articleType/ArticleView/articleId/10039/Default.as
> px


Má někdo chuť přeložit diskuzi pod tímto článkem? Bojím se ale, až si to přečtu, že mě přejde po těchto pár dnech i ten zbytek těšení, co ve mně zbyl.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 14:26
Evice
> Má někdo chuť přeložit diskuzi pod tímto článkem?
> Bojím se ale, až si to přečtu, že mě přejde po
> těchto pár dnech i ten zbytek těšení, co ve mně
> zbyl.


Tak to nepřekládej a pořád se těš. Přece díky pár komentářům si nenecháš zkazit dovolenouyawning smiley
evice
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 14:30
a.n.d.y napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Evice
> > Má někdo chuť přeložit diskuzi pod tímto
> článkem?
> > Bojím se ale, až si to přečtu, že mě přejde po
> > těchto pár dnech i ten zbytek těšení, co ve mně
> > zbyl.
>
>
> Tak to nepřekládej a pořád se těš. Přece díky pár
> komentářům si nenecháš zkazit dovolenouyawning smiley

a.n.d.y máš pravdu, jen mi z těch posledních pár dní je dost smutno, já se těším vždy jak malá holka, div nestříhám metr, baví mě dokonce i ten chaos před dovolenou, ale budu se snažit zachovat dobrou náladu, těch ostatních starostí je dost a dost. Takže přeji všem moc pěknou a vydařenou dovolenou.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 14:49
myslím, že jsi na tom stejně jako většina. Jedeme až v srpnu, seznam mám už 14 dní napsaný, pořád přemýšlím co dopsat, koukám na fotky, video z předešlých let, pořád se doma o tom bavíme...Už aby bylo 4.8.2008 (sice asi budu muset na chviličku do práceangry smiley)...Už se vidím, jak si relaxuji na pláži hot smiley
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 15:02
Tak, tak taky se už numůžu dočkat. Sportka je už z pola vyškrtaná hot smileyhot smileyhot smiley
ještě 24 a je to tadyyyyyyyyyyyyyyyyy. thumbs up smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 15:26
TO : FIDO Ty jsi teda strejček FIDOthumbs down Kam na ty zprávy chodíš do hospody?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ttom (05. 06. 2008 15:26).
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 16:36
To je škoda, že už můžeme mít jídlo sebou. Měli jsme to vymyšlené takto: Vydlabeme bochníky chleba a nastrkáme tam řízky a pečené maso. To by v tom byl čert, aby se někdo na hranicích hrabal v pečivu.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 19:57
pak333 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To je škoda, že už můžeme mít jídlo sebou. Měli
> jsme to vymyšlené takto: Vydlabeme bochníky chleba
> a nastrkáme tam řízky a pečené maso. To by v tom
> byl čert, aby se někdo na hranicích hrabal v
> pečivu.


Super nápad! A ještě využít tajné skrýše v autě. Tam se toho vleze.
pagos
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 20:03
Radsej to neprekladaj, hlavne prispevok o PVC sáčkoch na smeti, v ktorých si máme vyviesť aj to čo tam necháme.......
pagos
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 20:07
Ja uz iba 20 dni..

Najprv ale idem povzbudit Vasich na EURO proti Portugalsku!! smileys with beer
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 20:49
[www.novinky.cz]
Platnost zákona je odložena.
Chorvatské úřady se rozhodly odložit platnost zákazu dovozu masných a mléčných výrobků do země, který byl zaveden od 1. června. Odklad účinnosti zákazu začne platit buď už v pátek nebo nejpozději v pondělí, podle toho, jak rychle se ho podaří zveřejnit v oficiálním věstníku. Tak hurá do obchodu na salámy...
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 21:55
Jedu 10.6 a přestože mám pobyt v hotelu all inclusive tak mne to nenechává klidným - cestu mám rozvrženou na 2 dny - nocleh na Plitvicích a na cestu vždy vezu trochu potravin . Při představě že se mi bude někdo hrabat v kufru jako při cestě do NDR v 80 tých letech a následné fronty na hranicích mne od dalšího pobytu v HR odradí.No snad to ti papaláši stihnou do 10.6. se dohodnout .Nechci na HR jen vzpomínat.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
07. 06. 2008 01:01
na tomto všetko sadohodli len ministry účinnosť odkladu mala rozhodnúť len dnes europská komisia. tak treba počkať zajtra by to malo byť ofic. Ale nepochopím prečo všetci robia takú vedu ved všade v chorvátsku vo väčších mestach su metra tak nevidím problém nakúpiť suroviny ako je meso kúpiť tam. pa a prajem všetkým krásnu dovolenku ja idem 1.7.

smileys with beer hot smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 07:47
fifina napsala:
Ale nepochopím prečo všetci robia takú vedu ved všade v chorvátsku vo väčších mestach su metra tak nevidím problém nakúpiť suroviny ako je meso kúpiť tam.

Nejde ani tak o peníze, jak o to, že nechci čas určený pro odpočinek a relax zabíjet v obchodech a márketech, na úkor odpočinku a výletů. Obchodů si užiju běhěm roku dost DOMA ! ! ! Pokud ale máš nákupy jako hobby, nic proti !
Mirus.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (09. 06. 2008 07:50).
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 07:50
tak tak..přeca nejedu za nákupama ale za odpočinkem..to co si dovezu z domu tak mám hotové do 15 minut a hurá na pláždrinking smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 10:06
Pro mě je tak ztrata času lezt po krámech mi taky kupujem vetšinou pečivo.ovoce a zeleninu zbytek vezu z domova tak též mám do pul hodky vařeno a užívam si odpočinku.Přeji všem krasnou dovolenou
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 11:30
já bych byl pro takovou srandu...každej by si strhl z paštiky (podle jeho chuti) to víčko a nalepil místo znaku CZ na zadní sklo a v tem by byl čert aby nás Slovinci nepustili na tu jejich pidi dálnicu bez známky a i Chorvati by nám něco slevili na mýtném smiling bouncing smiley






Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (09. 06. 2008 11:33).
co nakupis doma nakupis aj tam tak neviem o com to je a este aj mozno lacnejsie ako tu.kolkorat sme viezli vela veci domov takto si vzdy kupim co bude treba
janaV.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 13:50
To by mě moc zajímalo, cop vaříte, že to máte do 15 min. hotové? eye popping smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 14:03
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> co nakupis doma nakupis aj tam tak neviem o com to
> je a este aj mozno lacnejsie ako tu.kolkorat sme
> viezli vela veci domov takto si vzdy kupim co bude
> treba


Např. těstoviny - příprava 15 min. ohřátí a zahuštění ins. jíškou hovězích plátků cca 10 min. na druhé plotněspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 17:35
Našel jsem tento odkaz [www.hotovky.cz]

MirekŠi
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 17:39
Doufám, že se toto téma nezvrhne v diskuzi, zda se dá jídlo připravit do 15 minut, či ne
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 17:48
Vysvětlí mi někdo, prosím, jakou souvislost lze zde hledat se základním názvem této sekce, (pro jistotu, aby mi bylo rozuměno, připomínám název) Doprava ? I.K.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 18:16
Těžko, velice těžko..., ale jak vidíš, je to už na 6-té stránce
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 18:45
...to je dost, že se objevil strejda Lubin...i když sem tam něco na OSTATNÍM taky má...smiling smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 18:54
Drahý synovče Bessy, strejda se neozýval, paštiky mě jaksi nezajímaly, a dost mě ta diskuze o tom překvapila
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
09. 06. 2008 20:06
...Lubine...máš pravdu...paštiky na dopravě...to není zrovna košer...všechno to bylo hodně spontánní a jako rozbouřený Jadran...věřil jsem, že zvítězí zdravý rozum ale nenechalo mě to lhostejným...paní navigátorka mi tvrdila..." uvidíš, že to Chorvati zruší...počkej pár dní, nic není tak horké, jak se uvaří...podívej co bylo s pasy..."...měli jsme se vyjadřovat na foru k tomu příslušnému...třeba OSTATNÍm...
...takže ahoj na vláknu jaké bude ( v pátek ) počasí....brrr naskočila mi husí kůže....yawning smiley...napsal bych něco " od plic "...ale stejně bych nic nevyřešil...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (09. 06. 2008 20:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 238
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.