Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Chorvatska bez masných výrobků

Autor zdenny 
Tak to je super zpráva pro všechny země, které vlastní moře, protože jim určitě přibudou turisti a do přihlouplého Chorvatska se konečně přestane jezdit. Byl jsem na začátku 90 let 3x v Chorvatsku a byl jsem nadšen, ale po zkušenosti z roku 2001 jsem silně zaujatý a všem doporučuji ostatní státy - Rumunsko super, ceny zadarmo, moře čisté a minimum lidí, žádný zákaz stejně jako v Bulharsku a kdo hledá členité pobřeží tak Korsika nemá konkurenta - navíc strašně příjemní lidé. Bombonek na konec - Sardinie - letos přímé lety z Prahy do Olbie či Sassari a cena zpáteční letenky do 5 000Kč !!!!! Chorvaté přeji hodně štěstí a hlavně - hodně let už u koryta mlaskáte, ale letos začínáte chrochtat !!!!!
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 14:36
Rumunsko, vřele doporučuji vzít si s sebou úplně všechno, a přibalit něco pro celníky a děti, až budou škemrat. Bulharsko, vřele doporučuji vzít si s sebou čistou vodu aspoň do vany, jelikož v moři si neuvidíte ani do pasu. Možná ta Korsika, pokud někdo rád úmorný vedro a pustiny a Sardinie možná. Pořád se to ale nedá srovnávat s Chorvatskem, a nezáviď jim, že si vyválčili moře...Nezaujatětongue sticking out smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 15:11
To PavelH

S tím mořem v Bulharsku (i Rumunsku) si to trochu přehnal. Budeš se divit i tam mají modré vlajky a je VIDĚT až na dno.
A pokud se Chorvatskem jen projíždí ? Je potřeba to nějak dokazovat confused smiley
Na Jadran jazdim uz 25 rokov. Dalo by sa povedat, ze dnes je mi jedno, ci mozem alebo nemozem vozit so sebou potraviny a podobne. Myslim, ze to dokazem zaplatit. To, o com je tato tema ma ale dost uraza. Je jedno, ci som Slovak.alebo Cech. Oni v tom rozdiel nevidia a stale nas oboch povazuju za jeden narod, to len pre tych, co si myslia, ze to oznacenie patri len jednym. Tak ako pre nas su oni vsetci Juhoslovani. To len pre tych co si namyslaju, ze o nas Slovakoch tam maju nejaku inu mienku. Zacal som k nim jazdit uz za mlada. Vtedy sme skutocne vsetky potraviny, vratane zemiakov, zeleniny, vajec, skratka vsetko vozili so sebou. Jednoducho preto, ze sme to doma dopestovali "zadarmo". Vozili sme so sebou aj palivo pre auto, lebo u nas na ciernom trhu ho bolo dost a lacne. Nebyt toho, nepoznali by sme Jadran a mozno by sme k nemu ani nemali ziadny vztah. Dnes tam jazdime zo zvyku. Citime sa tam ako doma. Vzdy sme si mysleleli, ze nas aj oni maju radi. Dnes uz maju radi len niektorych? To je trosku sklamanie po tolkych rokoch. Nikto ma totiz nepresvedci, ze sa odrazu zmenili, oni boli vzdy taki, len to nedali najavo. Neda sa nic robit treba sa s tym naicit zit. Aj nas postoj k nim musi byt len odzrkadlenim toho ich. Skutocne je urazlive nechat si niekoho, koho by sme doma nepustili za plot, hrabat sa v nasich batozinach aby povedal, ze to, lebo ono je suce tak akurat vyhodit do smetiaka. Casy sa menia, nie sme odkazani na to, aby nam niekto urcoval, co ano a co nie. Chvalabohu, mame moznost vyberu. V kulturnom svete musi byt na kazdom ako sa rozhodne. Je mi jedno, ak niekto chce zobrat si zo sebou cokolvek, nech si to berie, preco mu to ale zakazovat. Mam rad dobre jedlo, hodne sa stravujem mimo domov, ale od maminky je od maminky. Casto idem do restauracie len preto, ze som jednoducjo lenivy si sam varit. A vy vsetci, co sa tu vychvalujete, ako si to mozete dovolit, nehovorte, ze by ste si radi nedali nieco domace, len Vam chyba chut do toho, urobit si to. To nie je o peniazoch.
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 17:48
Tisíce turistů tohle fórum nečte a ani o něm neví.Tak nic neřeší a těší se na dovolenou.Zbytečně se to tu nafukuje ale ještě nikdo nenapsal jak to opravdu chodí.Myslím že to bude jako každý rok.Tak hlavně hezkou dovolenou.smileys with beer
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 17:58
A co Jirka z Rijeky, už se dlouho neozval na žádném vláknu. Mohl by nám k tomu něco napsat.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 20:10
TO: Pavel.R tak se koukni na to video od Jakona jak sacujou zavazadla a to ukazali urcite ten lepsi prubeh kontroly.thumbs down
cccccxycxy
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
03. 06. 2008 23:03
Nevim o cem je tady rec. Jsme cleny EU, tudiz nikomu z EU se nedovoli nic dovezt.
Neni to tak davno co celnici na care delali to same.
Dle meho nazoru je to diskriminace vsech turistu z EU.
Chorvatsko tim zretelne deklaruje, ze nema zajem o turisty z EU.
Jedte tedy dle sveho uvazeni tam, kde nikoho nediskriminuji.
Nemusite mit obavy z toho, ze jsme sami kdo tam vozi potraviny a alkohol.
I ostatni turiste ze zemi EU si tam take vozi sve potraviny a alkohol.
Nakonec sami chorvati jezdi z istrie pro mnoho potravin do Italie.
Vztahovat to jen na nas je velka chyba, vzdyt EU jsou stovky milionu obyvatel.
Cekaji snad chorvate turisty z Faerskych ostrovu, Norska, Svycarska ci zamori ?
To se jim ten turisticky raj skutecne malinko zmeni.
Hlavu vzuru a hledejme nove nepoznane zeme.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 01:40
Teď mě informoval kolega,co je schopen udělat jejich domácí,aby nepřišel o českou klientelu.Již 12 let jezdí s partou kamarádů do upraveného rybářského domku na samotě na Hvaru. V půlce června pan domácí,který bydlí v Záhřebu předá první partě klíče od domku a inkasuje první půlku peněz na parkovišti u Záhřebu a v půlce září si přijede pro zbytek peněz a vezme si klíče.Pro něho výhoda.Celou sezónu po něm nikdo nic nechce a chlapi mu tam ještě něco opraví.Vzhledem k tomu,že domek je na samotě a první miniobchod se základníma potravinama je 6 km po špatné silnici všichni letošní dovolenou odřekli !! Za dva dny pan domácí volal,že neni probléma ať všichni přijedou.První partu,která nastupovala tuto neděli čekal před Chorvatskejma hranicema a převzal od nich všechny potraviny do svého auta.Přejel přes přechod a tam si je zase rozebrali. Takhle to bude dělat co čtrnáct dnů každé partě.Prostě fígl jako prase. Bohužel náš domácí by se na nás maximálně vyprdnul.grinning smiley
Pedro
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 03:10
To co projede ten chorvat za hranice a zpátky je asi tak právě tolik, co ušetří ti češi že to koupili v Lídlu a né v nějakém supermarketu ve vnitrozemí v Chorvatsku...

Myslím že se to tady zbytečně celý dramatizuje, možná teď udělají bubu, ale až se jim tam povalí tisíce aut přes hranice denně tak budou akorát mávat a po nějakém žrádle ani nevzdechne pes... Kdyby začali kontrolovat tak bude kolona až do Gratzu....

Nějaký že nás měli rádi? Čím se to tady dojímáte - jaký rádi? Proč? Máte snad vy rádi lidi co potkáváte na ulici? Respektujete je, chováte se k nim slušně (teda měli by jste pokud vzhlížíte spíš ke Švýcarsku než ke Kremlu a naší vládě)ale to je všechno. Je to byznys a rádi nás mají jen proto že jim vezem peníze.
nadáváte snad do očí svým zákazníkům. Zlomíte se v pase, uctivý služebníček, má poklona... (hurá peníze nese...)
Jinak jste pro ně cizí lidi stejně jako 99,99% lidí které jste dneska potkali na ulici ve vašem městě a kteří na vas nekompromisně vydělají když budou mít šanci (někteří ve shodě se zákonem a někteří i mimo zákon...)

Po X letech ježdění do Chorvatska když mi to zdraží začít tvrdit že to tam je hnusný je ubohost. Moře a pobřeží mají bezkonkurenční, Rumunsko, Bulharsko a Itálie se s tím nemohou rovnat.


Všichni tady nadáváte na Chorvaty, hlavně se cítíte strašně ponížení ( přiznejme si po pravdě - jsme tak ješitní a nebo jde přece jen o ty peníze... ? thumbs up smiley ) a co takový amíci a jejich vstupní procedury do USA? To by jste se asi zastřelili z té potupy, což?
Anonymní uživatel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 05:58
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To co projede ten chorvat za hranice a zpátky je
> asi tak právě tolik, co ušetří ti češi že to
> koupili v Lídlu a né v nějakém supermarketu ve
> vnitrozemí v Chorvatsku...
>
> Myslím že se to tady zbytečně celý dramatizuje,
> možná teď udělají bubu, ale až se jim tam povalí
> tisíce aut přes hranice denně tak budou akorát
> mávat a po nějakém žrádle ani nevzdechne pes...
> Kdyby začali kontrolovat tak bude kolona až do
> Gratzu....
>
> Nějaký že nás měli rádi? Čím se to tady dojímáte -
> jaký rádi? Proč? Máte snad vy rádi lidi co
> potkáváte na ulici? Respektujete je, chováte se k
> nim slušně (teda měli by jste pokud vzhlížíte spíš
> ke Švýcarsku než ke Kremlu a naší vládě)ale to je
> všechno. Je to byznys a rádi nás mají jen proto
> že jim vezem peníze.
> nadáváte snad do očí svým zákazníkům. Zlomíte se
> v pase, uctivý služebníček, má poklona... (hurá
> peníze nese...)
> Jinak jste pro ně cizí lidi stejně jako 99,99%
> lidí které jste dneska potkali na ulici ve vašem
> městě a kteří na vas nekompromisně vydělají když
> budou mít šanci (někteří ve shodě se zákonem a
> někteří i mimo zákon...)
>
> Po X letech ježdění do Chorvatska když mi to
> zdraží začít tvrdit že to tam je hnusný je
> ubohost. Moře a pobřeží mají bezkonkurenční,
> Rumunsko, Bulharsko a Itálie se s tím nemohou
> rovnat.
>
>
> Všichni tady nadáváte na Chorvaty, hlavně se
> cítíte strašně ponížení ( přiznejme si po pravdě
> - jsme tak ješitní a nebo jde přece jen o ty
> peníze... ? thumbs up smiley ) a co takový amíci a jejich
> vstupní procedury do USA? To by jste se asi
> zastřelili z té potupy, což?


Pokud by sis odpustil poznámku o naší vládě, ve všem bych s Tebou souhlasil. Ovšem tady se dosdu obešlo bez politikaření, a není důvod s tím začínat. Ovšem s tím ostaním, souhlas.
tak to je skvělá zpráva pro všechny ostatní státy vlastnící moře, protože tam návštěvníky rádi uvítají a v přihlouplém Chorvatsku se budou koupat pouze místní. Byl jsem velký obdivovatel Chorvatska, ale po zkušenosti z roku 2001 jsem jeho odpůrce a jezdím jinam a ve spoustě zemí je to daleko hezčí a příjemnější než u namyšlených a arogantních Chorvatů. Jejich přístup k turismu je strašný a věřím že na to doplatí - všude přece platí - náš zákazník, náš pán, ale oni se podle toho neřídí. Vážení přátelé, jeďte na dovolenou jinam a budete spokojení - krásných zemí je v evropě spousta a za cenu dovolené autem či autobusem bez jídla v Chorvatsku pořídíte dovolenou letecky s polopenzí v Bulharsku, Řecku, Rumunsku atd.
Vážený pane, dovolil bych si nesouhlasit. Chorvatské pobřeží je pěkné, ale rozhodně ne bezkonkurenční ! ! ! Byl jste někdy na Korsice nebo na Sardinii ??? určitě ne, protože by jste toto nemohl napsat a to samé platí o Rumunsku, i když tam to je na stejné úrovni jako u Chorvatů. Pokud bych mohl já hodnotit, tak bezkonkurenční je pobřeží na Korsice mezi Calvi a Portem a kdo tam byl mě dá za pravdu. Jinak celé západní pobřeží Korsiky se stovkami malinkých pláží bez komerčních hotelů se nedá s pobřežím přeplněného Chorvatska vůbec srovnat.
Tak jsou pouze 2 možnosti - 1. nikdy jsi v Rumunsku, Bulharsku i na Korsice nebyl, protože to co tady píšeš je totální nesmysl - např. v Rumunsku koupíš všude naprosto všechno a žebrající děti jsou obrázek před rokem 1989 ne dnešní !!!! a to je ta 2 možnost, ato žes tam byl před 20 léty, ale to potom nejde srovnávat, protože i my jsme před 20 roky byli někde jinde. Já se spíš přikláním k 1 možnosti, protože to co píšeš je spíš o tom, žes někde něco slyšel a tady to prezentuješ. Chorvatům moře rozhodně nezávidím, pouze říkám že by se měli chovat jako hostitelé a ne jak diktátoři.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 10:49
Jezdíme do HR poze chlapi s dětmi pod stan na ostrov Rab. Bez bab. Samozřejmě, že si vozíme s sebou zavařené jídlo a dětem pouze ohříváme. Nedovedu si představit, že bychom jedli celou dobu pouze v restauraci. Pljeskavica, maso na žaru, svinski kotlet nebo měšano meso se opakují v každé restauraci na celém jadranu. Zatím jsem nikde nenarazil na nějaké hotovky. A kromě toho jediná resturace v kempu má kapacitu 150 míst a kemp je pro 1500 lidí. Proto letos do HR naposled. Jogurty a mléko mi nevadí, ale zavařené jídlo? Proč ne. Dětí si chci užít a ne stát celý den u plotny a vyvařovat.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 10:49
Zdravím všechny, do fóra přispívám velmi zřídka, raději ho sleduji a čtu. Včera mne Však nadzvedl článek v Mladé frontě DNES. Paní
Golubičová z Chorvatského turistického centar v Praze vyjádřila překvapení nad reakcí z české strany, když přece paštika v chorvatském
marketu stojí stejně jako v ČR. Vadí mi když je to posouv áno do této polohy. Napsal jsem jí mail jako mojí reakci, jak jsem to cítil.
Zatím přečteno, ale bez reakce. Přikládám :

Vážená paní Golubičová,

nevím zda si tento mail přečtete, ale přes to pár slov:

poprvé jsme do Chorvatska jeli v roce 1999 a musím se přiznat, byl jsem Chorvatskem naprosto okouzlen a jezdíme každý rok.
Dovolená v Chorvatsku se pro mne, moji ženu a dvě dcery stala naprosto srdeční záležitostí a přiznám se, že kdybych jeden
rok vynechal asi by ten rok za moc nestál a těžce bych to nesl.Milujeme místní moře, krajinu, lidi prostě vše. Jezdili jsme
pokaždé jinam, ale poslední 4 roky jsme si zamilovali poloostrov Pelješac a městěčko Žuljanu. Nášeho domácího Antona.
a jeho rodinu bereme již trochu jako naší a myslím, že oni nás také neberou jen jako zdroj svých příjmů. Jsou velice skromní,
příjemní a srdeční, přes to, že vím že se jim nežije zrovna lehce v podmínkách, které mají.

V letošní sezoně je třeba si uvědomit, že opatření ,která nastala jak od Slovinska, tak od Chorvatské vlády se mohou velmi
negativně projevit právě u těchto soukromých apartmánů a v jejich příjmech v letošní turistické sezoně a o peníze přijdou jak
oni tak Chorvatský stát.

Víte vadí mi , že je to vše posouváno do roviny, že paštika stojí stejně v chorvatském marketu jako v ČR. Zamyslel se někdo nad
tím, že spousta z nás tráví dovolenou na klidných místech , kde je člověk rád, že koupí ráno pečivo a toť vše. Ne každý může
jet 40 km do nejbližšího marketu a to samé zpět, když si chci hlavně odpočinout. A odpusťe mi, ale viděli jste tam na jihu místní
masny? Fakt sorry, ale děkuji nechci.

Dříve jsme toho jídla vozili vcelku dost, ale jeho podíl se neustále snižuje hlavně z důvodu, že manželka se nechce otravovat
ještě na dovolené s vařením, což plně chápu a proto zvyšujeme počet večeří a obědů v místních restauracích - o tom to není.

Problém je spíše v tom, že získávám trochu pocit , že nám chorvatská vláda trochu hází klacky pod nohy z důvodu, že o nás
už chorvatsko tolik nestojí a to nás velmi mrzí. Pokud ten pocit z toho budu letos mít, asi s velmi ,,těžkým srdcem,, budu
uvažovat o změně místa a pojedu tam, kde o mne stojí a nedávají mi najevo, že si mne neváží. Tyto pocity nemám jenom já
a mělo by si Chorvatsko vzpomenout na zlé časy, kdy právě češi rozhýbali turistický ruch po velmi nechutné válce v 90 letech.
Také je třeba vzít v úvahu, že ČR je v EU, ale ne německé platy dosáhneme tak za 20 let nebo možná nikdy a 100 EUR je
pro nás pořád dost peněz, když je průměrná mzda třetinová proti Německu či Rakousku.

Každopádně mne pro letošek chorvatská opatření zamrzí, ale neodradí. Ubytování mám zajištěné od loni a to bych Antonovi
a nám neudělal.

Zdravím a všem pevné nervy při letošní cestě.
Míla
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:00
->Lyžník: Pán má zjevně z cest nejhlubší dojmy! Tak za prvé, chorvatské pobřeží je geograficky i turisticky unikátní, v Bulharsku, natož v Rumunsku neexistuje chorvatský sklon dna u pobřeží (nerad si proplachuji dutiny směsicí mořské vody s pískem a kusy medůz) a hlavně tam má pobřeží prakticky stále stejný ráz (byl jsem, viděl jsem, studoval jsem). Korsika je zajímavá, ale nesrovnatelně hůře dostupná, takže jen pro pár úspěšných poctivců a mnoho párů hajzlíků-zbohatlíků to zřejmě není problém (o kosičtine to je samostatná kapitola). Jinak ve zmíněných černomořských destinacích se s žebrajícími a jinak opruzujícími jedinci různého věku nepotká pouze letecky cestující a hotelově bydlící turista (i když kolega byl mírně jiného názoru a na rumunský hotel v Constantii nevzpomíná zrovna s láskou). Takže, zatímco jste vy, pene Lyžníku, již za boševika byl jistě duchem kdesi na Korsice, mnozí v Rumunsku, Bulharsku, ale i v ČR jsou ještě duchem a jednáním dvacet let zpět (hádejte, odkud je nižší hotelový personál v přímořských hotelích?)

Já s rodinou jedu opět na Pelješac, dětský papír se nás už netýká a s jídlem se dokážeme vždy přizpůsobit podmínkám. Domácí jsou skvělí lidé, jejich vínko jakbysmet a rybe... Není problém zastavit v Mercatoru nebo Studenacu (či jiných superhyper) a to, co by mohlo ctihodné celníky prudit, pořídit až tam. Pár mraženin vezu v mrazicí tašce a tohle nikdy a nikde celníky nezajímalo. Takže nejsem ochoten obětovat krásu přírody a pohodu místa pobytu jakýmsi vykonstruovaným újmám na stravovacích a nakupovacích zvycích. Rodiny, kteří mají sice hluboko do kapsy, ale nepostrádají mozky, nemusím radit, že ze "suchých" potravin se dá žít hooodně dlouho bez újmy na zdraví...
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:06
Anonymní uživatel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:08
LenKra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.novinky.cz]
> silo-zakaz-dovozu-potravin.html hot smileythumbs up smiley


Tak jsemto přečetl. Až si to ověříme i z jiného zdroje( novinky.cz nejsou vždy úplně nejkorektnější server) pak asi bouchneme šampáňo.
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:10
Tak přeci. Rozumné vyřešení problému. Zákaz platí, ale ne pro občany EU. Ono kdo ví jak reagovali Němci, Italové , Holandané a ostatní.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:12
Tady je vidět, že horké hlavy si letos užijí převážně placatého jaderského pobřeží v Itálii ostatní se budou opět kochat krásou severního pobřeží, dalmátského a ostrovního zvláště, aniž by se cítili dotčeni na svobodě smiling smiley
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:13
Konečně jsme, jako turisti, kteří do této země přinášejí nejvíce financí, zvedli hlavu a ukázali, že s našimi názory musí počítat. Vždyť na tom nejsou škodní! Co ušetříme za nákupy doma, utratíme za večeře, výlety a zábavu v Chorvatsku.
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:14
[zpravy.idnes.cz]
Už je to i na Idnes.cz
Navrhuji zrušit toto vlákno
04. 06. 2008 11:14
Toto vlákno od počátku neobsahovalo zcela přesné informace a nyní obsahuje nulovou informaci - žádný zákaz není (s výjimkou obecných dávno platných regulací, kterých jsme si my, normální turisté ani nevšimli. Proto navrhuji TOTO VLÁKNO ZRUŠIT.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:20
To Lyžník:
Opakuj ten svůj příspěvek třeba tisíckrát, ale nabízet Korsiku a Sardinii jako alternativu k Chorvatsku, to si vedle, jak ta jedle ! Už vidím, jak se místo do Chorvatska čeští turisté rozjedou na Korsiku nebo Sardinii ? Umíš počítat ? Musíš tu svou zášť z roku 2001 rozchodit, pak možná uvidíš, že moře v Bulharsku a Chorvatsku není stejné...
Anonymní uživatel
Re: Navrhuji zrušit toto vlákno
04. 06. 2008 11:25
petr164 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Toto vlákno od počátku neobsahovalo zcela přesné
> informace a nyní obsahuje nulovou informaci -
> žádný zákaz není (s výjimkou obecných dávno
> platných regulací, kterých jsme si my, normální
> turisté ani nevšimli. Proto navrhuji TOTO VLÁKNO
> ZRUŠIT.


Nojo, ale na který vlákno se ti, kdož si potřebují zanaádávat na cokoliv, přesunou? nebylo by frustrantům líp,kdyby měli své fórum?
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:31
hambakamba napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jezdíme do HR poze chlapi s dětmi pod stan na
> ostrov Rab. Bez bab. Samozřejmě, že si vozíme s
> sebou zavařené jídlo a dětem pouze ohříváme.
> Nedovedu si představit, že bychom jedli celou dobu
> pouze v restauraci. Pljeskavica, maso na žaru,
> svinski kotlet nebo měšano meso se opakují v každé
> restauraci na celém jadranu. Zatím jsem nikde
> nenarazil na nějaké hotovky. A kromě toho jediná
> resturace v kempu má kapacitu 150 míst a kemp je
> pro 1500 lidí. Proto letos do HR naposled. Jogurty
> a mléko mi nevadí, ale zavařené jídlo? Proč ne.
> Dětí si chci užít a ne stát celý den u plotny a
> vyvařovat.

S těma hotovkama je to bohužel pravda jediné místo kde měli i hotovky jsem zažil na makarské v jídelně v tom
parku mezi plážemi ale bylo to hnusný.Pravda je že malej s nám jí v HR v restauraci jenom hranolky a kraje
Pizzy.No holt se nakoupí tam stejně jsem skoro nic nevozil.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:34
Můžeš nakoupit doma, už je to zrušenéhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 11:35
Paní z chorvatského turistického centra těžko něco změní na tom, že Slovinsko zavedlo známku. A pokud jedu na odlehlé místo a to kamkoli na světě, musím počítat s tím, že tam nebude taková infrastruktura a penetrace obchodní sítě, jakov hustě obydlené části. Buď chci mít soukromí a nebo ne. Porád tady všichni brečíte ( až na vyjímky, chvála bohu), to je 35 Euro + nákup masných výrobkků a mléka na místě takovej problém ??
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.