Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dopravní předpisy

Autor Karel M. 
Re: Dopravní předpisy
26. 08. 2020 10:05
Tohle téma se tu za ta léta řešilo několikrát. Pokud si dobře pamatuji, v autě se spát nesmí, odpočívat jo. Hranice mezi těmito definicemi je sklopená sedačka. Že na to HR pomahači kakají, je věc jiná. Nevím které odmoriště to je, ale má jedno, možná je jich více, vyhrazenou část parkoviště pro účely spaní, je označeno značkou. Jinak do kempu, penzionu, hotelu. Na druhou stranu dle HR zákonů je jízda s únavou dost mastně pokutovaná a posouzení je jen na pomahači. Celým tímto divadlem jim jde jen o to, aby jim tam nejezdiili s víčky podepřenými sirkami a z odmorišť se nestaly kempy. Nedivím se jim.
26. 08. 2020 11:49
Krasne a jednoduse vysvetlene. Dekuji i za ostatní.
Ps neni to Jajče nebo Brinje? Směrem dolů?
26. 08. 2020 12:26
[www.google.cz]
To je to odpočívadlo......
26. 08. 2020 13:58
Kabinete, ne. I když jsem tady předloni taky nějakou hodinku odspal. To odmorište, co mám na mysli, mělo při pohledu od dálnice vlevo plochu, tuším že to byla až třetí řada, za stromky a křovisky, označeno značkou P a dodatkovou tuším s postelí. Bylo to stranou od ostatního parkoviště, aby tam byl klid.
26. 08. 2020 15:20
Promiň, reagoval jsem na couddyho, psal tam Jajče, myslel jsem, že to reakce na to moje "spací" parkoviště Janjče.
A když už jsem tady, nebylo to tvoje parkoviště vedle hotelu Macola? Z parkoviště od ČS se tam sice odbočuje vpravo, ale je bokem od parkoviště u ČS.

[www.google.cz]
26. 08. 2020 18:03
Už mi ho nějaká anonymní duše poslala do mailu....odmoriště Draganič. Tímto té duši děkuji, ano, měl jsem na mysli toto místo.
26. 08. 2020 21:40
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Že na to HR pomahači kakají, je
> věc jiná.

Oni na to nekakají. Oni předpisy uplatňují s rozumem. Ten předpis byl vytvořen za jiným účelem, než aby bránil cestovatelům chvíli si schrupnout někde u cesty.

V CZ jsme zvyklí na policaty a správní orgány co se pouze snaží zneužit jakýkoli předpis proti občanům a připadá nám divné, když to jinde tak není.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 72
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.