Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestování na kole

Autor tocy 
Re: Cestování na kole
23. 07. 2010 12:34
Zdar Radku, jel jsem sám - moje pohnutky znáš. Jednak se na některé věci lidi hůř shání a druhak, každá má své optimální tempo, rozložení sil a tak. V nejhorším by mě nabrala manželka autem. V cca 850 m n.m. jsem měnil duši - skoro šusdefekt v důsledku propíchnutí mantlu trnem (!). Včera odpoledne jsem byl na jízdě s kámošem po Beskydech (asi 85 km) a přijel jsem totálně grogy o půl jedenácté potmě. Kdybych jel sám, tak jsem doma dřív a zcela jistě v použitelnějším stavu - prostě nejsem moc zvyklý jezdit s někým, furt se kecá a v důsledku ješitnosti se do toho šlape i v místech, kde bych volil "postupný útok"grinning smiley

Jó, jak se říká: vybavení 2000 €, vstupné do parku 35 kun, pohled řidiče černé Audiny s ostravskou značkou - k nezaplacení....
avatar Re: Cestování na kole
23. 07. 2010 13:04
Na to trní opatrně i jinde.Jak jsem projížděl Jizerky ale i Krkonoše občas frézou vysekávají škarpy podél chodníků no a tím pádem ostružiní nalétá na cestu,na to bacha nepřejet!Do kopce si toho bajker všimne ale když to lehce valíš dolů a přejedeš takovej šlahoun je skoro vždy vymalováno....viz.NovaAuthorCup 2009 tam bylo padlejch sekali to v dobré vůli pár dní před závodem...tak jinak bajku zdar.Zdraví

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: Cestování na kole
30. 06. 2011 20:58
Zdar sebetrýzniči!

Dobrá zpráva: Vlezné pro cyklistu na Sv. Jure je 20 Kun oproti loňským 35 kunám. (anebo mě loni natáhli)

Špatná zpráva: Ten kopec je pořád stejně vysoký a to tak, že přímo courevskysmileys with beer (a bude hůř)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 267
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.